Jump to content
Dogomania

KIELCE - Potrącony przez auto szczeniaczek! Juz w nowym domku!! :)


Linssi

Recommended Posts

  • Replies 112
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Linssi zrobiłaś ogłoszenia naszemu szczeniorkowi?Cioteczki a co z banerkami dla Tobisia?Psiak jest odrobaczony i zaszczepiony.Ranka na łebeczku ładnie się zagoiła został tylko maleńki strupeczek.To jest istny wulkan energii:evil_lol:,wszędzie go pełno i jak to szczeniak uwielbia się bawić,domaga się pieszczot ale jest przezabawny:lol:.Mój Zibuś uczy go być "facetem" a Melbusia mu matkuje,a maluch jest szczęśliwy,że ma towarzystwo:smile:.Tylko szkoda,że jeszcze nikt się Tobisiem nie zainteresował:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jagoda053']Nie ma sprawy ale mój komp jest troszkę przywieszony i mogę jedynie na komórkę przesłać fotki[/quote]

Jagoda komórkowe zdjęcia nie będą zbyt dobrej jakości :-(
masz możliwość zrobić cyfrówką ? :roll:

wrazie czego te komórkowe możesz przesłać do mnie: 664 049 969

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Linssi']Piesek ogloszony na 10 portalach. Baghera, jesli mozesz to dorob jeszcze troche, bo ja czasowo nie wyrabiam... przydaloby sie tez allegro[/quote]
:lol: tak jest:p
dziewczyny tzrymajcie kciuki za Tobisiem juz 3 telelony :p

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki dzwonił do mnie facet i jest bardzo zdecydowany adoptować Tobisia,ponieważ szukał pieska małego i szczeniaka.Czy któraś dałaby radę sprawdzić domek?Wprawdzie ten pan przez telefon wzbudził moje zaufanie i wie dokładnie czego chce,ale jednak dobrze by było mimo wszystko.......

Link to comment
Share on other sites

ja tez dzowoniłam i troche go wypytałam o to jak wygladało by zycie Tobisia u niego:diabloti: odpowiadał spokojnie i rzeczowo...tez wzbudził moje zaufanie..pwoiedział ze prowadzi własną działalność wiec Tobiś byłby cały vczas pod opieką bo on jest w domu..i ze miał identycznego psiaka jak Tobis tylko tamten miał krótki ogonek i ze jest zdecydowany nawet po niego pojechac do Jagódki :p
powiedziałam mu o umowie i o tym że sprawdzamy domki ...na wszytsko sie zgodził wiec myśle ze Tobiś bedzie miał dobrze....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jagoda053']GoskaGoska to proszę Cię o pomoc,bo ja jestem świeżak :-o[/quote]
pisalam na watkach -ale nikt się nie zgłosi - trzeba by było pisać privat - ale wiecie ja uważam, ze jak przez telefon się Pan zgadza na wizytę, nie kręcie nosem, to odrazu mozna jechac z psiakiem - szkoda czasu na czekania, az ktos znajdzie czas, zeby podjechac i oglądać domek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GoskaGoska']pisalam na watkach -ale nikt się nie zgłosi - trzeba by było pisać privat - ale wiecie ja uważam, ze jak przez telefon się Pan zgadza na wizytę, nie kręcie nosem, to odrazu mozna jechac z psiakiem - szkoda czasu na czekania, az ktos znajdzie czas, zeby podjechac i oglądać domek.[/quote]
A ja mam wspaniałe wieści-Tobiś o 6 rano pojechał już ze swoim panem do domku stałego:multi:.Przed momentem dzwoniłam jak się miewa nasz szkrab i okazuje się,że świetnie się czuje w swoim nowym domku.Prosiłam tylko p.Zbigniewa o zdjęcia malucha,powiedział że na pewno będą w najbliższym czasie.Cioteczki powiem wam,że Tobiczek trafił do wspaniałego domu.Rozmawiałam rano z panem Zbigniewem i ten człowiek emanuje spokojem,ciepłem i wrażliwością,jest bardzo miły.Kurna a mnie jest smutno bez tego bąbelka:-(.......Koniec mazania się.....to może trzeba by było wątek przenieść do szczęsliwych adopcji?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Linssi']uwielbiam happy endy :loveu:
juz przenosze...
Jagoda, dziekujemy za tymczas dla psiaka :Rose:[/quote]
Linssi nie przesadzaj,najważniejsze że Tobik ma już swój kochający domek.Tylko to się liczy.
A gdyby kiedyś był potrzebny dt,to kochana pisz albo dzwoń śmiało:fadein:

Link to comment
Share on other sites

Tu jest taki maluszek potrzebujący DT:

bardzo pilne,dziewczyny groża schronem,bo nie ma co zrobic ze szczeniakiem
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/kto-moze-dac-dt-dla-7tyg-szczeniaka-dzis-schron-warszawa-143086/"]Kto może dać DT dla 7tyg szczeniaka? Dziś schron. Warszawa.[/URL]
Malutka 7 tygodniowa Liczi pilnie szuka tymczasu, dziś trafi do schroniska. Była na tymczasie awaryjnym razem z 2 siostrami, one znalazły dom w kilka dni, podejrzewam że jej też się uda tylko potrzebujemy jeszcze chwilkę na ogłaszanie....

Czy ktoś może pomóc maleństwu?


[B][FONT=Arial][SIZE=6]501-258-303[/SIZE][/FONT][/B]

[EMAIL="[email protected]"][U][COLOR=#0000ff][B][SIZE=6][email protected][/SIZE][/B][/COLOR][/U][/EMAIL]


bardzo pilne,szczeniak musi cos znależć na DT,bo wysłany do przepełnionego schroniska,zdechnie szybciej niz sie obejrzymy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...