Jump to content
Dogomania

Haszczak Baski, rasowa kundelka Kropka i koci rezydent Bagir


Baski_Kropka

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No ja w gimnazjum narobiłam sobie sporo braków, bo wiecznie byłam chora.. no i tak to było...tu chora tu wagary i potem się płaci za własna głupotę.. ciężkie pieniądze za korki :D Spoko ja daję radę...nie powiem że matematyki nei cierpię, bo ją lubie ale tylko wybrane działy, najbardziej kocham i uwielbiam wszelkiego rodzaju i maści funkcje :P

A tak opowieści z frontu, byłam dzisiaj ze zwierzyńcem u weteryniorza...szumu narobiłam, zakręcona taka byłam że hoho, nie wiedziałam co który pies ma zaległe...ale okazało się że wścieklizna jeszcze działa u obydwu, na wirusy itp mamy zaległe i muszę się z tym uporać w najbliższym czasie. Baski prostate ma zdrowiutka JUPI :D Kropcia miała oczyszczane kanaliki okołoodbytowe...fuj smrodek był...wpadła w taką wściekłą panikę że masakra przy tych czynnościach, ale zębami celowała tylko w powietrze usilnie próbując użreć pana weteryniorza... :) Potem poszliśmy nad jezioro na spacer, wiało niesamowicie, fale były na wodzie, słonko prześwitywało nieśmiało bladym białym światłem przez zachmurzone niebo, Baski szalał trochę na plaży oczywiście tą wielka kałuże musiał zaliczyć musiał się troszke podmoczyć w jeziorku bo by go poskręcało.. Kropka jak postanowiła tak robi, od wody trzyma się z daleka wącha wode ujada na nią jak mocno faluje i na tym koniec, ewentualnei się troche napije, Baski za to łapie jakieś ciecie pływające do pychola i nurkuje po kamorki :) Kocham te moje futrzaki zwariowane strasznie :)

Weteryniorza jeszcze musi odwiedzić KOT. Nasz mruczący rezydent. Coś ostatnio mi zmarniał, schudł. Wiecznie chodzi głodny...a może to po prostu już ten wiek że trochę sflaczał :/ I żyje biedak w ciągłym stresie bo go Baski terroryzuje, na swój stolik z jedzeniem ma problem wskoczyć bo go mała gnida podchacza i podgryza...ale pracuje nad tym.. nagradzam kiedy da kotu spokojnie przejśc wskoczyć i pobiegać :) Wiosna idzie, trzeba doprowadzić do porzadku te moje futereczka :) Ah no i wykąpałam wczoraj Kropeczkę, a dzisiaj rano menda znowu się wytarzała ;( ;( ;( Aaaa i jeszcze wyszesałam mój zwierzyniec i umyłam okna w pokoju taka jestem pracowita :D

Link to comment
Share on other sites

A ja dodam dwa filmy... w pierwszym proszę na początku o chwilkę cierpliwości.. jakość niestety jest tragiczna, ale to kręcone komórką.. a nie potrafiłam sobie darować żeby tego wściekusa nie uwiecznić :)

[COLOR=MediumTurquoise][B][URL="http://www.youtube.com/user/nuguns1?feature=mhw5#p/a/u/1/TAzIe3_pBEE"]Wściekus pospolitus vel Kropka. Głupawica.[/URL]
[/B][/COLOR]
A drugi przedstawia jak żyje pies z kotem :)

[B][URL="http://www.youtube.com/user/nuguns1?feature=mhw5#p/a/u/0/2ANLPdR1zg8"]Jak pies z kotem.[/URL]

[/B]Jeszcze jeden filmik wam przedstawię, lepszej jakości Kropki a'la Pitbulla.

[COLOR=MediumTurquoise][B][URL="http://www.youtube.com/user/nuguns1?feature=mhw5#p/search/3/HNCOQd-tgCk"]Kropka a'la Pitbull.[/URL][/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[B]sunshine[/B] tak jest najprawdziwsza Kropka...ona ma takie padary jak ją wykąpie albo podrażnię ją suszarką jak podchodzi do mnie kiedy włosy susze...na dworze często zachowuje się podobnie :D Czym starsza jest tym głupsza :DW sensie ruchliwości.. bo ogólne to całkiem inteligentna jest :D
Jeszcze kiedyś wam pokażę, jak Kropka myje kota, albo się z kotem tłucze.. :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...