Jump to content
Dogomania

Poszukuję yoreczki!pilne


pycia

Recommended Posts

Oszust z Kamerunu został odkryty przez kolege mojej mamy juz 3 razy na niego natrafiłam,podszywa sie zaq różne osoby pisze ze musi wysłać psa ze ma suczke i samca róznie je tez nazywa(Pammy,Jimmy,Chrisi).To było straszne miał nam wysłać psa dostawałam wiadomości że twój puppy czeka na lotnisku tylko że pieniadze mialam wyslac przez bank westerunion do kamerunu!!!!Sprzedaje psy za 400zł n a różnych stronach jesli nie wiezycie wpiszcie w necie 'Pammy' i tez będzie ogłoszenie,ten oszust dziwnie pisze po polsku:oops:Chodze z psami w roku szkolnym rano przed wyjsciem do szkoly na ok.20min spacer,po szkole okolo 15 na 1godz. i wieczorem nie licze na ile.Na tym zawodach agoility były kundelki też ja byłam z moim to było w bydgoszczy,i na moim osiedlu teraz są takie przez mieszkańców robione zawody mam medal i dyplom ale mniejsza z tym ...Sara jest dość gruba,ma 5 lat i jest strasznie łakoma moze to dlatego że Lucky'emu wyjada czasem.Ja utrzymuje pieski i koty z kieszonkowego od babci i z pracy ale pracuje w roku szkolnym bo ta praca jest ze szkoly i z róznych żródeł.Narazie uzbierałam 280 i dalej zbieram....pewnie za rok kupie dopiero yorka:shake:nie chce mi sie juz z wami sprzeczac chcecie linka do tych psów z kamerunu?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 153
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ok, my cię nie znamy. Może ty faktycznie nie jesteś taka beznadziejna, jak się na początku wydawało.
Jeszcze z siedem razy więcej uzbierasz i będzie cię stać na suczkę z rodowodem. Jeśli wytrwasz w swoim postanowieniu i nie dasz się w międzyczasie naciągnąć na psa z pseudohodowli to będzie oznaczało, że jesteś naprawdę mądrą i dojrzałą dziewczyną, czego ci szczerze życzę!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olekg89']Wysyłka z afryki:lol::lol::lol:Ile ty masz dziecko lat 3??? Czemu taka mitomanka nie dostanie bana??[/quote]
Dla twojej wiadomości mam 15 lat ,a sprawdż sobie tanie yorki i niech ci oszust napisze gdzie mieszka razem z pieskami i ska je wysyła
:crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pycia']Owczarka my dostaliśmy a husky ma rodowód!Wy wogóle mnie nie znacie a oceniacie:razz:Moje psy poluja i biegaja to nie oto chodzi że nie przyjda jak wołam czy cos co wy macie na mysli tylko tak długo szukaja zwierzyny a ja ich nie wołam jak zawołam to przyjda,u mnie dookoła sa pola i wychodze z nimi conajmniej 3 razy dziennie mogą swobodnie biegać i bawić się,są nauczone wielu komend i bardzo dobrze wytresowane,biora udział w zawodach agility(obecnie).Wy wogóle nic nie rozumiecie i nie bede wam sie tlumaczyc przyjedzcie do mnie i se zobaczcie albo na pokaz agility lub komend przyjdzie zobaczyc jak będzie:loveu:napisalam juz ze poczekam na yorka!:oops:Chcecie popisać z moja mamą?[/quote]
Może podałabyś przydomek husky'ego? :cool3:
Gdzie mieszkasz ? Kiedy odbędą się kolejne zawody agility międzyosiedlowe ? :diabloti: Chętnie przyjadę zobaczyć :cool3:

[quote name='olekg89']Wysyłka z afryki:lol::lol::lol:Ile ty masz dziecko lat 3??? Czemu taka mitomanka nie dostanie bana??[/quote]
Już parę punktów ma na swoim koncie jednak widać, że to jej nie poskromiło :cool1:


Siedziałam cicho w tym temacie jednak nie sposób przejść koło takiej osoby obojętnie .. York za 200 zł ? Śmieszne .. jakby takie były to nie kupowałabym swoich dwóch suczek za kwotę ponad 10 razy większą (bo skoro nie widać różnicy to po co przepłacać :diabloti:) :cool1: Zejdź na ziemię dziecko :cool1:

Link to comment
Share on other sites

Nadal nie wiem, jak macie cierpliwość ;) :cool3: Ja bym po pięciu stronach już padła, a wy tu dalej, gratuluje wytrzymałości, trzeba was chyba wpisać do rekordów Guinessa :evil_lol:

Pycia, ja jestem nawet od ciebie młodsza... (mam 12 lat)
Nie strasz nas swoją mamą, bo to nic ci nie da :p
Nie musisz mieć chyba yorka już, tu i teraz? Możesz poczekać, nazbierać i zająć się swoimi psami, tymi obecnymi (są w budzie, ale oby nie trzymane na łańcuchu...)
Poczekaj, zbieraj i kup suczkę YORKA a nie KUNDLA.
Albo weź psa ze schroniska, bo jest pełno yorkopodobnych w schroniskach!

Jakie zawody? Mogłabym wiedzieć? Interesuje się psimi sportami, agility też,
więc może powiesz, hmmm, jakie zawody?
I jak ten twój były onek mógł wejść do autobusu i tak po prostu odjechać? :-o Pliiiiiiiis, nie kańć :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Może akurat przeczytała "O psie, który jeździł koleją"?
I jej pies jak ten cudowny Lampo odjechał... autobusem. Ale jak to tak? Bez biletu?

Osiedlowe nagrody w zawodach :D
Szkoda, że psa w lesie odwołać nie umie. Chyba, że to zawody na nieposłuszeństwo.

Dziecko drogie, skoro wiedziałaś, że te szczeniaki są z Kamerunu i miałaś sumienie chcieć psa wysłanego paczką? A słyszałaś kiedyś o labradorze wysłanym pocztą? Myślisz, że przeżył?

P.S. Zacznij też stosować znaki interpunkcyjne jak piszesz te bajki, bo trudno je czytać.

Link to comment
Share on other sites

Zawsze z moją onką jezdzilismy autobusem.Ja byłam wtedy hm moze 10 lat miałam i sąsiad nam powiedział ze sunia jest na dworcu ale nie mógł jej przywołać,my juz jej nie znależlismy:-(PRZECIEŻ PISAŁAM ŻE NA YORECZKE BEDE KASE ZBIERAC I POCZEKAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
MOJE PSY SĄ W OGRODZIE LUZEM A NA NOC ZAMYKANE W ZAGRODZIE A NIE NA ŁAŃCUCHU!,JAK KOTOW W DOMU NIE MA TO TEŻ DO DOMU PRZYCHODZĄ ALE ZARAZ WYBIEGAJĄ ZNÓW NA OGRÓD.SKOŃCZCIE TA DYSKUSJE BO NIC NIEROZUMIECIE A I TAK SAMI MOWICIE ZE YORKÓW NIE MA PO 200 ZŁ WIEC DAJCIE MI UZBIERAĆ I JAK BEDE MIEC JUZ MOJA YORKE TO WAM ZDJECIA POKAŻE :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pycia']Zawsze z moją onką jezdzilismy autobusem.Ja byłam wtedy hm moze 10 lat miałam i sąsiad nam powiedział ze sunia jest na dworcu ale nie mógł jej przywołać,my juz jej nie znależlismy:-(PRZECIEŻ PISAŁAM ŻE NA YORECZKE BEDE KASE ZBIERAC I POCZEKAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
MOJE PSY SĄ W OGRODZIE LUZEM A NA NOC ZAMYKANE W ZAGRODZIE A NIE NA ŁAŃCUCHU!,JAK KOTOW W DOMU NIE MA TO TEŻ DO DOMU PRZYCHODZĄ ALE ZARAZ WYBIEGAJĄ ZNÓW NA OGRÓD.SKOŃCZCIE TA DYSKUSJE BO NIC NIEROZUMIECIE A I TAK SAMI MOWICIE ZE YORKÓW NIE MA PO 200 ZŁ WIEC DAJCIE MI UZBIERAĆ I JAK BEDE MIEC JUZ MOJA YORKE TO WAM ZDJECIA POKAŻE :cool3:[/QUOTE]

przyglądam się tej rozmowie. raz piszesz tak a raz inaczej, ale może to wynika z tego że jesteś trochę zastraszona przez te wszystkie wypowiedzi:) gratuluje że postanowiłaś uzbierać na yorka. tylko pamiętaj- czy kupisz go za 200zł czy za 1200zł- jeśli będzie bez rodowodu to i tak jest ryzyko że wyrośnie z tego kundelek, dlatego radzę uzbierać na rodowodowego. suczkę kupisz już za 1600zł, pieska- nawet za 900zł z rodowodem. Jeśli nie planujesz jeżdzić na wystawy, rozmnażać suczki, to kup pieska. tak samo się przywiązują i są tak samo słodkie jak suczki.
mam pytanie: jaką nazwę i jaki przydomek ma twój pies w metryce?? może to kolejna ściema spowodowana "zastraszeniem" ale jeśli nie to myślę że dużo osób dałoby ci spokój. z drugiej strony- jeśli mieszkasz w miejscu gdzie tak się traktuje psy jak piszesz, a rodzina była za tym żebyć "yorka" za 200zł kupiła- to pies w budzie z rodowodem wydaje mi się fikcją.

Link to comment
Share on other sites

Nie wierze w ani jedno słowo.

Skoro tu nikt jej nie dał yorka za darmo ani za 200 zł tylko jeszcze zbesztali za wielokrotne bajeczki to dla świętego spokoju napisała że uzbiera.
A za tydzień pojawią się zdjęcia kundla kupionego po promocji z podpisem, że rodzina sie dołożyła i kupili. Rasowego. Terefere.

Link to comment
Share on other sites

Bo najważniejsza jest szczerość Pycia... Pamietaj o tym:lol: A kłamstwa raczej w znalezieniu psa nie pomogą :) Jesli wiele zrozumiałas to sie cieszę a jesli nie no to juz Twoja sprawa. Przyznam ze ja tez kiedys sie łudziłam ze bede miec yorka za grosze po czesci mi sie udało bo odkupiłam pieska taniej od kobiety która go nie mogła miec niestety za wiele wiecej niz 200 zł.

Link to comment
Share on other sites

Ja naprawde nie kłamałam:placz:!!!Nie koniecznie musi być z rodowodem jesli bede pewna ze rodzice to yorki i beda zgodne z wzorcem kupię bez rodowodu,bo i tak wystawiać go nie bede ani broń boże rozmnażać jak tu ktos napisał:cool3:po prostu oczekuję zeby nie urósł na wiele większego i był w typie rasy oraz wspaniałym przyjacielem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pycia']Ja naprawde nie kłamałam:placz:!!!Nie koniecznie musi być z rodowodem jesli bede pewna ze rodzice to yorki i beda zgodne z wzorcem kupię bez rodowodu,bo i tak wystawiać go nie bede ani broń boże rozmnażać jak tu ktos napisał:cool3:po prostu oczekuję zeby nie urósł na wiele większego i był w typie rasy oraz wspaniałym przyjacielem.[/QUOTE]

kochana, rasowy= rodowodowy, nie kupisz z rodowodem-nigdy nie wiesz czy akurat ten pies pokrył tą suczkę a nie jakiś kundel z ulicy, i nie można wierzyć sprzedawcom bo oni ci zawsze powiedzą że to 100% jork, chociaż może tak nie być

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem jak tu sie zdjecia wkleja bo bym wkleiła tej haszczycy, która obecnie jest u mojego wujka i ma sie bardzo dobrze.Kupiłam ją właśnie na spółe z moim wujkiem bo bardzo lubi husky a hodowla była likwidowana.Była u nas w osobnej budzie ovczywiście bo gryzła się z moja Sarą.Kiedy mój wujek sie wyprowadził wziął sunie do siebie,bo on nie miał zwierząt a ja juz miałam więc zgodziłam się na coś takiego i ją widuję. Do tego nasza sunia wiecznie uciakała z ogrodu a raz nawet ktoś ja przywiązał do drzewa.Na ogrodzie nie ma miejsca na 2 kojce osobne więc postanowiłam zgodzic się żeby poszła do mojego wujka.Aha i ja moją mamą wcale nie chciałam straszyc tylko po prostu przechodziła gdy z wami pisałam i chciała tez cos napisac:razz:A jakie wy macie pieski i gdzie je trzymacie?

Link to comment
Share on other sites

To dlaczego na to pozwoliłas musisz pilnowac swojej suni a nie narażać ją na takie przeżycia... Skoro mieszkasz w takiej okolicy to znajdzie sie wielu chętnych którzy zachca ci ukraść yorka albo go podtruć...:-(

Ja mam yorka i kundelka i obydwa mieszkają w domu:loveu: Moja kochane słoneczka :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pycia']No tak wiadomo ze pewniej z rodowodem,ale ja jeszcze niewiem czy dam rade az tyle wyzbierac +jeszcze akcesoria dla niego.[/QUOTE]

jak kupisz ''peta'' czyli psa np. z krzywym zgryzem czy nieprawidłowym umaszczeniem to będzie o wiele tańszy...

Link to comment
Share on other sites

Bo ta husky to robiła wszystko by uciec:angryy:Okolica jak to osiedle tyle że z domkami jednorodzinnymi,psy mają raj bo moga całymi dniami na dworzu przesiadywać tylko ludzie nie wszyscy co kochaja swoje pupile a jak jest buda to trzeba łańcuch bo pies pod nogami sie krząta.Niestety znam takie przypadki,że pies z tyłu w podwórzu wiecznie uwiązany tylko żeby szczekał bo domu broni ale co to da skoro psa ledwo widac i uwiązany.Nie wszystko tak wygląda niektóre psy biegaja po ogródkach i się bawią,sa dobrze karmione i zadbane.Najgorsze że duzo psów tych łańcuchowych jest bite.Ja kiedys chciałam psom pomóc i wyprowadzać je ale ci co mi pozwolili to ze dwa razy moze bo potem stwierdzili ze pies sie do spacerów przyzwyczaił i uciekać będzie.Znam sąsiadke ,która za to psa w domu trzyma bez końca a jak na powórko wybiegnie żeby poszczekać to ja z gazeta goni.:shake:

Link to comment
Share on other sites

A ja czytam i śmiech mnie ogarnia.Słoneczko pies jest wart tyle ile ludzie są skłonni za niego dać Ty masz 200 zł ,a chętnych którzy Cię przebiją i dadzą dużo więcej jest masa.York to teraz modna rasa ze 30 lat do tyłu takie modne były spaniele i jamniczki teraz takie cudo wyglądające na rasowe bez papierów kupisz za 200 zł.Jamnika z rodowodem możesz kupić już za 600 zł.Może poczekaj jak będziesz dorosła to i tą rasę z rodowodem kupisz sporo taniej .Niedługo co drugi pies na osiedlu będzie yorkiem albo yorko podobnym.Najlepiej się jeszcze dokształć i poczytaj.Pies to pies ,a ty już czworonogi masz i powinnaś o nich myśleć najpierw.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...