Jump to content
Dogomania

Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............


Recommended Posts

I jak finanse naszej Kseniuli? kończy się sierpień...

nie jest źle, bo lipiec zapłacony, ale na sierpień trochę brakuje...

od mojego ostatniego "sprawozdania finansowego" jest tylko jedna wpłata:

123,19 saldo 12.08.2015

30,- Roland_De (18.08.)

153,19 saldo 18.08.2015

Link to comment
Share on other sites

chyba zamówię na bazarku ogłoszenia dla Kseni bo nie odnawiałam już na tych mniej popularnych portalach bo tam były z tym tekstem o wilczaku i chyba wszystkie już powinny być wygaszone więc trzeba pilnie ruszyć z nowymi, nie wiecie czy jest jakiś ogłoszeniowy teraz? i czy ktoś by mógł udostępnić swój adres e-mail do aktywacji ogłoszeń bo ja będę mieć przez jakiś czas bardzo utrudniony dostęp do komputera a z telefonu raczej nie dam rady tego zrobić

Link to comment
Share on other sites

Jestem kochani :)
W poniedziałek postaram się nadrobć zaległości

to ja nadrobię zaległości w podawaniu wpłat :)

 

123,19 saldo 12.08.2015

30,- Roland_De (18.08.)

153,19 saldo 18.08.2015

50,- ranias IX i wsparcie (31.08.)

5,- Madziak 25 (31.08.)

20,- handzia za VIII (02.09.)

10,- Madzior-Magdalena S. (07.09.)

10,- Magolek (07.09.)

248,19 saldo 07.09.2015

Link to comment
Share on other sites

niestety przyszła faktura za sierpień i złe bardzo wieści mamy :(

faktura wynosi 465 złotych do zapłaty tj. 31 dni po 15zł/doba, termin zapłaty: 21.09.2015 czyli dzisiaj :(

treść wiadomości od Wiosny:

Przesyłam fakturę za opiekę nad Ksenią w sierpniu. Tak jak rozmawiałyśmy podczas naszego spotkania, zmieniły się u nas ceny (od stycznia 2015). Starałam się tak długo jak mogłam utrzymać dla Was poprzednią stawkę, jednak teraz faktura jest już taka jak dla wszystkich pozostałych naszych klientów - 15zł za dobę. 
 
Ksenia czuje się świetnie, zrobiła się jeszcze bardziej aktywna teraz w chłodniejsze dni, biega, szaleje. Ostatnio spotkała się znów z kilkoma obcymi dla niej osobami - w naszej obecnosci jej reakcje są już coraz spokojniejsze, Ksenia uczy się panować nad sobą i przyjmuje nowe osoby bez ataków czy jakichkolwiek złych emocji. Kiedy obca osoba podchodzi sama do jej kojca, Ksenia zawzięcie ją obszczekuje (lepiej znosi kobiety, trochę gorzej mężczyzn). W takiej sytuacji nie jestem pewna, czy gdyby miała możliwość podejść do intruza zakończyłoby się to tylko szczekaniem, czy atakiem. Jest bardzo czujnym stróżem, zdecydowanie broni swojej przestrzeni.
 

W dalszym ciągu Ksenia bardzo lubi się z Elvisem, podopiecznym naszej Fundacji. Oboje mają dość duże braki socjalizacyjne i dość trudno jest im dogadywać się z innymi psami. Mimo to ze sobą Ksenia i Elvis złapali bardzo dobry kontakt, stali się wręcz nierozłączni.  

 
Kseni na początku września skończyło się szczepienie, także do przyszłej faktury zostanie ono doliczone.
Link to comment
Share on other sites

ile brakuje żeby zapłacić za sierpień? :(  

 

niestety nie mam w domu dłuższy czas komputera i nie wspomogę żadnym bazarkiem :(

 

nie ma żadnych telefonów o Ksenię? ma wyróżnione olx  wejść sporo pobrań telefonów tez nawet kilka osób obserwuje ale jak widać nic z tego :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...