Jump to content
Dogomania

JESTEM JUZ PRAWIE SZCZESLIWYM POSIADACZEM DOBKA


Michalwnc

Recommended Posts

no tak, jak zwykle, zapomniałam się zalogować - ten gośc to oczywiście Karen :lol:

Konrad&Inka - co u Was, jak maleństwo, napiszcie koniecznie jak minie pierwsza noc - trzymam kciuki za maleństwo, nich dobrze się chowa :baby:

Michalwnc mów jak stronka ruszy !!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 184
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

no wlasnie jak tam piesek u was ??????????? napiszcie cos bo jestem ciekaw..jak stronka ruszy to dam znac bo w 1 dzien to nic nie idzie normalnie zrobic..ale i tak juz mam duzo...mysle ze w sobote juz bedzie cos na jakims serwerze probnym.Zobaczymy.Przesylajcie zdjecia waszych dobkow to zamieszcze je na stornce.Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Konrad&Inka jak tam wasz piesek??? Jest juz u was w domciu??? Napiszcie cos bo zagladam tutaj co jakis czas i ciagle tzw. "echo".Asherman jak tam piesek???? Jak jego apetyt?? Poprawilo sie cos??? a ty Mutare zyjesz jeszcze???? :lol: :lol: Wlasnie bede sciagal pieskowi plasterki tak wiec zobacze jak tam uszka czy cos sie wogole poprawilo.

Link to comment
Share on other sites

Ja jeszcze zyje :wink: ale jestem chorutka i ta choroba pomału mnie wykancza :(

Chciałam Was poinformowac że za dwa tygodnie wyprowdzam sie w koncu na moja upragniona wies i bede calkowicie odcieta od neta i niewiem jak sie bede z Wami kontaktowac :oops: chyba pozostanie mi cafe...

Michał daj koniecznie znac jak tam uchole Diemenka.. :D

Link to comment
Share on other sites

Hej, witam Was serdecznie !!!

Nie było mnie tyle czasu bo nie miałem netu :cry:

a tak poz tym to po tym jak pojawił się u nas nowy domownik - Inka, to jestem ciągle zajęty :)

Ona jest cudowna, to najfajniejsza suczka na świecie ( w każdym razie dla nas :angel:

Inka, już się w miarę zaaklimatyzowała, na początku też nic nie chciała jeść, ale dzisiaj chyba juz jej się odmieniło bo kolacyjkę zjadła że ho ho :wink:

Na spacerkach koniecznie musi podejsć i obwachać wszystko i wszystkich,

no i strasznie się pchała do naszego łóżka, ale juz jej przechodzi :sweetCyb:

Aha, i wielka prośba :Help_2: jeśli mozecie to byli byśmy Bardo Wdzięczni za wszystkie rady związane z stawianiem uszu :D

czytałem właśnie o jakimś poradniku?

W każdym razie podaję adres [email protected] i z góry dziękuję !!!

Jak tylko zeskanuję zdjęcia to zaraz coś załączę.

Pa

k

Link to comment
Share on other sites

Konrad & Inka

Super ze macie malutka juz w domu - to najfajnieszy okres jak sa jeszcze takie maluchowate i nieporadne :lilangel: Co do klejenia uszków pisałam o tym pare postów wczesniej i Karen tez :D

Aaaa ogromne pytanie do wszystkich :R Kto sie wybiera na wystawe do Rybnika 5 pazdziernika??? ja bede napewno z moim smokiem ale tylko w roli widza jedziemy pokibicowac siostrzyczce Adii :angel:

Joa, Michał, Konrad bedziecie ????

Link to comment
Share on other sites

Cześć,

po pierwsze to Wielkie Dzięki za info o klejeniu uszek !!!

To jest naprawdę SUPER :D

Na pewno nam duzo pomoże,

co do wystwy to niestety nas nie będzie ale w przyszłości na pewno na jakiejś się pojawimy.

W sumie to na początku nie mieliśmy zamiary jeździć na wystawy i wystawiać naszej psiny ale teraz zaczynamy się nad tym zastanawiać...

Aśka od Baca też nas dzisiaj namawiała (pozdrowienia Joa :) ) no i nie wiem czy nas to jednak nie wciągnie :lol:

kurcze zapomniałem zeskanować zdjęć Inki i nie mogę dzisiaj nic wklejić a jutro mam wyjazd słuzbowy :( :( :( i wrócę dopiero w czwarek.

Pozdrawiam Wszystkich serdecznie !!!

Lucyna, Konrad i Inka.

Link to comment
Share on other sites

Witam.

A ju już widziałam Inkę :-) Baco też - ze stoickim spokojem znosił, jak mu skakała po głowie ;-)

Inka śliczna i bardzo radosna :-)

Wystawy są naprawdę bardzo fajną zabawą - oczywiście jeżeli się je traktuje jak zabawę i sposób na spędzenie wolnego czasu z ludźmi o podobnych zainteresowaniach - czyli z dobermaniakami :-)

Mutare - do Rybnika nie jadę, na razie nie mam na nic czasu, a Baca już nie wystawiam, wiec jechałabym tylko jako widz :-(

Pa,

Aśka & Baco

Link to comment
Share on other sites

Dzieki Wam za tak cudowne opinie na temat Nusieńka - jestescie kochani :buzi: :angel:

Michał gdyby to było takie proste i zalezalo ode mnie to Ars jezdził by na wystwy juz od marca...to jest moje marzenie zeby go pokazac bo wiem ze warto.. ale poki co narazie to niemozliwe...

chocby dlatego ze Ars nie jest tylko moim psem...jest jeszcze jego wspolwlascielka ktora akutalnie "okupuje" ringi ze swoim rosyjskim psem ktory jest w wieku Arsa...i pomimo tego ze to JA jestem wlascielem to i tak za przeproszeniem mam "gówno" do powiedzenia :evil: i chcac niechcac musze czekac az wspołwl. wyrazi zgode na wystawienie Arsa...

Troche to skomplikowane ale tak juz jest....i wystawy z Arsem narazie pozostaja w mojej sferze marzen.... :cry: ....moze kiedys...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...