Jump to content
Dogomania

Chihuahua krótko- i długowłosa (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Kenduś

Recommended Posts

bozzka czekamy niecierpliwie w Polszy :)

Nierob hahahahah, no bo to niby dla szczeniaczków ;)
ja się obawiam, że ten mój boorek zrobi jak spiro i jeszcze zabawek na kuwetę naniesie....eh
w piątek ostatnie szczepienie potem 2 tyg i koniec sikania w domu, zaczną się represje:mad:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]Bozzka[/B] na razie w PL jesień ale od czwartku pogoda śrdziemnomorska <okularnik> słońce, parno, duszno choć mamy w mieście aż jedną palmę, nie kojarzę do jakiej częsci PL jedziesz bo wszędzie raczej rozkopane "drogi" bo szosami tego czarnego smołowatego czegoś nazwać nie można :) poleacm się na fotki z drogi o ile się uda cosik ciekawego pstryknać :)))

[B]Nierób[/B] możesz się przyłożyć do sesji fotograficznej swego Sipro? jakoś mało fotek jest z nim!!!!

[B]miumiu[/B] pomysł z kuwetą bardzo mi się podoba ale postanowiłam z zakupami poczekać na kilka dni przed odbiorem suńki a to dopiero 24.08.2007 :(((
na razie mam jak wiesz wagę i liczne plany w pamięci :)))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Piesulka'][B]Bozzka[/B] na razie w PL jesień ale od czwartku pogoda śrdziemnomorska <okularnik> słońce, parno, duszno choć mamy w mieście aż jedną palmę, nie kojarzę do jakiej częsci PL jedziesz bo wszędzie raczej rozkopane "drogi" bo szosami tego czarnego smołowatego czegoś nazwać nie można :) poleacm się na fotki z drogi o ile się uda cosik ciekawego pstryknać :)))
[/quote]
wielkie dzieki za informacje - jade do wwy (no troche za, 25 km na polnoc) i mam zamiar jechac przez Katowice-Czestochowe, no i wlasnie, ciekawe czy napotkam duzo robot bo chyba bede jechac noca i w PL pewnie dopadnie mnie juz troche zmeczenie - wiec bede wdzieczna za wszelkie dodatkowe info

Mala siedzi na lozku i pilnie obserwuje jak przenosze torby a ja mysle ze na pewno czegos zapomne i obym nie zapomniala przynajmniej aparatu i kluczy do drzwi hahahahah

Link to comment
Share on other sites

[B]Bozzka[/B] postaram Cię informować na bieżąco :) jesli mi na prv podasz nr tel komórkowego to będziesz mieć info co krok :))) droga przez wwę okropna - wszędzie rozkopane, objazdy,zakazy itd. itd.
jak już doijedziesz i się ciut zaklimatyzujesz to może zmontujemy jakieś miedzynarodowe spotknie? co prawda moja suńka będzie u mnie za 23 dni ale już jestem miłośniczką Cziłek :))))

Link to comment
Share on other sites

[B]Madziaaa[/B] dziekuje za mile slowa, w szczególnosci o moich kochanych chihuahua, a dodam jeszcze ze moim spełnieniem marzen i pełnia szczescia bedzie chwila jak zdam egzamin sedziowski, na razie jestem asystentem grupy V, ale pewnego dnia rozszerze sie na gr IX :)

Link to comment
Share on other sites

zamiast kuwety zakupiłam pieluchy trixie i stelaż
stoi
od południa
wszyscy się obijają o to
2 razy siusiu w sypialni, kupa w sypialni, kupa w łazience
hm...
ale koszt znacznie niższy niż kuwety więc na razie próbujemy
w piatek ostatnie szczepienie, 2 tyg i na dwór siurać
nowe fotki w galerii zapraszamy

Link to comment
Share on other sites

[B]Bozzka[/B] powiedzenie "zobaczyć Neapol i umrzeć" nie oznacza wcale że Neapol jest taki piękny, jak wiele osób interpretuje, Neapol jest miastem portowym o takiej lokalizacji, że zawijały tam statki z całego świata, przybywający do Neapolu po prostu zarażali się syfilisem i umierali, bo nie umieli oprzeć się pięknym i gorącym Włoszkom.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Piesulka'][B]Bozzka[/B] postaram Cię informować na bieżąco :) jesli mi na prv podasz nr tel komórkowego to będziesz mieć info co krok :))) droga przez wwę okropna - wszędzie rozkopane, objazdy,zakazy itd. itd.
jak już doijedziesz i się ciut zaklimatyzujesz to może zmontujemy jakieś miedzynarodowe spotknie? co prawda moja suńka będzie u mnie za 23 dni ale już jestem miłośniczką Cziłek :))))[/quote]
bardzo dziekuje bedzie mi sie lepiej jechalo - a co do spotkania to oczywiscie, zreszta juz zapowiadany miedzynarodowy zlot chilek a moze nie tylko? Zaraz napisze ci pwt,
siedze juz na walizkach naprawde - dzis w nocy wyruszam... jesli nie bedze miala netu, to bedziecie tu miec ze mna spokoj do wrzesnia hahahah

[quote]
Bozzka powiedzenie "zobaczyć Neapol i umrzeć" nie oznacza wcale że Neapol jest taki piękny, jak wiele osób interpretuje, Neapol jest miastem portowym o takiej lokalizacji, że zawijały tam statki z całego świata, przybywający do Neapolu po prostu zarażali się syfilisem i umierali, bo nie umieli oprzeć się pięknym i gorącym Włoszkom.
[/quote]

Carolina: bylam w Neapolu dawno temu i - nie wiem jak dla ciebie, ale ja bylam zachwycona tym miastem, jak zreszta wszystkimi miastami, ktore maja "klimat"... Byc moze mieszka sie tam niespokojnie, byc moze ten piekny miejscowy folklor na dluzsza mete staje sie trudny, byc moze miasto portowe itp itp ale dla kogos kto zatrzymuje sie tam na troche, ma nieodparty urok, jedyny w swoim rodzaju. Dlatego nie gniewaj sie, ze zostane przy tej "niewlasciwej" interpretacji i mam nadzieje, ze jeszcze tam kiedys zajrze...

Juz koncze wreszcie - jeszcze tyle spraw do zalatwienia - pozdrawiam wszystkich serdecznie, milych wakacji, wklejajcie zdjecia! - i do zobaczenia! :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Witajcie dawno mnie nie było zabrakło czasu na wszystko mi ,ale zawsze o Was pamiętam i o najcudniejszych , najkochańszych psach na świecie jakim są nasze pieszczoszki CHi . Pozdrawiam Was wszystkich bardzo serdecznie z wakacji które oczywiście spądzam ze swoimi psiutkami , one zawsze ze mną jadą wszędzie . Teraz mam troche czasu wiec podeśle kilka nowych fotek Dexterka on już całkiem dorosły ale tylko w wyglądzie nie wiedać tego w jego zachowaniu dalej rozrabia jak szczaniaczek a ma już 15 mis Pozdrawiam Sabina [IMG]http://www.dogis.republika.pl/szelki/DSC05491.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Sabi :)
gdzie byliście jak was nie było?

a ja dziś cały dzień spędziłam u siostry (tej co zgubiła chiłke w tapczanie) i jak sobie popatrzyłam na dokazywanie trzech sztuk to... eh, czy ktoś się zatrzumuje na jednej chihuahua?

[B][U]nowe fotki w galerii z dzisiejszego wypadu, zapraszamy[/U][/B] :)

Link to comment
Share on other sites

A ja powiem że mnie za serce chwycił ten czarny (podpalany czy trikolor?)

Pochwale Szarika!
Wreszcie opanowała że sika sie TYLKO I WYŁĄCZNIE na pampers a nie raz na pampers, raz na wykładzinę, raz na coś co akurat leży na podłodze, ewntualnie na łózko.

Nie kupłam wreszcie tej kuwety, kupiłam ramke do pieluchy trixi i pieluchy trixi Zestaw był w cenie dużej paczki pieluch tych co wcześniej pokazywaliśmy wię postanowiłam tak zrobić na próbę

A najlepsza jest że przysiada na pieluszce i zczyna się rozgladac czy aby widzę i czy szukuje smaka

ale jak jest sama w domu też robi na pieluchę, bez smaka, jestem zadowolona z niej bardzo, zresztą dziś jedziemy na wies a o powrocie koniec kwarantanny i nareszcie zaczniemy chodzić na spacery.

Link to comment
Share on other sites

Byłam na krótkim odpoczynku, mam duzo slicznych zdjęć z pieskami, ale nie moge wstawic, coś mi sie zblokowalo na Dogomani. Może wkrotce wstawie je na moja nową strone [url]www.psy.vip.interia.pl[/url] Jak sukcesy wystawowe, był ktos na wsytawie??, macie zdjecia???????

Link to comment
Share on other sites

Nie moge w to uwierzyc..... pisze do was z dzikiej gluszy i ..... jest net!!!!!
Przynajmniej teraz jest hahahahahahha
Tyle wrazen.... opisze co moge, a teraz chcialabym podziekowac jeszcze raz Piesulce - za wszystko: za pomoc w drodze (info), za pomoc tu na miejscu, za czas, ktory mi poswiecila z super kawa w wilanowie....
Naprawde wyjatkowa osoba - dla mnie bardzo "IN" - jeszcze raz wielkie dzieki :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Bozzka pisz, rób fotki !!!!!! :))) już pisałam że "to nie prawda że BUSZ nie lubi netu" :) :megagrin:.
a kawę musimy koniecznie jeszcze raz wypić :) tym razem chyba lodowatą bo pogoda parna, prawie jak w tropikach :)) ale przynajmniej Blue nie marznie :))) :megagrin:.
qrcze chyba się zaczynam rumienić... dzięki jeszcze raz za miłe słowa ale bez przesady bop jeszcze uwierzę :megagrin::megagrin::megagrin::megagrin::megagrin::megagrin::megagrin:.

Link to comment
Share on other sites

... cos napisalam w galerii... i zdjecia, jest jeszcze jedno, bardzo ladne, ale czekam na autoryzacje Piesulki...
Przestalo padac (padac? co to jest padac? hahahah ) wiec beda nowe zdjecia BUSZUU itp
Mala zagryzla motyla
zapach drzew ... :loveu:

Link to comment
Share on other sites

czy ktoś posiada zdjęcia Music Velvet ATHOS ??Chciałabym zobaczyć cała jego sylwetkę...
Zasadzam się na szczeniaka po nim z hodowli Persempre
A w ogóle jestem ciekawa jaką macie opinię o tej hodowli

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...