Jump to content
Dogomania

Kaja ,Czarek ,Lucas Owczarki NiedokońcaNiemieckie


olekg89

Recommended Posts

  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Gonitwa-cieszę się ,że mogłem pomóc.Aczkolwiek za lewy miot pseudohusky i krętactwa nie jesteś tutaj mile widziana.Powodzenia w pracy z twoim kolejnym psem.Ciekawe ile zagrzeje u ciebie.Bo Ast zniknął ,Orient też ,coffee też w bardzo krótkim czasie.
Small-no wiadomo ,że zaje..... :)

Link to comment
Share on other sites

Z branży:D

Ma na imię Filip... jest bardzo otwarty i się nie patyczkuje :D Chodzący sexoholik...w jego przypadku nieuleczalne... :D
Niestety od jakiegoś czasu nie utrzymujemy już kontaktów, jakoś się po kościach rozeszło:/ Ale fajny kumpel z niego był, nie szło się nudzić:D

Mieszka we Wrześni. Młody, szczupły wysoki brunet.

Link to comment
Share on other sites

Też miałam kumpla sexoholika i bardzo mnie cieszył fakt że jestem kobietą, bo w innym wypadku sama bym z nim w pokoju nie została :evil_lol:. I nie przesadzaj, nie wszyscy są straszliwymi sexoholikami :eviltong:.

A na takiej Twej 'branżowej' dyskotece wybawiłam się jak nigdy i jak nigdzie. Najświetniejszy prezent urodzinowy mi kumple zrobili zabierając mnie ze sobą :p [SIZE=1](pominę milczeniem co mój facet mi gadał i jaką miał minę jak się dowiedział gdzie idziemy na moje urodziny :diabloti::diabloti:, ale nie widząc wyjścia poszedł z nami)[/SIZE].


Shina przy Lucasie to grubas, a ja narzekałam na nią :lol:. Coraz fajniejszy dzieciak z niego :loveu:.

Link to comment
Share on other sites

Branżowe imprezy również wspominam bardzo fajnie. Swojego czasu dość często chodziłam do pubów i klubów takowych. Do teraz moje siostry mają wątpliwości co do tego że jestem hetero :evil_lol: a i moja rodzicielka pewnie czasami się zastanawia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olekg89']Lucas jest do przesady chudy.Jeść nie za bardzo ,szaleć jak najbardziej...
Bo branżowe imprezki są fajne :P [/QUOTE]
Shina też jeść nie chce a szaleć to do upadłego może :mad:.
Super fajne. Ale mam jedno ale... To pierwsza imprezka na której jakiś koleś mi zmacał mój zadek :angryy:. TZ zniknął na moment, a ja z moim refleksem nie zdążyłam kolesiowi powiedzieć co o tym myślę. Poza tym jednym wydarzeniem nic więcej mi nie przeszkadzało. Niestety kumple wybyli za granicę i pewnie nie wrócą :placz:.

[quote name='sunshine']A przeszła bym sie na branżowa :-D Tylko w niektórych wypadkach serce by mi pękało...[/QUOTE]
Polecam :razz:. Najlepiej ze swoim facetem, bo o dziwo wtedy facet się pilnuje swej kobiety jak nigdy :diabloti::diabloti: :evil_lol:.

[quote name='sunshine']A z Hivem to nieciekawie:/ Są celowi zarażacze... nie jest łatwo:-([/QUOTE]
Dlatego najlepiej mieć stałego partnera/ów, chociaż i z takimi czasem pewności nie ma - skok w bok i jest...

Link to comment
Share on other sites

Właśnie... robiłam lidera w tych sprawach i latałam po szkole z lekcjami zapoznawczymi... ciężka sprawa, a stosunkowo łatwa do unikniecia... stosunkowo:(


Swojego faceta nie mam, jakos tak bardziej wolę psy...przynajmniej wierne są :D Zawsze jest fajnie do póki nie proponuja czegoś stałego, jakoś tak mnie przeraża ten fakt...zawsze muszą popsuć :D.
Ja mamę ostatnio podpuszczałam apropo lezbijstwa:D Nie przejeła się za bardzo:( Mam tolerancyjna mamuskę:P Nie da się powkurzać :D

Z reszta oswoiła się z tym faktem... zna moich znajomych:D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olekg89']Dlatego Arkadiusz jest pod pełną kontrolą xD. [/QUOTE]
Przykułeś go do kaloryfera? :diabloti:
Nawet pełna kontrola kilku osób może nie pomóc - dla chcącego nic trudnego :razz:

[quote name='sunshine']Trzeba swojego pilnować:P hehe

Co za głupoty, przez te tematy na dobranoc, mi się śniły to szok:P [/QUOTE]
Ufać ale sprawdzać ;).

Za dużo myślisz :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...