Jump to content
Dogomania

Łódź{FNiZ} Basza odszedł...


jola od jadzi

Recommended Posts

Guest Elżbieta481

Wiecie kochani co się stało..Wiecie-to pewne....Po wielkim zaskoczeniu i zdumieniu ogarnęło mnie przygnębienie,a potem apatia..

Dlaczego jest tak ciężko?Bo Was zabrakło?Bo Ciebie nie ma?

Najukochańsi!

Czuwajcie nade mną,bo jest ciężko.Kocham Was wszystkie.Pamiętam.

Ela

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Niedługo będą trzy lata odkąd Ciebie nie ma..Czy to dużo czy mało?Sama nie wiem....Wydaje mi się,że to wszystko co się zdarzyło było wczoraj..Mam przed oczami tamten przeklęty czwartek,Twój ból i naszą rozpacz,naszą bezsilność...

Śmierć przyszła..Jak mało człowiek może w takim momencie,a właściwie niczego nie może...Nie ma wyboru i tyle...Piesku Ty najlepiej wiesz jak mi żle ..

Jak bardzo brakuje Was wszystkich.

Przytulam wszystkie razem i każde z osobna do swego obolałego serca.

Kocham Was

Ela

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Wszystko zabrał czas - wszystko prócz cierpienia

---------------------------------------------------

Był taki wiersz kochane moje psiska w,którym autorka pisała,,czy można umrzeć za życia i nie czuć kompletnie nic,,...

Zapewniam,że można

Pamiętam Was wszystkie choć niektóre znałam tylko z internetu...Przytulam Was wszystkie całą dziesiątkę,bo pewna jestem,że jest wśród Was ów pies zastrzelony prze leśniczego...Przyjmijcie go  serdecznie,bo wiele wycierpiał...

Kocham Was

Ela

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Witajcie!

śniłeś mi się dzisiaj..Tylko sen,a ile prawdy...Ja wiem i Ty wiesz mój najlepszy psie,że to spotkanie choć tylko we śnie pozwoliło mi odzyskać spokój.Dziękuję kochanie..

Każde z Was moje kochane psy jest najlepszym co mnie spotkało....Kocham Was wszystkie ogromnie.

Pamiętam-Pamiętałam-Będę Pamiętać.

Ela

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Kochać Cię będę zawsze

dopóki rzeki płyną

bo byłeś moim światem

szczęścia mała kruszyną...

Kochać Cię będę dopóki

krzewy zdobią kwiaty

dopóki słońce świeci

i świat jest bogaty.

Lata całe czekam

na nasze piesku spotkanie...

Czekaj na mnie spokojnie

moje najdroższe kochanie!

-----------------------------------

Guciowi z nieprzemijającą miłością

Ela

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Witajcie...

Zbliża się 24 tego przeklętego miesiąca i wiecie co będzie w ten dzień się działo ....Guciu-proszę trzymaj za nas łapeczki,bo ja się boję..Po prostu i zwyczajnie-boję się...Basza-wiesz może dlaczego tyle złego nas spotkało..Ja nie wiem..Wy wiecie więcej,,,

Czuwajcie nad nami,bo bardzo tego potrzebujemy..

Kocham Was wszystkie i zawsze pamiętam.

----------------------

 

Do Ciebie Boże prośbę mam....

Nim nastąpi ostateczne rozstanie,

niech mi da znak mój mały pies,

niech się pożegna ze mną kochanie.

 

Bo chyba coś nie tak,

Przyjaciela mi zabrałeś!

Podobno kochasz doświadczając,

więc bardzo mnie ukochałeś.

 

Wszystko umarło- nie ma niczego.

nadzieja odeszła w dal.

Zabrałeś szczęście i radość zabrałeś.

Pozostawiłeś żal.

----------------------------------

Dla Ciebie mój sprawdzony,a utracony PRZYJACIELU.

Ela

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Hejka...

Byliśmy w tym miejscu..Ty wiesz skarbie i Wy nigdy nie zapomniane psiaki - Wy też wiecie....
Kocham Was wszystkie.Trzymajcie za nas mocno zaciśnięte łapki,bo za to wszystko zapłaciliśmy
zdrowiem,a musimy być,bo jest Rufus i trzeba trwać mimo wszystko i wbrew wszystkiemu....
Pamiętamy..

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Mija dziś 5 m-cy odkąd ostatni raz go widziałam..
Mam nadzieję,że tam gdzie jest jest bezpieczny i bardzo,bardzo szczęśliwy...
A jeśli jest z Wami moi kochani Przyjaciele to też jest bezpieczny,bo obok są niezawodni Przyjaciele
i sprawdzeni obrońcy..
Oj pieski jakże bym chciała wiedzieć co się stało..
Pamiętam.
Ja przepraszam-nie chciałam żle,a wyszło jak zwykle...
E/W/R

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Witajcie....
Już święta,a ja wcale się nie cieszę,bo właściwie z czego?Tak bardzo tęsknię.
Zastanawiam się czy mam życzyć Wam wesołych świąt?To taki pusty slogan.Nie ma bowiem wesołych chwil gdy
Przyjaciele nie są razem.Guciu mój kochany ciągle o Tobie myślę i wspominam...
Na pewno wiesz jak wiele się zmieniło i myśmy się zmienili.Za póżno zrozumiałam,że pewnych spraw nie zmienię,bo własnej rodziny nie potrafiłam zmienić.Cwaniactwo zawsze wygra-dziś już to wiem.
Będę zaglądać do Was wszystkich,bo nie potrafię zapomnieć.
Elżbieta
Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Witajcie

dziś czwarta rocznica mojego pożegnania z mamą,a niedługo trzecia Twojego odejścia....Guciu mój najukochańszy
Przyjacielu....Ciężko nam bardzo,wiele się zmieniło od chwili tych pożegnań i my się zmieniliśmy.Zabrakło nadziei
i słońca,a pojawił się żal i zniechęcenie.
Niezwykle przykry jest ten kwiecień..
Kochani Przyjaciele..tak sobie myślę,że za TM czeka na nas niezwykła banda sprawdzonych kumpli i się spotkamy..
Kocham Was wszystkie i zawsze pamiętam.
Na zawsze i zawsze w moim obolałym sercu.
Elżbieta
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest Elżbieta481

Hej....

Guciu kochany - ciężko mi i Ty wiesz dlaczego..Najpierw ten 26.II tego roku,potem 24.III.2015...I za co?
Nie wiem...Za to codziennie oglądam ten śmietnik przy którym spotykałam tego małego biednego kota i Ty dobrze wiesz,że nie donosy,nie podłość małych gnojków spowodowała,że mnie nie ma.Bo nie można być kiedy w życiu nie ma żadnego celu..
Chciałabym piesku Ciebie zobaczyć, bo gdy byłeś było tyle nadziei i słońca,po Twoim odejściu w życiu moim zabrakło
szczęścia.
Kocham Ciebie piesku i Was wszystkie bezpowrotnie utracone anioły.
Ela
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest Elżbieta481

 Witajcie..

 

nie wyobrażasz sobie Guciu jak ja bardzo tęsknię za Tobą..Wiesz dziś doszłam do wniosku,że mimo swojego wieku niczego nie zrozumiałam.I nie zrozumiałam,że najważniejsze jest mieć dużo tupetu i chamstwa.Wtedy się wygrywa,ale ja nie umiem.

Pieski moje najdroższe..Kocham Was wszystkie i czekam na spotkanie,bo do niego dojdzie - ja to wiem.

Ela

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Tak wiele mi dałeś - tak wiele..Dlaczego Ciebie nie ma?Tak ciężko bez Ciebie,tak pusto..

Kocham Ciebie piesku i jestem tak bardzo samotna...

Nie zapomniałam,nie zapomnę.

Ela

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Witajcie kochani

 

zadałam pytanie no i się dopytałam...Okazuje się,że znowu się pomyliłam..Wiecie kochane moje psy,że jestem beznadziejna..

Moja mama miała rację..Ja się na ludziach nie znam..Smutne,ale prawdziwe..

Wiesz Guciu - mam ogromnego kaca moralnego.

Pamiętam i bardzo tęsknię..Chciałabym zrozumieć,ale nie potrafię..Znowu się pomyliłam.Szkoda.

Elżbieta

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Nawet nie wiesz piesku jak bardzo tęsknię.Jesteś w moim sercu..Wiesz czego się zawsze bałam?Zobojętnienia.

Wszystkie Was kocham,ale Ciebie malutki najmocniej.

Ela

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Wiesz skarbie,że dopiero drugi raz od dnia w,którym nas rozdzielił los wzięłam do reki Twoją obrożę....Nie czuję już Twego zapachu,czas co płynie tak szybko zrobił swoje,tylko pamięci nie zatarł..

Kocham Ciebie mój zawadiako.

Elżbieta

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Zbliża się czerwiec,bardzo smutny dla nas..Czerwiec bowiem to kolejna rocznica Twojego odejścia..Wiesz piesku-dziś w telewizji mówili,że trzeba uwolnić się od przeszłości..Nie umiem uwolnić się od wspomnień,bo tylko one zostały ze mną..

To już 3 lata..Mam wrażenie,że to wszystko działo się wczoraj..Nie dociera do mnie,że to już trzy straszne lata,które tyle smutku i nauczki niosły ze sobą..Guciu mój kochany- tęsknię..

Skarbie mój czekaj na mnie.Wiem,że przyjdzie dzień gdy się spotkamy.Pamiętasz co pisał poeta?,,pójdziemy razem,noga w łapę..

Ja- Twój opiekun i przyjaciel Ty mój pies ukochany.,,.

---------------------------------------------

Elżbieta

-

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest Elżbieta481

Witajcie

 

właśnie przeczytałam o tej akcji na fb i mam bardzo wiele do przemyślenia..Ej Guciu czemu nie mogę się do Ciebie przytulić?Ciężko mój piesku-bardzo ciężko...

E//WR

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Hej

 

czy chcę czy nie czas płynie i zbliża się kolejna rocznica naszego pożegnania....I jest coś co mnie zasmuca najbardziej to,że ja nie pamiętam czy na pożegnanie pocałowałam Ciebie?Nic nie pamiętam oprócz swojego przerażenia i płaczu..I ta decyzja..

My wiemy,że ona była słuszna i mądra,to nasz ostatni dla Ciebie dar naszej miłości,ale nie umiem sobie jej wybaczyć.Serce swoje,a rozum swoje..Ot...

Kocham Ciebie tak bardzo....Wraz z Tobą odeszły Anioły i zostało czekanie..Bo my się spotkamy-wiem to..

Wczoraj widziałam reportaż o klinice ratującej dzikie zwierzęta..Był piesek,który złapał się we wnyki zastawione przez kłusowników i nie wiem czy tę biedną łapkę uda się dobremu człowiekowi uratować...

Powiedz piesku dlaczego nie ma kary na to wszystko?

Elżbieta

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Hej

 

jutro wielki dzień....Guciu-nie wierzę,bo to jest nie pojęte ile złego może wyrządzić jeden mały człowiek.

Wszystko zniszczył....

Nie jestem  w stanie tego pojąć,ale tak jest nie inaczej...Czuwaj nade mną PRZYJACIELU..

Elzbieta

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Już niedługo,za parę dni rocznica..Sąsiad mnie zatrzymał i spytał co ja zrobiłam z tamtym psem...Był oburzony,bo nie wiedział,że Ciebie nie ma...Piesku,piesku..Nie ma Ciebie już prawie 3 lata..

Kocham Ciebie.

Ela

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Czy wiesz piesku,że w dniu kolejnej rocznicy naszego pożegnania nie byłam w stanie niczego napisać?Nie mogłam...

Synku czekaj na mnie.Przyjdę na pewno.

Nigdy nie sądziłam,że można tak kochać i tak bardzo cierpieć.

Ludzie nie rozumieją mojego bólu,który ciągle mi towarzyszy..I wiesz co?Nie obchodzi mnie to,bo już wiem,że na głupotę nic nie poradzę.

Pamiętam

Ela

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Witajcie

powoli wyjaśniam losy Felusia,bo ja nie zapomniałam.Ty wiesz piesku,że moja największą wadą jest doskonała pamięć..Czasem wolałabym nie pamiętać-to wygodne..Powoli się dowiem i nikt mi już nie wmówi niczego.

Piesku mój kochany!Trzymaj za mnie kciuki,bo ja się dowiem co za drań tu zadziałał i się odwdzięczę.Obiecuję.

Kocham Ciebie.Kocham Was wszystkie.

Ela

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Hej

losy F.prawie już wyjaśnione...Smutno.

Wiesz Guciu oglądałam film o psach ze schronisk w Nowej Zelandii.Nie miałam pojęcia,że tam tak okrutnie...

Ej piesku...Ciężko

Kocham i pamiętam.Zawsze i na zawsze

Czy przywitałaś już piesku Diuka i Deisi?Jesteście już razem...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...