Jump to content
Dogomania

Puchar Europy Srodkowej i Wschodniej - Poznan 2005


asiek

Recommended Posts

Ja się dodzwoniłam na zwykły telefon, pani która odebrała poinformowała mnie, że mają podłączone 2 szt fax-ów pod ten numer, ale jest tak dużo chętnych, że nie można się dodzwonić. Mi poradziła, abym wysłała zgłoszenie listem poleconym-priorytetem, tylko koniecznie z dzisiejsza data, ważne, żeby zapłata była do dzisiaj, oni taki list dostana jutro i napewno przyjmą jako terminowy. Myślę ,że to jest sposób, bo ja już nie mam czsu, ani siły próbować na fax. :evil:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja właśnie wysłałam dziś zgłoszenie z dowodem wpłaty priorytetem...Przefaksować próbowałam od 11.00 i się nie udało :evil: Ta organizacja to skandal, ciekawe jakie szopki będa za rok, gdy przyjdzie im przyjąć może nawet parenaście tysięcy zgłoszeń.

Link to comment
Share on other sites

Ja w tym roku faxem nawet nie próbowałam bo mi w zeszłym roku nie przyjęli. Co dziwne wysyłane były 3 zgłoszenia naraz z czego przyjęli tylko jednego psa. Tak więc pocztą tym razem z dowodem wpłaty tak jak większośc priorytetem za potwierdzeniem odbioru :D

Link to comment
Share on other sites

Mi niestety nie udalo sie przefaksować mimo nawet nocnych prób. Dziś rano usiłowałam również, ale faxy są chyba wyłączone, bo jest sygnał jakby nikt nie odbierał.
Wystawę opłaciłam. Mam nadzieję, że przynajmniej kasę mi oddadzą jeśli psa nie przyjmą.

Link to comment
Share on other sites

Ja wczoraj z nimi walczylam...tzn. nie mogla przeslac faxu bo caly czas bylo zajete.... to z pomoca mojego ojca zrobilismy taka jazde ze pozwolili nam w drodze wyjatku przeslac mailem :D :wink:
Ale z tego co wiem to duzo osob bedzie chcialo jeszcze dzisiaj zglaszac wiec moze sie ugna... to przeciez kasa jest dla nich... :D

Link to comment
Share on other sites

Witam!!! Wczoraj koleżanka wysłała mi Priorytetem Zgłoszenie do Poznania czy nie orientujecie się jeżeli dzisiaj "zwlokę się z łóżka temp/ponad 38 stopni/ i pojadę na pocztę 10 km /najbliższa/ i opłacę wystawę czy przyjmą mi po cenie za 1 psa 90 zł a za drugiego 80 zł czy będę musiała dopłacać kupę kasy na wystawie. I czy jest możliwość wycofania w takim razie psów z wystawy Poznań 2005. Czy ktoś z Was byłby tak miły i odpowiedział mi na to pytanie pozdrawiam i życzę zdrówka.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...