Jump to content
Dogomania

Największy i najcięższy pod wzg.wagi staffik w poland


Recommended Posts

  • Replies 111
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote]A jak go wyprowadziła, to mi szczena opadła.[/quote]

I to jest w sumie dolujące powiem wam. Bo żaden pies go nie zastąpi. A wrażenie robil zawsze, jak już wspominalam szczególnie na facetach. Notorycznie zdażalo mi się, żę ktoś mówil - ja chcę takiego! A sam też powinien być w rękach jakiegoś faceta. Bo on podrywa, a wlaściwie podrywal, dziewczyny na ulicy. I nie myślcie sobie, że wszystkie - tylko te ladne i mlode. A jak mnie zdarzalo się, że musialam wyjechać, to nie myślcie sobie, że suczki przeżywaly. Misiek przeżywal. A kiedy mi ktoś otworzyl furtkę i psy mi zwjaly z podwórka, to tylko Misiek nigdzie nie poszedl.

Dobrze, wystarczy, bo to brzmi jakby nie żyl, a on ma się bardzo dobrze.

Link to comment
Share on other sites

[quote]Czy tu się wszystko musi kojarzyć z prokreacją? [/quote]

A jak! Sami zboczeńcy tu przesiadują.

[quote]A ta Miśkowa szyneczka i łabądź to adult czy już jakiś light?[/quote]
Hgh Energy - czyste bialko. Nie licząc trawy, którą się wypelnia - pasibrzuch jeden. A latem adult - bo sąsiedzi chude psy mają. W sumie ekonomiczny pies. Wszystkie osiem zjadają 2kg labędzia dziennie.

Link to comment
Share on other sites

[quote]Wnuki Wiktora sa na allegro aktualnie. [/quote]

No to, to mi się wcale akurat nie podoba - mam na myśli allegro. Ale nie wnikam, bo nie jestem w formie.

[quote]Tak go zachwalacie, ze jesli nie zobacze bohatera na jakiejs wystawie, to chyba do porterin sie wybiore osobiscie[/quote]

No dobrze, zdradzę wam, że zglosilam go na klubową do Nowego Dworu, ale nie wiem czy nas przyjęli.

Link to comment
Share on other sites

Jesli allegro uznamy za tablice ogloszen wylacznie - to ok, wszak kazdy sposob reklamy jest dobry. Jesli jednak transakcja ma przebiegac wylacznie przez internet - jesli chodzi o zakup zywego zwierzecia - to ja dziekuje.

Spotkamy sie w Nowym Dworze - na pewno przyjeli zgloszenie :D

Link to comment
Share on other sites

[quote]To nowa rasa Poland Staffordshire Bull Terrier[/quote]

No sam tego chcial, sam tego chcial. Mówil, że nie chce chomika. No to ma STAFFIKA.

To typowa "ofiara" Miśka. "Ja chce takiego!"

No i mu mówilam, że jak będzie tak karmil, to mu tak urośnie. A może to coś innego mialo urosąć?

Link to comment
Share on other sites

[quote]No ale lepiej tuczyć niż odchudzać[/quote]

Zdecydowanie latwiej.

Ale się nie nabijajmy może, bo nas Piorun trzaśnie. Poza tym, to w końcu syn WIELKIEGO ojca.

Ale nawisem mówiąc mnie też takie potwory wychodzily po Miśku i Ska Fever Adba, a tu mamusią jest przecież siostra mojej suki. Czasami wyższe od ojca. No i mialy wzięcie. Oczywiście nie na wystawach, bo różne rzeczy można o Victorze mówić, ale na pewno we wzorcu się "nie mieści".

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...