Jump to content
Dogomania

Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2


dog_master

Recommended Posts

przepraszam za to co napiszę, ale... muszę. mixa, twój rysunek mało przypomina psa. zero anatomii. naprawdę nie chcę być niemiła. po prostu usiądź sobie, popatrz na psy czy zdjęcia, czy one wyglądają jak te z twoich rysunków? a poza tym rysuj na kartkach. paint to niezbyt dobre narzędzie do nauki rysunku ;)

Link to comment
Share on other sites

króciutko robisz, brak Ci jeszcze cierpliwości :)

[IMG]http://img202.imageshack.us/img202/6763/huszczak.jpg[/IMG]

ja to robiłam 1,5 godzinki oczywiście w Paincie :D kreseczka po kreseczce i do celu, niektóre części słabo cieniowane bo już mi się nie chciało. Chciałam zademonstrować po krótce możliwości głupiego programiku ;)

Link to comment
Share on other sites

Saba fajny! Zupełnie inna technika :) Mam tylko pytanie - czy pod spodem jest zdjęcie? Mam wrażenie że jest tam inny roadzaj kreski zupełnie :D Oczywiście może mi się zdawać

zuza, fizzy dziękuję za miłe słowa :) głowa fajnie wycieniowana bo ją robiłam bardzo dokładnie, potem już mi się nie chciało (leń leń) :)

Link to comment
Share on other sites

Super husky! ;) Łaciaty też mi się bardzo podoba! ;)
A ja staram się narysować (nie w Paincie) psa babci. Trudna poza (przynajmniej dla mnie), bo psisko na plecach leży i jeszcze wykręcone. Na razie totalny brak weny, ale jak doczekam się natchnienia i skończę, to wystawię.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuza:D'][B]Wilczanda[/B]. Jak skończysz wstaw zdjęcie;). A za Łowcę kiedy się bierzesz?:cool3:

[/QUOTE]

Spoko, muszę Jacka skończyć. ;) Jak skończę Jacka, to wtedy się zabiorę za Łowcusia. Ale jeszcze na polski muszę Winnetou narysować :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Ja też się zabrałam ostatnio za wyżła weimarskiego. :lol: Ale pomieszały mi się proporcje, wyszło za wielkie ucho co do głowy i tak mi się ładnie proporcje sypnęły, że to już weimara nie przypomina, pysk za mały, za wąski i wygląda na krótki, uszy duże, nie podoba mi się i cierpliwości nie mam nawet żeby go dokończyć ;) Potem miałam rysowac młodego weimara ale zaczęłam oko, nie wyszło mi i się zniechęciłam, może potem spróbuję jeszcze raz.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pinesk@']Ja też się zabrałam ostatnio za wyżła weimarskiego. :lol: Ale pomieszały mi się proporcje, wyszło za wielkie ucho co do głowy i tak mi się ładnie proporcje sypnęły, że to już weimara nie przypomina, pysk za mały, za wąski i wygląda na krótki, uszy duże, nie podoba mi się i cierpliwości nie mam nawet żeby go dokończyć ;) Potem miałam rysowac młodego weimara ale zaczęłam oko, nie wyszło mi i się zniechęciłam, może potem spróbuję jeszcze raz.[/QUOTE]


Ja już skończyłam. Rysowałam jak byłam chora, więc miałam dużo czasu, a i tak wyszedł.... dziwnie;):diabloti:.

Link to comment
Share on other sites

[FONT=&quot][FONT=Times New Roman]Zuza pochwal się :D

Mam jeszcze pytanko, nie wiem czy dobrze zrobię umieszczając je tutaj ale spróbuję. Szukam osoby, która na formacie A4, ładnego papieru, z jakimiś ozdobnikami narysowanymi, napisze odręcznie tekst. Coś w stylu kaligrafia, dobrze kojarzę? Chodzi o to, że moja mama ma urodziny 21 maja, już postanowione, ze dostanie portrecik w antyramie (narysowany będzie przez Betty :loveu:) naszej suni, która odeszła niedawno za TM. Do tego chcę dodać jeszcze właśnie ten tekst na papierze, rękopis, który też będzie oprawiony w antyramę. Nie mam konkretnego pomysłu na to, nie wiem, jak miałoby ostatecznie wyglądać. Oczywiście, że nie chcę tego za darmo i wiadomo, że chodzi mi o kupienie takiego czegoś zrobionego na zamówienie ;) Co do tekstu, jaki ma być jeszcze ostatecznie nie zdecydowałam, wiadomo, ze o tematyce psiej, adekwatny do naszej niuni ale na razie szukam kogoś kto by się podjął wykonania takiego czegoś.
Myślicie, że to dobry pomysł by był czy lepiej zaprzestać na samym portrecie?
[/FONT][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[B]Pinesk@[/B]. Lepiej nie. Ktoś się jeszcze przestraszy:evil_lol::evil_lol:.

A co do tego tekstu. Wydaje mi się, że jeśli np. wisiałby lub stały koło siebie, to na pewno za każdym spojrzeniem przypominałby sunię
[*]...

Ale z drugiej strony, gdyby był to jakiś bardzo wzruszający tekst to możesz dać go mamie po kilku dniach czy coś..
Zależy oczywiście jaka jest. Może się ucieszyć, ale może (jeśli jest wrażliwa) zacząć płakać. Chodzi mi oto, że mógłby wrócić ten najmocniejszy ból po stracie suni...
To już powinnaś wiedzieć Ty. A swoją drogą.. Jeśli decydowałabyś się na ten tekst, nie chciałabyś napisać go sama?

Link to comment
Share on other sites

Wstawiaj, wstawiaj nie marudź :D

Rzeczywiście, może lepiej zrezygnuje z tego tekstu bo będzie za mocno przywoływał wspomnienia.. Nie pomyślałam o tym a moja mama rzeczywiście mogłaby znowu to przezywać, drugi raz. Dzięki za radę :) Pozostaniemy przy samym portrecie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...