Jump to content
Dogomania

JESTEM JUZ PRAWIE SZCZESLIWYM POSIADACZEM DOBKA


Michalwnc

Recommended Posts

Carragan, nawet nie widziałam że zadałas to pytanie :(

Dzidzia ma ropne zapalenie pęcherza, łapiemy siuśki nosimy do badania, bierzemy antybiotyk, jest równiez problem z nóżką, dzidzia kuleje, nie zawsze, lecz jednak. Sprawdzone zostały stawy, kręgi, to wykluczone, tamto prawdopodobne, narazie prochy, obserwacja i..... do kontroli. Wszyscy mówia będzie dobrze, tak sobie myslę.... jeżeli mówią.... to musi być prawda :fadein:

Mamy na forum dogomaniaków z Poznania? Bydgoszczy? Torunia? Zielonej Góry? wiesz może, szukam kontaktu osobami która MOGĄ (bo wiem że nie każdy może) odwiedzic schroniska ????

Pozdrawiam, stawiam poranną kafkę i do pracy

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 184
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

własnie wróciłam od weta, pieknie chwyciłam siuśki i cała w skowronkach oddałam do badania, jak usłyszelismy.... to nam znów szczęki opadły, jest piasek i niewielkie kamyczki, widziałam pod mikro... teraz 10 dni diety, zakwaszania, specjalny lek w paście royal specjalistyczny, żadnych dodatków....... po 10 dniach znów badanie :(

prosze podaj tym osobom mój adres e-mail, poproś niech napiszą, albo podaj mi, ja napiszę, może zdecyduja sie pomagać w tych miastach, może mają znajomych w innych

narazie w wawie jest najwięcej dobermanów, we wrocławiu juz dwa poszły do nowego domu, nie jest to pewnie zasługa strony, ale mam nadzieje że ktos je zobaczy, że to jednak w jakiś sposób im pomoże

co jeszcze - powstają nowe strony adopcyjne, boksie, buviki, czyli... gdzies cos zaczyna się dziać

Caragan :modla: bardzo bardzo proszę

Link to comment
Share on other sites

podac Ci ich maile ?

A jesli nie beda mieli maili to nicki i strony na ktorych figuruja ? Jutro sie tym postaram zajac dobrze ? :roll:

pozdrawiam i trzymam za mala kciuki

PS.moj 13 latek byl operowany na kamienie w pecherzu i slowa weta po operacji "Tak rozbabranego i takiej ilosci nie widzielismy nigdy :o.Nawet u doga :o "a moj Kajtek wazy tylko 14 kilo 8).Ale coz tu tez musial byc rekordzista :wink:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...