Jump to content
Dogomania

20-21.08.2005 Lwów CACIB


gwiezdny-wyslannik

Recommended Posts

A ja mam taki interes... ;) Jestem bardzo przychylna wyjazdowi do Lwowa, ale bliski dosc kuzyn dla moich rodzicow (a z nimi mialam jechac) zeni sie wtedy wlasnie... :| Ja na tym slubie obowiazakowo byc nie musze (i pewnie i tak nie będe) wiec czy ktoś zabrałby maleństwo ( :lol: :lol: ) z beaglem do Lwowa :)? Mieszkam w Tomaszowie Maz. wiec pewnie nikomu nie po drodze, ale moze moglabym dojechac w jakies miejsce....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 751
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@ Mar - jest to wystawa CACIB -[u] JEDNODNIOWA[/u] 20.08.2005
Przed chwilą dzwoniłam do LWOWA ,żeby to po raz koleiny potwierdzić.Jeśli pies jest Championem ,to wystarczy zdobyć 1xCAC ,żeby został Championem UA.Dlatego ten wyjazd (choć ryzykowny)bardzo kusi :D Jeśli już owy CAC dostaniesz ,powinieneś złożyć ksero rodow.,certyfikatu champ,ksero karty ocen,10 euro-zaraz po wystawie,żeby wszystko sprawniej w uzyskaniu Ch.UA przebiegło 8) 8)
@ Agasia-gratulacje dla kuzyna.Zawsze możesz dojechać do W-wy i dosiąść się do naszego planowanego busa.Na razie zbieramy chętnych :wink: :D

Link to comment
Share on other sites

A tego to już nie znaju :o
Napewno jest jednodniowa-20.08-właśnie dziś wysłałam zgłoszenie Nobisa.Prosiłam ,zeby odpisali ,czy wszystko doszło bez problemów.Zastanawiam się teraz ile czasu poczekam na odpowiedż .Czy wogóle się doczekam :hmmmm: :niewiem:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mar']To jest wystawa jednodniowa czy dwu??? Bo co innego wynika z ukraińskiej strony, co innego z dokumentu ze zgłoszeniem :/ A jak dwu to jak jest z rozkładem ras na dni? Kiedy I grupa, kiedy II, kiedy V?

I jeszcze jedno pytanie: czy jak pies z klasy championów (Champion Polski) dostanie CACIB to oznacza, że automatycznie staje się Championem Ukrainy, bo jakoś nie mogę znaleźć jednoznacznej odpowiedzi w gąszczu poprzednich stron??[/quote]
Powyższe wyjaśniła b.przystępnie [b]Króliczek[/b]. Ja tylko dodam, że do Championatu Ukrainy (jak i do każdego innego championatu) nie jest potrzebny CACIB, tylko CAC/CWC. CACIB (x4)potrzebny jest do tytułu Interchampiona. Li i jedynie:))
Nadal zbieramy chętnych, tzn. Króliczek i ja, z W-wy lub okolic.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[b]Króliczku[/b], pomyliłam się, a i owszem, ale nie w tym, o czym piszesz. Stawki (25, 20 Euro) to stawki dla członków KSU! Jest taka adnotacja nad tabelką. A p. Szewczenko nie popuści i jej księgowe nie moga się pomylić w naliczaniu.
Dla uporządkowania cennika podaję go jeszcze raz:
W terminie od 1.4.2005 r. do 1.7. 2005 r.:
I pies - 25 + 10 Euro
II i następne - 20 + 10 Euro
Konkurencje hod. - po 5 Euro (?)
MP - 5 Euro (?)
Szczeniaki i weterani - 10 Euro (?)
Jutro (wtorek) zadzwonię do Lwowa i dowiem się, czy te 10 Euro trzeba również dodać do konkurencji, MP , szczeniaków i weteranów.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='Kika']Ja dalej proponuje wspólny wyjazd jakimś busem - proponuję dojechac do Przemyśla - auta zostawiacie na parkingu, taniusieńki hotelik za płotem niemal i wspólnie na Lwów :D Mogę sie zorientować w cenach takiego wynajmu, a jeżdzi tego na pęczki :wink:[/quote]

Kika my się oczywiscie piszemy !!
Napisz czy to aktualne?? I co z noclegami?

Do kiedy zgloszenia do Lwowa i ajk wysylac poczta/ fax/ mail??

Mozna placic na wystawie i jaka wtedy oplata.
Od jakiego wieku maja weterany?? I jaka oplata??

Przepraszam, ze tak wypytuje, ale nie nam ukrainskiego :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...