Jump to content
Dogomania

20-21.08.2005 Lwów CACIB


gwiezdny-wyslannik

Recommended Posts

@ Warg-rozmawiałam po Rusku(zawsze mi ojczulek powtarzał ,żebym uczyła sie języka wroga :wink: -bo może się przydać)
Rzeczywiście ,na ich stronie w warunkach uzyskiwania Ch.UA jest napisane 4xCAC,LUB 1xCAC-ch.RU,ale ja naprawdę dzwoniłam i pytałam kilka razy.Ten facio już prawie wykitował słysząc "skaży mienia jeścio raz ,kak pałuczit Ch.UA ,kak maja sobaka uże jest ch.PL?"Skolko,Kagda? itp.Ludzie ,zaczynam przez Was wątpić w to co usłyszałam :evil:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 751
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='orsini']nie moge tego znalezc ale ktos pisal, ze we Lwowie to 2 razy CACiB???czy tez dwudniowa ale 1 cacib???[/quote]

Na zgłoszeniu jest data 20.08 a w kalendarzu 20-21.08 więc chyba trzeba zadzwonić do Lwowa, żeby się upewnić, albo wysłać maila (zgłoszenia też można wysłać mailem) [b]ale tam dają jeden CACIB[/b]!!!

Link to comment
Share on other sites

O kurde,ale marudzicie :roll: przez wasze wątpliwości jeszcze zadzwoniłam do Lwowa 8) (tl.+38(0322)23-25-22.)Pytałam -z tej wystawy też przywozi się CH.UA!-trzeba być jedynie championem" swajej strany" i wystarczy 1xCAC.W wykazie wystaw na 2005 rok -jest napisane ,ze to CACIB. :wink:
Zadzwoniłam też do Mińska -tam mi pani skazała ,śzto nada 4x CAC ,albo uże byt CH.RU i tolko nada pouczit odin CAC!!!-tyle potrzeba do Championa Białorusi. :wink:

Link to comment
Share on other sites

Ja myślałam o Mińsku, ale chyba dopiero jak mój będzie miał CH RU, a co jakby miał CH UA też by mu w Mińsku wystarczył 1 CAC, czy nie?
Ile się czeka na championat ukrainy? Bo pewnie na ten drugi Mińsk się nie załapię, jakby nawet mu się udało ch zrobić w Kijowie?

Link to comment
Share on other sites

Orsini -Mińsk jest 17.07
Pytałam pani co mam zrobić jak jeszcze Certyf.Ch.Ru nie bdę miała(liczę ,ze Ch.Ru zrobię w maju lub w czerwcu 8) )powiedziała ,zę jak już dostanę certyfikat to mogę póżniej wysłać ten 1xCAC + Kop.Cer.CH.RU+rod+10 euro.Czyli jak zdobędę Ch.Ru ,ale na wystawę jeszcze nie przyślą mi potwierdzenia -to nic nie szkodzi.Wysłać można zawsze :D

Link to comment
Share on other sites

Magik odezwij się proszę,chyba byliśmy na tej samej wystawie w zeszłym roku na Ukrainie.Dostałaś CAC ? i co Ci powiedzieli z tym ch.?
Wieczorkiem jak wrócę z oddziału to skopiuje ich odpowiedź.
Spróbuje dzisiaj zadzwonić.Króliczek a co z Twoim rachunkiem za telefon?
Dzwoniłaś parę razy. :roll:
Ja i tak pojadę do Kijowa,bo już prawie wszystko zapłacone,może Zwyc.Kraju przybędzie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...