Jump to content
Dogomania

Shira & Chinook :)


sunshine

Recommended Posts

Hej, piękny wilczasty husky:) w moim typie....ale chyba nigdy sobie na takiego nie pozwolę...mam mix husky i ON i to już daje popalić....chciałabym ze swoją mixą jeżdzić tak na rowerze-żeby biegała lub ciągneła....ale mam pewnie obiekcje....czy jak młoda się zatrzyma-to ja nie wyląduje rowerem na niej-lub wylecę w powietrze? Ona strasznie ciągnie jak zobaczy innego psa ,wręcz głupieje dlatego nalepiej by mi się jechało na łańcuszku....ale z kolei pies wtedy nie może ciągnąć..... jaką trasę pokonujecie w czasie takiego treningu? No i młoda się wszystkiego bała,więc i boi się roweru czasem ....

Link to comment
Share on other sites

Po pierwsze Shira jest srebrna:P To jest wilczasty husky:
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-CyOK4ODKpsU/UIukigeR80I/AAAAAAAAGwY/6kgWQfinbGI/s512/tyia3.jpg[/IMG]
(btw... Tia, Otoshi Wolf Anana Amarok... rośnie jak na drożdżach)

Po pierwsze psa przyzwyczaj do roweru. Jak? Jeśli masz podwórko wyprowadź rower na środek i postaw go tam niech przebywa pies z rowerem;) Później spaceruj z rowerem po podwórku jak pies się oswoi z obecnością roweru wyjdź na spacer z psem i rowerem. W jednej ręce smycz z psem w drugiej prowadź rower. Nie może w żaden sposób reagować na rower ani gonić a tym bardziej się bać. Od szczeniaka się uczy tego każdego psa w sumie.
Po drugie należy tenować posłuszeństwo. Poszukaj na forum jest mnóstwo wątków tutaj jak sobie radzić z psem w obecności innych psów itp bo ja bym mogła tu napisać elaborat i wymienić 99 sposobów, ale to wszystko tu jest, poszukaj.

PO TRZECIE I NAJWAŻNIEJSZE! kiedy pies biega przy rowerze zawsze i tylko szelki! Kiedy ciągnie rower, sledy. NIGDY! na żadnych obrożach a broń boże na łańcuszkach, chcesz udusić psa kobieto?

Pies musi widzieć pasję w ciągnięciu. Jest to niebezpieczny sport (tak, polecisz nie raz przez kierownicę, spadniesz z roweru lub zostaniesz przeciągnięta razem z nim) ja zaliczyłam wszystko. I kiedy pies ciągnie a z mojej winy zahaczam o cos, spadam z roweru, gwałtownie zahamuje, pies się zawaha to szybko ją chwalę że nic sie nie dzieje, że nic złego nie robi. Bo pies ma bezwzględnie, namiętnie z pędem w łapach ciągnąć. Na zakrętach i nawet kiedy lecisz na twarz;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='kalyna']ooo to super :multi: :multi: :multi:[/QUOTE]
:D
[quote name='Aleksandra95']świetnie się bawią.:):)[/QUOTE]
oj tak na żywo jest to jeszcze lepsze ^^
[quote name='M&S']Cześć wieczorkiem:)

Fajny filmik,[/QUOTE]
Cześć :D dzięki;)
[quote name='Ty$ka']A ja zamiast filmiku widzę czarną plamę, buuu :([/QUOTE]
Może wtyczka Ci nie działa?

[quote name='kamilka91']Świetny filmik :) Szkoda, że moja woli koty... zajadać ze smakiem :diabloti:[/QUOTE]
Moja też:P Akceptuje tylko swojego ^^

W związku ze zbliżającymi się świętami, napisałam oraz upiększyłam życzeniowy wiersz :)
[IMG]http://img37.imageshack.us/img37/6783/18329423.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Siemka, wpadłam pochwalić się geniuszem moim oraz Moniki :P
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Opis Moniki :P
"Plan był prosty: sfilmować trening i jarać się własnym geniuszem (BO CORAZ LEPIEJ NAM IDZIE!), ale niestety....geniusze czasem upadają. ;)[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]ps. ucięłam nasz długi wywód pełen niecenzuralnych słów i tekstów Witczak w stylu "moja dupa, kochanie seksu przez tydzień nie będzie" ♥[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Krótko mówiąc...ała."
[/FONT][/COLOR]<span style="color: rgb(51, 51, 51); font-family: 'lucida grande', tahoma, verdana, arial, sans-serif; font-size: 12.727272033691406px; line-height: 17.99715805053711px;">[video=youtube;6njKcBnUlzE]http://www.youtube.com/watch?v=6njKcBnUlzE&feature=youtu.be[/video]

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Siemka :D
Ogólnie nas dawno nie było ale żyjemy :P Brak czasu mnie ogranicza ale myślę że wrzucę jakieś fotki z wczorajszego DCDC :) Shira startowała w DD :D ogólnie start miała super ale niestety zwątpiła przed wodą... przeźroczysty basen to nie jezioro jednak :/. Ale to nic bo Kasia z Shivą zajęły 6 miejsce na 36 osób także szacun dla dziewczyn naszych :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...