Jump to content
Dogomania

Henio ma wspaniały dom.


tamb

Recommended Posts

Dziękuję za pomoc dla Henia. Wyniki wyszły złe, pies z takimi wynikami powinien być leczony i dostawać specjalistyczną karmę dla nerkowców. Jednak w związku z tym, że "na oko" Henio nie wygląda na chorego psa, trzeba powtórzyć podstawowe badania: alat, aspat, mocznik, kreatynina. Jeśli zły wynik się potwierdzi, leczymy zgodnie z zaleceniami.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 510
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jeszcze raz zapraszam na bazarek w części przeznaczony dla Henia, bo dołożyłam sporo fajnych fantów: spineczki, biżuterię i kolczyki do pępka :smile: Zapraszam :smile: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/252084-*Garnitury*Spodnie-damskie-NOWE*Dla-Henia-i-ONki-z-naroślą*14-04-2014-Godz-21-00[/URL]

Czy ktoś pomógłby w rozsyłaniu zaproszeń na ten bazarek? Bardzo brakuje mi czasu a z maszynki nie umiem korzystać :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania68']Jeszcze raz zapraszam na bazarek w części przeznaczony dla Henia, bo dołożyłam sporo fajnych fantów: spineczki, biżuterię i kolczyki do pępka :smile: Zapraszam :smile: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/252084-*Garnitury*Spodnie-damskie-NOWE*Dla-Henia-i-ONki-z-naroślą*14-04-2014-Godz-21-00[/URL]

Czy ktoś pomógłby w rozsyłaniu zaproszeń na ten bazarek? Bardzo brakuje mi czasu a z maszynki nie umiem korzystać :([/QUOTE]

Udało mi się wysłać ręcznie trochę zaproszeń na bazarek i na watki Henia i onki (od dołu listy sumując z zapchanymi skrzynkami to od nr 249 do 151,). Gdyby ktoś mógł/chciał dalej, to dołączam do prośby ani68.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='salibinka']Udało mi się wysłać ręcznie trochę zaproszeń na bazarek i na watki Henia i onki (od dołu listy sumując z zapchanymi skrzynkami to od nr 249 do 151,). Gdyby ktoś mógł/chciał dalej, to dołączam do prośby ani68.[/QUOTE]

To sporo :) Dziękuję :) Choć tylko jedna osoba (jak dotychczas) weszła na wątek bazarku z zaproszenia. Wieczorem postaram się wysyłać od nr 1. Zobaczę ile zdążę zrobić i tu napiszę :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania68']To sporo :) Dziękuję :) Choć tylko jedna osoba (jak dotychczas) weszła na wątek bazarku z zaproszenia. Wieczorem postaram się wysyłać od nr 1. Zobaczę ile zdążę zrobić i tu napiszę :)[/QUOTE]

Wysyłałam trzy linki (Henio, onka i bazarek) razem w zaproszeniu - mam nadzieję, że ten "hurt" nie odstrasza :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='salibinka']Wysyłałam trzy linki (Henio, onka i bazarek) razem w zaproszeniu - mam nadzieję, że ten "hurt" nie odstrasza :([/QUOTE]

Właśnie tego się obawiałam i wątku ONki już nie dałam...

[quote name='terra']Jestem na zaproszenie.
Ogłoszeń to pewnie jeszcze nie ma co robić?
Postaram się jak najszybciej zrobić jakiś bazarek dla Henia.[/QUOTE]

Bardzo dziękujemy :) Przyda się bardzo :)

[quote name='margoth137']Heniutku dużo zdrówka;)[/QUOTE]

Życzymy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tamb']Bardzo dziękuję za przybycie na wątek. Henio w środę będzie miał powtórzone badania. Mam nadzieję, że jego stan zdrowia jest taki, jak na to wskazuje wygląd i zachowanie (pomijając agresję).[/QUOTE]

Trzymam kciuki za dobre wyniki badań :kciuki::kciuki::kciuki:

Link to comment
Share on other sites

Bazarek dla Henia:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/252292-Suszone-zio%C5%82a-sadzonki-kwiat%C3%B3w-na-diagnoz%C4%99-i-leczenie-Henia?p=22046084#post22046084[/url]

Zapraszam do kupowania i podnoszenia bazarku

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AMIGA']To rzeczywiście problem. Ale tak samo z siebie się tak porobiło?[/QUOTE]

Przeczytałam cioteczki cały wątek i to co mi sie nasuwa, to to, że Henio jest typem Alfa i po zadomowieniu się przejmuje przywództwo. On najwyraźniej chce kontrolować otoczenie z opiekunami włącznie. Chyba trzeba sie zaopatrzyć w grube rękawice( które ochronią ręce) i w momencie agresji, po prosu położyć go na boku i nie pozwolić mu wstać, aż się uspokoi i zrelaksuje. On musi zrozumieć, że ma być uległy. Może się wymądrzam, ale wiele razy oglądałam to na filmach Sizara(nie wiem czy dobrze napisałam). Kilka razy też trzeba było położyć naszą suczkę, gdy atakowała inne psy. Teraz to najkochańszy pies, który potrafi sić dogadać ze wszystkimi psiakami na spacerze. Kładąc psa nie wyrządzamy mu żadnej krzywdy ani nie sprawiamy bólu. Może warto spróbować?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mila-ada']Przeczytałam cioteczki cały wątek i to co mi sie nasuwa, to to, że Henio jest typem Alfa i po zadomowieniu się przejmuje przywództwo. On najwyraźniej chce kontrolować otoczenie z opiekunami włącznie. Chyba trzeba sie zaopatrzyć w grube rękawice( które ochronią ręce) i w momencie agresji, po prosu położyć go na boku i nie pozwolić mu wstać, aż się uspokoi i zrelaksuje. On musi zrozumieć, że ma być uległy. Może się wymądrzam, ale wiele razy oglądałam to na filmach Sizara(nie wiem czy dobrze napisałam). Kilka razy też trzeba było położyć naszą suczkę, gdy atakowała inne psy. Teraz to najkochańszy pies, który potrafi sić dogadać ze wszystkimi psiakami na spacerze. Kładąc psa nie wyrządzamy mu żadnej krzywdy ani nie sprawiamy bólu. Może warto spróbować?[/QUOTE]

Możesz mieć rację....

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziękuję wszystkim za pomoc i z radością informuję, że Henio ma dobre wyniki. Makila wszystko napisze jak wejdzie na wątek bo rozmawiała dzisiaj z weterynarzem. Zebrane fundusze będą bardzo potrzebne na opłacenie pobytu w hotelu, ewentualnie poradę behawiorysty.
W związku z tym, że jest pomoc finansowa z bazarków i deklaracji, będzie potrzebny skarbnik. Bardzo proszę kogoś z osób zaangażowanych o przyjęcie tej funkcji.
Teresaa118 dziękuję za deklarację.
Mila-ada, to samo powiedziała moja zaprzyjaźniona Pani weterynarz, nic dodać, nic ująć.
Jak uporządkujemy sprawy finansowe Henia, trzeba skupić się na ogłaszaniu go jeszcze intensywniej.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...