Jump to content
Dogomania

Kaja ,Czarek ,Lucas Owczarki NiedokońcaNiemieckie


olekg89

Recommended Posts

Na dogo jest coraz więcej osób zakompleksionych na punkcie swoich kundli.Napisz komuś ,że jego pies jest mniejszy na żywo niż na fotach to dojedzie ci ,że masz kompleksy jesteś nieśmiały ,głupi ,chamowaty ,pedał i ciota ,bo mam duże psy.Siedze i sikam xD

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='olekg89']Na dogo jest coraz więcej osób zakompleksionych na punkcie swoich kundli.Napisz komuś ,że jego pies jest mniejszy na żywo niż na fotach to dojedzie ci ,że masz kompleksy jesteś nieśmiały ,głupi ,chamowaty ,pedał i ciota ,bo mam duże psy.Siedze i sikam xD[/QUOTE]

Haha, widziałam to i nie powiem, zatkało mnie, bo nic chocby i minimalnie chamskiego czy obraźliwego w Twoim poście nie było... :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olekg89']Na dogo jest coraz więcej osób zakompleksionych na punkcie swoich kundli.Napisz komuś ,że jego pies jest mniejszy na żywo niż na fotach to dojedzie ci ,że masz kompleksy jesteś nieśmiały ,głupi ,chamowaty ,pedał i ciota ,bo mam duże psy.Siedze i sikam xD[/QUOTE]
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]
:hmmmm: ej za każdym razem słyszę że mój pies jest mniejszy na żywo niż na fotach i do tej pory nie wiedziałam co mam robić, teraz już wiem! będę wyzywać :multi:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Poczytałam sobie TAM :roll: to teraz już wiesz dlaczego na te Zloty Dogomaniackie nie jeździłam ??
owszem żałuję , że nie byłam jak była stara ekipa ale wtedy Ozzy sie mocno pochorował ,a odkąd zaczęły jeździć dzieci z opiekunkami i zapatrzone w siebie dziewczyneczki ...dziękuję . Ja potrafię się bawić z młodziezątakze nikt nie zauważy różnicy wieku ...ale w życiu bym nie mogła się dobrze poczuć wsród wiecznie obserwujących mnie oczu a potem majtających o mnie jęzorach , co też ta baba wyrabia ...bo tak jak teraz o Was plotkują i wypisują tak by było o mnie ....
Zauważ że zloty w Morsku nigdy nie kończyły sie jakimiś wypominaniami ... i wyrzucaniem ...typu , bo byłeś pijany czy coś w ten deseń ....

Nauczyła mnie tego smarkateria wszędobylska na dogo (zaznaczam że to sie odnosi do pewnej określonej grupy ) w czasie kiedy dla zabawy wrzucało się foty ze spotkań dogomaniackich ... wiadomo zawsze było piwko ... czasem byle do foty było ;) ...ale przegięła jedna gówniara jak siedziałam u Klockowej , i na dogo napisala , ze wy to nie macie nic innego do roboty jak tylko pić .... oj przesrała se na calej linii , teraz jak mnie u Klockowej na ulicy widzi to udaje ze mnie nie zna, a jest z Jebia .... no cóż gówniarze sie wydawało ze sobie może ...dostała działkę ...

Link to comment
Share on other sites

Ale najlepsze ,że wprost w oczy nic nie mówili ,dopiero po zlocie i obrabiali nam pupy w czasie zlotu.
Tylko generalizować też nie można ,bo np. na zlocie w Sulistrowicach była gops z rodzicami.I szczerze mówiąc nigdy ich nie widziałem.Byli rodzice Atki i też nie wiem jak wyglądają.W Sierakowie była mama Gordonowej (wtedy 12letniej) i ANI RAZU nie przyszła i nie zwróciła uwagi ,że jest 00.00 w nocy a jej córka siedzi z "pijakami".I Gordonowa na zloty jeździ nadal ,nawet sama już...
A tyska ekipa miała jakieś wyobrażenie o zlocie jak o sekcie ,coś ala modły pod krzyżem.
Mieliśmy siedzieć i gadać o psach ,śpiewać piosenki o pieskach co przez kładke przechodziły itp.Na spacery chodzić nie chcieli ,bo akurat byli/jedzą/jedli.A potem naloty na brak organizacji.
Sama Mada z którą przed zlotem rozmawiałem na gg ,na moj widok zwiewała aż się kurzyło.BO SIĘ WSTYDZIŁA

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olekg89']Samturia mi robiła na katowickiej wystawie zdjęcia jak jem bułke.Więc nie może być ten tego normalna.:P[/QUOTE]

[I][B]może głodna była :diabloti: a Ty chamsterze jeden sie nie podzieliłeś :eviltong::eviltong:
[/B][/I]
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]a o co znów chodzi bo żem nie w temacie a brzmi to na tyle ciekawie że chciałabym być :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]

[I][B]jo tysz jo tyszz :multi::evil_lol::multi::evil_lol:[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

A ten zlot był bardzo fajny ;) poza niepotrzebnym ratowaniem biednego pieska i istnymi walkami psów :diabloti: nie było żadnych spięć, nie mogę powiedzieć że obgadywania nie było bo to zawsze będzie :diabloti: ale ludzie w miarę : P normalni, spacery sie nie wyszły, chyba tylko raz razem do lasu poszliśmy ale też nikt nie płakał, spotykaliśmy się często na plaży- pełna kulturka.
Tylko organizatorka choojowa :evil_lol: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...