Jump to content
Dogomania

bardzo stare Gabi! nasza babuleńka odeszła :-( [*]


Mysia_

Recommended Posts

[quote name='ihabe']Bazarek zakończony:

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/ubranka-dla-chlopca-80-104-na-pomoc-3-psiakom-do-5-09-a-145151/index8.html#post12920996[/URL]

Gabusia ma w skarbonce dodatkowe 82 zł :loveu::loveu::loveu:[/quote]
Gratulacje!:klacz::klacz::klacz:
Kawał dobrej roboty:loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ihabe']Hallo ciotki!!!:loveu::loveu::loveu:
Jest miejsce u ZuziM i to na już:loveu::loveu::loveu:
Gabi pakuj się:loveu::loveu::loveu:

Oczywiście jeśli się zgadzacie:diabloti:[/quote]:multi::multi::multi::multi:Nie ma czy sie zgadzamy czy nie..Gabi nie ma czasu...jest transport- to nie ma na co czekac...Iwonko..rozsylaj numer konta do wplat-m niech Gabi jedzie czym predzej-poki jeszcze cieple dni- niech nacieszy sie trawka i wolnoscia...dla Niej kazdy dzien sie liczy..Bóg raczy wiedziec, ile czasu Jej zostało...Mysle, ze nie ma na co czekac...Kiedy bys mogla jechac???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gonia66']:multi::multi::multi::multi:Nie ma czy sie zgadzamy czy nie..Gabi nie ma czasu...jest transport- to nie ma na co czekac...Iwonko..rozsylaj numer konta do wplat-m niech Gabi jedzie czym predzej-poki jeszcze cieple dni- niech nacieszy sie trawka i wolnoscia...dla Niej kazdy dzien sie liczy..Bóg raczy wiedziec, ile czasu Jej zostało...Mysle, ze nie ma na co czekac...Kiedy bys mogla jechac???[/quote]

Jak tylko dostanę potwierdzenie od ZuziM kiedy to ja już nawet w najblizszą sobotę:loveu::loveu:
Nie mogę nadal siedzieć przed kompem , lekarz zabronił bo błędnik mi wysiadł i mam leżeć, dlatego nie gniewajcie się, że mnie nie ma ale ja jestem tak z boku i sercem z Gabi i innymi psiakami:loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ihabe']wspominałam o ZuziM a dziś dostałam od Zusi wiadomość ( mam nadziję, że ZuziaM pozwoli na cytat:loveu:)

Witaj :lol:.
Jestes 2. w kolejce do hotelu, a wlasnie 19 wrzesnia wyjezdza moj dobeczek Karo :multi:.
Napisalam juz do MyrkurDagur, bo ona jest na 1.miejscu oczekujacych, ale poki co nie ma jeszcze kandydata. Poprosila o jeszcze dwa dni.
Pisze wczesniej, bo wiadomo, ze trzeba jakiegos konkretnego psiaka wyszukac.
Mam miejsce [B]dla psiakow [U]starych ( ponad 10 lat )[/U][/B]. Dlatego bardzo prosze , [B]zeby spelnial on warunki podane w moim hotelikowym watku[/B]. W sumie obojetne czy sunia czy piesek, ale [B]nie moze byc ani za maly, ani za duzy[/B], bo sama zobacz, jakie sa otwory miedzy szczeblami w kojcu, ktory psina zajmie ( ok. 13 cm ....zeby sie nie przeciskal ).
[B]Gabarytowo musi byc mniej wiecej jak labrador, dobermanek , bokserek....tak 18-27 kg.[/B]
Budka z przedsionkiem, ocieplona, kojec zadaszony i spory, wiec psina ma sporo miejsca.Zywienie 3 x dziennie, spacery 3-4 razy dziennie.

Wklejam [B]zdjecie kojca, ktory bedzie wolny od 22 wrzesnia[/B] ( potrzebuje 2 dni na odkazenie, wysprzatanie, wyszorowanie ) po Karusiu.

[IMG]http://images40.fotosik.pl/185/cfab3bead424ce8emed.jpg[/IMG]


[IMG]http://images49.fotosik.pl/165/d4a16645e77dee4fmed.jpg[/IMG][/quote]

Cytuje wiec post ihabe, ktory napisala kilka dni temu.
I wszystko bedzie jasne :lol:.

A tu banerek do hoteliku-DT, gdzie wszystko opisane w pierwszych postach.
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f937/hotelik-dom-tymczasowy-dla-psiakow-u-zuziam-138597"][IMG]http://th.interia.pl/40,g914abc212191298/i908589.jpg[/IMG][/URL]






>>>>>>>>>>>>>>>>

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gonia66']Zuziu...czyli dopiero od 22 wrzesnia masz wolne miejsce- tak???Bo my to :napalone" juz bysmy jechaly wszystkie...[/quote]

Na Ciebie, kochana to od dawna czekam :lol:.
Ale Karus wyjezdza dopiero 19 wrzesnia w sobote. I nie bedzie mnie prawie caly dzien przez to.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuziaM']Na Ciebie, kochana to od dawna czekam :lol:.
Ale Karus wyjezdza dopiero 19 wrzesnia w sobote. I nie bedzie mnie prawie caly dzien przez to.[/quote]
Zuziu...to ja upieke dwie pieczenie na jednym ogniu i jak przyjedzie Gabi to postaram sie byc tez...oczywiscie bedzie zalezalo od Ihabe= bo nie wiem kiedy bedzie wiozla Sunie...ale odwiedze Cie na pewno i oczywiscie najpierw zadzwonie...niebawem wraca z zagranicy "moj zieciunio", mieszka w Zarębie..wtedy to bardzo czesto "robię" ten kierunek..a przynajmniej duzo czesciej:lol:Wiesz..ja to sie po prostu troche boje ze jak do Ciebie pojae...to "juz po mnie"...przepadne a rodzina mnie wypisze z domu..bo ja tu niby jestem..ale mnie nie ma..ciagle na dogo:eviltong:A jak się wkrece w hotelik...lepiej nie mowic:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gonia66']
niebawem wraca z zagranicy "moj zieciunio", mieszka w Zarębie..wtedy to bardzo czesto "robię" ten kierunek..a przynajmniej duzo czesciej

:lol:Wiesz..ja to sie po prostu troche boje ze jak do Ciebie pojae...to "juz po mnie"...przepadne ..... A jak się wkrece w hotelik...lepiej nie mowic:p[/quote]

O jejku ! No z Zareby do mnie jest jakies 3-4 km :lol:. Na piesze spacereki mozna chodzic.
Nawet nie wiesz jak byloby mi milo, gdybym miala z kim spacerowac miedzy polami z tymi moimi ananaskami.
Na razie spaceruje z dwoma tylko ( bo 3 panienki staruszki zupelnie nie nauczone na smyczy, ledwie obrozki na szyjach zaakceptowaly ).
Ale tak 4 x dziennie z kazdym, to sie troche nudzi ... gadam wiec sobie do Semira i Karusia po drodze :lol:.... na szczescie to dzikie ostepy i nikt mnie nie widzi i nie slyszy :evil_lol:.....

A propos smyczy..... Skoro Gabi jest w schronisku od 2006 roku, to mozna przypuszczac, ze kiedys czyjas byla.... moze nawet psem domowym :roll: i chodzila na smyczy.... Czy cos na ten temat wiadomo ?
Wiem, ze ona ma problemy z chodzeniem, ale krotkie spacerki moga poprawic jej kondycje i bedzie lepiej.
Moj tymczasowicz chudziutki, kaleki Karo jeszcze 3 miesiace temu potykal sie i przewracal co parenascie krokow .... a teraz niech ktos sprobuje za nim nadazyc !
Poza tym, jesli u Gabi to choroba stawow, to mozna jej systematycznie zaczac podawac leki. To tez zlagodzi znacznie dolegliwosc.

Tak wiec dziewczyny, myslcie .... a ja czekam na Wasza decyzje, czy Gabrysia do mnie w ogole przyjedzie :roll:........

Link to comment
Share on other sites

u Gabi to akurat nie o stawy chodzi, ona ma takie hmmm.. jakby porażenie, problemy z koordynacją, z jednej strony taki dziwny jakby zanik mięśni.... Chociaż i tak jet lepiej teraz niż jak była na wybiegu innymi psami. U nas w schronisku jest w sumie cały czas na metacamie - dostaje co drugi dzień. Potrafi chodzić na smyczy, nawet na spacerku jak się rozchodzi to potem jej coraz lepiej idzie, myślę, że regularne spacerki napewno by jej pomogły ;) Gabi jak widzi jedzonko potrafi nawet skakać i biegać, chociaż robi to bardzo nieudolnie :oops:

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][B][SIZE=4][COLOR=Red]Mysia? reszta gangu? rozumię, że decyzja jest na [SIZE=6]TAK!!!!!!!

Kto zbiera kasę?

[SIZE=4][COLOR=Blue]ps: dziewczyny ze Śląska, jeśli macie zbędne koce, poduszki ,kołdry to dajcie znać, chętnie zabiorę dla ZuziM, zima już tuż tuż[/COLOR][/SIZE]
[/SIZE][/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ihabe'][CENTER][B][SIZE=4][COLOR=Red]Mysia? reszta gangu? rozumię, że decyzja jest na [SIZE=6]TAK!!!!!!!

Kto zbiera kasę?
[/SIZE][/COLOR][/SIZE][/B][/quote]
[LEFT]Bardzo się cieszę, bo widzę, że Gabusia ma szansę wyrwać się z tego schronu:multi::multi::multi: Nareszcie:loveu:
Proszę konto na pw, bo obiecałam 50 zł wsparcie jednorazowego:cool3:






[/LEFT]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

ja jestem :eviltong: ciotki z Wami to normalnie urwanie główy :evil_lol: :diabloti: Kiedy w końcu ma Gabi jechać? Miejsce zwalnia się jakoś po 20 prawda? Czy znów coś przeoczyłam? :oops:

Z tym kontem, to my w końcu nic nie ustaliliśmy :oops: Ja naprawdę nie dam rady zbierać na kolejnego psiaka na swoje :oops:

Link to comment
Share on other sites

Karo wyjezdza 19.09, ale jak pisalam juz, musze porzadnie wysprzatac kojec po nim.
Pies, jak to pies ... wiadomo ... wiekszy brudasek niz dziewczynki.
Siusial na budke, kiedy mu sie zachcialo i juz !
Pare razy zdarzylo mu sie tez zrobic kupke, wiec i plyty musze zlac czyms i odkazic. Tak wiec 2 - 3 dni na to mi potrzeba.

I mam do Was prosbe.
[B]Prosze o odrobaczenie dziewczynki[/B] :modla::modla::modla: .... najlepiej dzisiaj, jutro i powtorzyc przed samym wyjazdem .
Jestem wlasnie na etapie badan, czy moje psiaki maja robale.
Wlasnie czeka do badania ... material :razz: , ktory zbieralam w kojcach, na spacerze porannym i na polu sasiada dzisiaj rano ..... lacznie 8 sztuk !
Jesli sie okaze, ze ktores ma robale, to .... wydatek dosc spory mnie czeka.
I dlatego prosze o odrobaczenie Gabi, zeby znow nie trzeba bylo tego powtarzac.

No i jak zawsze prosze o zaopatrzenie Gabi w [U]obroze taka najprostsza parciana, tradycyjna, zapinana na normalna sprzaczke z dziurkami[/U] .... nie taka na plastikowe zatrzaski, bo takim nie wierze za grosz :shake:.
Jesli moge miec jeszcze jakies wymagania, to [U]najlepiej jasny jednolity kolor ( np. czerwony )[/U]. Bo na obrozach pisze grubym pisakiem swoj numer telefonu. Wole to niz adresowki. Widac to bardziej juz z daleka.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...