Jump to content
Dogomania

Sunia z 6 maluchami.Saba ukradziona i wywieziona przez byłą właścicielkę!!!


MartynaP

Recommended Posts

  • Replies 304
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='jolek68']za długo nie posiedzę bo rano wstaję :shake: a powiedz mi jak Ci się udało tak fajnie znaleźć domki ;)[/quote]

dopiero trzy znalezione,pod warunkiem ze dzis panstwo przyjada-bo roznie to bywa.
Dzis mam w planach jechac do Sosnowca sprawdzic dom dla suni...ale niewiem czy moj maz da rade.Biedny po pracy,zmęczony a ja go ciągam po ludziach :evil_lol:

[quote name='psiama']Martyno, dzielna ciotko, wrzuć mi dane do przelewu na PW, dołoże się do sterylki mamusi :p.[/quote]
dzieki dobra kobieto :buzi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kisiaraf']Martynko jeżeli wizyta w Sosnowcu może się odbyć przed 15 to polecam transport z mojej strony(moge podjechać pod Ciebie i potem "odstwić" Cię do domku). Tylko ja moge tylko do 15 potem jestem z moja córcią w domu.[/quote]
ale to nie o to chodzilo,moj maz mnie wozi tylko smieje sie ze po pracy go ciagam :evil_lol: jak narazie on jeszcze nie narzeka.
Bardzo ci dziekuje dam rade,mowilam pani ze i tak wieczorem dopiero jak cos kolo 20 ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='psiama']A mamusia ? :cool3:[/quote]
mamusia po sterylizacji tez bedzie szukac domku-najlepiej z kotami i dziecmi,ktore uwielbia jak ktos do mojej córci obcy podchodzi to powarkuje w obronie cichutko pod nosem,patrzy nieufnym wzrokiem czy aby krzywda jej sie nie dzieje :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Łoooooooo :loveu::loveu::loveu:

psinie lubia dzieci
dzieci lubia psinie :cool3:

Córcia pierwsza klasa, slicznie się usmiecha :razz:.

SUnia ma się dobrze i jak widac obrała sobie psoapsiółę. może by się tak ostatła na wieczny czas .... ? :roll: :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='psiama']Łoooooooo :loveu::loveu::loveu:

psinie lubia dzieci
dzieci lubia psinie :cool3:

Córcia pierwsza klasa, slicznie się usmiecha :razz:.

SUnia ma się dobrze i jak widac obrała sobie psoapsiółę. może by się tak ostatła na wieczny czas .... ? :roll: :cool3:[/quote]

oj no nie myslalm o tym,czas pokaze ;)

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj wizytowałam dom w Miedarach, który dokarmia bezdomne psy. Chcą sunię o jasnym umaszczeniu / o urodzie labka/ Mieli taką po przejściach , ale odeszła.Niestety na m-c sierpień wyjeżdżają. Adopcja nastąpi we wrześniu - koniecznie nie czarna sunia tylko jasna / więc moja odpada/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...