Jump to content
Dogomania

TERRIERY ufocone na wystawach (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Fuka

Recommended Posts

[quote name='Flaire']pszym, to pytanie było za łatwe, bo drugoplanowo było Misiną klatkę widać, a ta jest unikalna :lol: .

Więc może zachraniarce coś się należy :wink: , ale ja proponuję utrudnić konkurs i dodać jeszcze pytanko, jaka to wystawa? :D[/quote]
Bydgoszcz?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 945
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:o Aleście mi zaoffowali temat :lol:
Co do zdjec - bez podglądania nazw plikow - Wrocław był oczywisty - historycy wiedza, ze latami wystawy wrocławskie odbywały sie na torach wyscigowych na Partynicach, czasami zamiennie ze Stadionem Olimpijskim a raz albo wiecej z Hala Ludową, a od połowy lat 90tych juz tylko na Stadionie. Dba oddział o mnie - bo na Stadion mam 5 minut piechotą, a Partynice to drugi koniec miasta. Pozostałe tory wyścigowe - były raczej wykluczone, bo nie spodziewałabym sie żeby Frantisek Polehna widoczny na fotkach - tak daleko sie pchał. W ogóle wszyscy na tych fotach jacyś młodzi sa strasznie :o - i Gośka, i Pani Chwalibóg - i psy :D Tak mysle, że ta suczka ze zdjęcia mieszka z Gośki mamą, ale z imieniem nie chce sie wygłupiac, poczekam na Goche 8)
[b]Orsinii[/b], Ramir nie ma żony, ale ma męża :lol: i baaaardzo piękne airedale :D a te Twoje fryzyjskie to na nich chyba była wzorowana grzywa pewnego kerraka :wink: Tylko, że konie ładniejsze :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fuka']W ogóle wszyscy na tych fotach jacyś młodzi sa strasznie :o - i Gośka, i Pani Chwalibóg [/quote]Hurra! Dobrze rozpoznałam te dwie osoby, co myślałam! :D

[quote name='Mokka']Bydgoszcz?[/quote]Brawo! W tle widoczne słynne ławki z trutkami na szczury :roll: .

Link to comment
Share on other sites

[b]Flaire[/b], musisz sie jeszcze otrzaskac, bo najtrudniej było rozpoznac Frantiska - nie było widac twarzy, no i młody jakoś tak dziwnie, ale cosik znajomego w sobie miał :lol:
Niestety Gocha dzisiaj nie da rady przyjsc - pracuje do 19tej i do psów musi wrocić, wiec z rozpoznawaniem suki trzeba bedzie jeszcze troche poczekac.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fuka']Co do zdjec - bez podglądania nazw plikow [/quote]Ale ja nie podglądałam - zrobiłam cytat i same mi się pokazały 8) :lol: . A Ty jesteś z Wrocławia, więc dla Ciebie ten konkurs za łatwy i tak. :D

I nikt Ci nie zofował topiku, bo cały czas o ufoconych terierach gadamy. A że niektóre teriery mają grzywy, to sama widziałaś w Wilnie :lol: :roflt:

foxydoxy, wrzucaj więcej starych zdjęć! Mnie się bardzo podobały.

Link to comment
Share on other sites

[b]Flaire[/b], ale teraz Partynice wyglądają zupełnie inaczej - sa wyremontowane i z zadbanymi żywopłotami. A ja na wystawie na Partynicach byłam 2 razy w życiu - raz ogladac i raz nagrac cosik o wariatach dla radia. I zauwaz, że w konkursie nie wziełam udziału - właśnie dlatego, że miałam za łatwo :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fuka']A ja na wystawie na Partynicach byłam 2 razy w życiu -[/quote]O właśnie - czyli o dwa razy więcej, niż uczestnicy konkursu.
:D
[quote name='Fuka']raz nagrac cosik o wariatach dla radia.[/quote]Na wystawie psów to nie było to na szczęście zbyt trudnym zadaniem. :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Flaire']
[quote name='Fuka']raz nagrac cosik o wariatach dla radia.[/quote]Na wystawie psów to nie było to na szczęście zbyt trudnym zadaniem. :lol:[/quote]
[b]No jako żywo nie było :lol: Jak na to wpadłaś? :hmmmm: :cunao: :roflt: [/b]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fuka'][b]No jako żywo nie było :lol: Jak na to wpadłaś? :hmmmm: :cunao: :roflt: [/b][/quote]No bo wiesz, uczęszczam i widzę samych wariatów. :crazyeye: :rainbowa: :silly: :sg168: Tylko ja jedna normalna jestem :B-fly: :ylsuper: :saint1: :roflt:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Flaire'][quote name='Fuka'][b]No jako żywo nie było :lol: Jak na to wpadłaś? :hmmmm: :cunao: :roflt: [/b][/quote]No bo wiesz, uczęszczam i widzę samych wariatów. :crazyeye: :rainbowa: :silly: :sg168: Tylko ja jedna normalna jestem :B-fly: :ylsuper: :saint1: :roflt:[/quote]
[b]I ja, i ja, i ja :angel: :roll: :motz: [/b]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini'][quote name='Flaire'][quote name='Fuka'][b]I ja i ja i ja :angel: :roll: :motz: [/b][/quote]No tak, Ty też. :wink: :lol:[/quote]
a kto Wam to powiedzial???? :lol: :lol: :lol:[/quote]
[b]Same na to wpadłyśmy :tard: :crazyeye: :drinka: [/b] :grins:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pszym']Wariata najprościej poznać po tym, że zaprzecza swojemu zwariowaniu. Ja jestem pełnowartosciowym świrem... :lol:[/quote]
[b]e tam Pszym, chciałbyś, ale obawiam sie, że do pięt mi nie dorastasz, to po prostu niemożliwe :wallbash: :cunao: :grins: :evil_lol: :diabloti: [/b]

Link to comment
Share on other sites

Kolejna historyczna zgadywanka wystawowa.
Bez nagród - nagrody będą jak browar kupię.

Kto, z kim, gdzie i kiedy?
Na drugiej fotce - proszę rozpoznać co najmniej 3 hodowców:

[img]http://foxydoxy.pl/Dogomania/Zagadka_1.jpg[/img]

[img]http://foxydoxy.pl/Dogomania/Zagadka_2.jpg[/img]

[img]http://foxydoxy.pl/Dogomania/Zagadka_3.jpg[/img]

P.S. Gdzie i kiedy - sam mam kłopot... :cry:

Link to comment
Share on other sites

No to wstawię jeszcze jedną Misię z Bydgoszczy, tym razem z ringu, więc bez kołtunów :wink: i nie straszliwie wychyloną po smakołyk :wink: . Zdjęcie od czapli:

[img]http://www.std.org/~hania/misia/misiabydgoszczfordogo.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...