Jump to content
Dogomania

Tarnobrzeski wątek ogólny


Basia1968

Recommended Posts

Wiem,że ma,ale dałam ją na Kraków - tam jest największy odzew , należy jej sie wkońcu dom ,a z tego co widze nikt jej wypatrzyć nie może:shake:.

Jaaaaakiiii czarny paseeek :crazyeye: nie strasz mnie,normalnie nie dość,że wszystko sie motało,bo allegro ostatnio ma mnie w .... czterech literach (o ile je posiada:evil_lol:) to jeszcze wszystko w htmlu przekręca :mad:.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 476
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Marlena:)']Wiem,że ma,ale dałam ją na Kraków - tam jest największy odzew , należy jej sie wkońcu dom ,a z tego co widze nikt jej wypatrzyć nie może:shake:.

Jaaaaakiiii czarny paseeek :crazyeye: nie strasz mnie,normalnie nie dość,że wszystko sie motało,bo allegro ostatnio ma mnie w .... czterech literach (o ile je posiada:evil_lol:) to jeszcze wszystko w htmlu przekręca :mad:.[/quote]

Mówię co widzę :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marlena:)']Na prośbę Basi allegro dla:

[URL="http://www.allegro.pl/item696487755_mloda_lagodna_wysterylizowana_sunia.html"]Młoda , łagodna wysterylizowana sunia (696487755) - Aukcje internetowe Allegro[/URL]

[URL="http://www.allegro.pl/item696530035_niezwykly_roczny_pregowany_zelmer.html"]Niezwykły roczny pręgowany Zelmer (696530035) - Aukcje internetowe Allegro[/URL][/quote]


Szablon jest genialny!:crazyeye::loveu:
Normalnie Ty to masz talent!:multi:
Mam nadzieje że "mój" będzie chociaż w połowie taki fajny jak "Twoje":evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marlena:)']no na to wychodzi... Dobrze,że widzisz czarne paski,a nie białe myszki :evil_lol:[/quote]


Oj tam od razu białe myszki trochę przesadzasz wystarczy że muszę się w lustrze przeglądać :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Luzia&Funia']Oj tam od razu białe myszki trochę przesadzasz wystarczy że muszę się w lustrze przeglądać :diabloti:[/quote]

To dlatego nie przyjeżdżam, musiałabyś mnie oglądać a to mógłby być zbyt duży szok:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basia1968']NIKT NAWET NIE ZAGLĄDA NA WĄTKI TARNOBRZESKIE - ALE NIE ZRAŻA MNIE TO WCALE - OGŁASZAM SOBIE SAMA I SAMA SOBIE PODBIJAM WĄTKI :eviltong:- MOJE TARNOBRZESKIE PSIAKI TEZ POTRZEBUJĄ POMOCY[/quote]

Wrociłam :eviltong: i od razu pedze na Tarnobrzeski watek ;)



a czarne paski na allegro z przykroscia musze stwierdzic widzę i ja - czyli to juz niedługo i białe myszki :diabloti:;) ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basia1968']tak ten niskopodwoziowy oneczek i ta sun ieczka, która została sama:-( tam jest przeciez jeszcze Gapcio:crazyeye::crazyeye: o którym na smierć zapomniałam[/quote]

Ten czarny to był Azorek (już w nowym domku w Krakowie) suczka Safi i Gapcio nadal czekają :shake:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...