Jump to content
Dogomania

Shira & Chinook :)


sunshine

Recommended Posts

[quote name='bianka19']cześć Shirki kochane ;)
dawno nas nie było , ale nie zapomnieliśmy o was :D
buziaki ! :loveu:[/QUOTE]
Ojej Ten maj jest niesamowity :D Cezarki wróciły :D
[quote name='Minerva'][url]http://img85.imageshack.us/img85/8382/13052010015.jpg[/url]
Ślicznie :)
Co do obcinania pazurków nie doradzę, bo nam się ogólnie same ścierają ;)[/QUOTE]
Ehh:( dziękuję:)
[quote name='dOgLoV']U nas też się same ścierają ,ostatnio mi pani wet powiedziała ze jak pies stoi i pazury nie siegaja podlogi to jest oki:) mamy tylko problem z wilczymi pazurami no ale teraz to juz ich niestety ale usunąć nie mozna ;)[/QUOTE]

Wiem, Shira właśnie stuka już:P A wilczy pazur to swoją drogą :D Ten to już rekordy bije^^

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bianka19']tak , maj jest niesamowity masz rację ;)
co u was ? :loveu: opowiadać![/QUOTE]

oooo dużo by tego było:D. W skrócie Shira przeżyła pierwszą cieczkę, zaczełyśmy trenować, Shirka skończyła rok, ja zdaję matury i kończe szkołę... życie wywraca się do góry nogami :D

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial Black][SIZE=4][B]Dzisiaj mija dokładnie rok od tragedii jaką przyszło mi przeżyć.

Ból, cierpienie, pustka, smutek, wstręt do świata... to były straszne czasy.

Po szesnastu cudownych latach życia w cierpieniu i po walce z rakiem odeszła moja Nuka. Pies, który nauczył mnie wszystkiego. A ja nie mogłam jej pomóc. Była prawdziwym przyjacielem, jej oczy były skarbnicą wiedzy i miłości. Tego psiaka nie da się opisać słowami.

[/B][/SIZE][/FONT][video=youtube;B1n_HllA13I]http://www.youtube.com/watch?v=B1n_HllA13I[/video]
[FONT=Arial Black][SIZE=4][B]
Na zawsze w moim sercu piesku.[/B][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sunshine']Dziewczyny mam powazny dylemat:P Shira nierówno ściera pazury... muszę sie więc za nie zabrać. Ma jasne więc będę to sama robić, z reszta niedelikatność weterynarzy... tym bardziej że Shira srednio za nimi przepada (kojarzy ze szyciem).

Gilotyna czy obcinaczki? Co łatwiejsze i skuteczniejsze?:D[/QUOTE]
Zdecydowanie gilotyna. Mam obie rzeczy i gilotyna jest o wiele lepsza, obcinaczki miażdżą pazury. ;)

Współczuję :(
Oglądam filmik i płaczę... Śliczna była...

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za współczucia... czasu niestety się nie cofnie;( Pozostało się cieszyć że miałam zaszczyt z nią być....


A co do pazurków Shiry. Kupiłam gilotyne. Generalnie mi obcinanie idzie dobrze, ale Shirze to się nie podoba ani trochę... ucieka. Obciełam kilka pazurów (te do których miałam dostęp i w czasie w którym Shira pozwoliła) ale nie wszystkie.... bo się już za bardzo denerwowała. Mam nadzieje że tak jak z kąpaniem i czesaniem z czasem zrozumie że to krzywdy jej nie robi...

Btw. ma twarde te pazury jak diabli, nie dziwię się że tak ciężko się ścierają:D A wy jaki macie patent na obcinanie? (nie chodzi o to jak przyzwyczajaliście bo o tym już wszystko co się da przeczytałam hehe)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sunshine']
Btw. ma twarde te pazury jak diabli, nie dziwię się że tak ciężko się ścierają:D A wy jaki macie patent na obcinanie? (nie chodzi o to jak przyzwyczajaliście bo o tym już wszystko co się da przeczytałam hehe)[/QUOTE]

ja nie mam patentu....... ;)pzyznam sie bez bicia ze obcian pazury u groomers, raz na dwa miesiace, wygodniej jest i nie musze sie meczyc z psem :) a ludzie tam pracujacy maja wiecej doswiadczenia.:)

Link to comment
Share on other sites

U nas u weterynarzy jest raczej nie przyjemnie dla psa... Moją poprzednią sunię brali na siłę, a jedena klinika która ma super podejście, nie chcę zeby się jej jeszcze gorzej kojarzyła.

Jest co prawda jeden salon u nas, stosunkowo nowy. Przyznam szczerze nie byłam tam jeszcze, ale domyślam się że nie mało sobie policzą za obcinanie no i nie znam ich podejścia...

Sama sobie już całkiem radzę, teraz Shira ma focha bo dorwałam się do wilczego pazura^^ idę w nagrode na spacer :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sunshine']U nas u weterynarzy jest raczej nie przyjemnie dla psa... Moją poprzednią sunię brali na siłę, a jedena klinika która ma super podejście, nie chcę zeby się jej jeszcze gorzej kojarzyła.

Jest co prawda jeden salon u nas, stosunkowo nowy. Przyznam szczerze nie byłam tam jeszcze, ale domyślam się że nie mało sobie policzą za obcinanie no i nie znam ich podejścia...

Sama sobie już całkiem radzę, teraz Shira ma focha bo dorwałam się do wilczego pazura^^ idę w nagrode na spacer :D[/QUOTE]
u nasz to kosztuje grosze, miedzy $5 a $10 ale jak by kosztowalo wiecej to tez bym szedl zeby ktos inny ucinal:) oh a dla porownania dobrej jakosci obcinacze od 50 w gore:)

oh i jako ciekawostka, wiesz ze wilczy pazur dyskwalifikuje psa do pracy w zaprzegu...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...