Jump to content
Dogomania

POMOCY! Zostawiony w lesie...na śmiercionośnej lince. Czarek już w nowym domku!


Recommended Posts

  • Replies 260
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No i ja się podłączyłam do radości ogólnej :). Trzymam kciuki za przed adopcyjną, niech się wszystko uda. Mały zasłużył na prawdziwy dobry dom, dobrych i troskliwych ludzi. Dopiero Czarunio rozkwitnie :). Jak pączek różany :):):)
[B]Blue.Lagoon[/B], jak leczenie?? Wszystko dobrze????
pozdrawiam i buziaki dla Czarulla

Link to comment
Share on other sites

[quote name='.::Blue_Lagoon::.']misza ok. ;) Pączuś nam rozkwitnie na pewno. Zastanawiałaś się już nad adopcją jakiegoś buldożkowatego? :p Czarek gorąco namawia, bo tyle dobrego słyszał o cioteczce Monice. :evil_lol:[/quote]
Niestety, ciotka Monika raczej gustuje w rudzielcach...juz nieraz chciałam jej "wepchnąć" buldoga :) ale twarda z niej sztuka!!!

Link to comment
Share on other sites

Trzeba znaleźć buldoga w rude łaty albo płowego, który szuka DS. Wtedy się nie wywinie cioteczka. :evil_lol::evil_lol: Podobał jej się brzdąc rudawy (Fąfel), który siedzi w misce obok Czarka. ;)
[CENTER][B][U] Przypominam się z bazarkiem.[/U][/B]
[/CENTER]
[SIZE=5]
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/ksiazki-aromatyczne-zestawy-obroze-ksiazki-na-czarusia-do-24-07-a-142545/#post12666776[/URL][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

właśnie jednym tchem przeczytałam cały wątek
super chłopak i cudnie, że już ma szansę na cudny domek.Będę 3mała kciuki.
jego głowa łudząco mi przypomina głowę mojej białej boksy-jest jak taki boksik w miniaturze:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
A jak tam oczka się goją??

Link to comment
Share on other sites

Pieniążki z bazarku przesłane już do Blue Lagoone.
haja - 17 zł
lolka-25 zł :razz:
bila 15 zł
postanowiłam że całe wpłaty przekażę na czarusia a sama pokryję koszty przesyłek, czyli razem 60zł poszło dla czarusia, dziękuję wszystkim za pomoc przy bazarku.
Proszę wymiziać i wycałować Czarusia

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...