Jump to content
Dogomania

Cudownie odmieniony Harley w hotelu pomóżcie w ogłaszaniu i szukaniu domu!


ewatonieja

Recommended Posts

[quote name='Helga72']Pani od rodezjanów prosi o aktualne zdjęcia poniewaz te nasze są z przed kilku tygodni . Chciała ,żeby to były zdjęcia , które chwyca za serce i takie w miare ciekawe ujęcia.Rozmawiałam przed minutką prosiłam o mail Pani powiedziła ,że wykorzysta kontakt do Majqa i przesle mail.[/quote]
[B]Ostatnie zdjęcia są z 13.08.09.[/B] Śmiem twierdzić, że są aktualne. Od tego czasu Harley się nie zestarzał. [B]Łączna ilość zdjęć na wątku (właśnie je pościągałam), o ile jakiegoś nie przegapiłam, sztuk 32.[/B] W moim przekonaniu jest ich aż nadto. Jeśli nie są dość dobre, w Twoim, czy pani od rhodesianów odczuciu, postaraj się o inne (ciekawe, chwytające za serce), jestem pewna, że ktoś z bliżej Ciebie mieszkających osób, sąsiadów, znajomych ma aparat lub komórkę z aparatem. Ja na kolejną sesję nie podjadę.
Czekam na mail od pani, prześlę wtedy pościągane zdjęcia.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 812
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote=majqa;
....Info/ prośba do innych, czytających, w tym i do Ciebie oczywiście Helgo. Piszcie proszę, jeśli uważacie, że jeszcze coś przegapiłam, co mogłabym zrobić, by pomóc i psu i zagotowanemu nim człowiekowi.....

[/quote]

Chyba się Izuniu:loveu: w końcu doczekasz, że wskoczę na hulajnogę i do Łodzi zawitam.
Oj, będzie się wtedy działo:mad:;)
[COLOR=black][FONT=Verdana]Ja nie wiem, czy Ty zdajesz sobie sprawę z tego ( chyba nie), że jesteś jedną z niewielu osób na dogo, które tak perfekcyjnie potrafią poprowadzić wątek i być tak na max’a w zakresie pomocy w każdym temacie dla psa i DT. Nie tylko ten wątek jest tego dowodem. Przestań się dręczyć pytaniami co jeszcze, skoro każda z osób śledzących ten wątek nie ma wątpliwości, że nie ma najmniejszego uchybienia w Twoim zachowaniu i pomocy. [/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Raz wtóry dziękuję Irenko. Przepraszam za moje opóźnienie w temacie "rzeczy na bazarek" (siła wyższa - psie zmartwienia). Dziś, pewno późnym wieczorkiem, podeślę Ci fotki i opisy. Domki, domkami, a póki co pieniążki będą potrzebne, choćby karma i ewentualny transport.
Z chwilą zaksiegowania wpłaty od Gibon, natychmiast zrobię stosowny wpis na wątku i w poście rozliczeniowym.

Link to comment
Share on other sites

Na poczet kolejnego allegro (wznowienia), uaktualniony tekst ogłoszeniowy:

[CENTER][B]Magicznooki Harley. Uszedł z życiem i błaga o dom![/B]


Był on i jego pan. Ich [B]6 letnia idylla[/B] nie mogła trwać wiecznie. Ukochaną Harleyowi osobę zabrała śmierć. Z tą damą zawsze się przegrywa. [B]Zagubiony, pogrążony w rozpaczy i tęsknocie pies nie wiedział, że i jego życie zawisło na włosku.[/B] Osoby, które przejęły nad nim pieczę rozważały[B] "eutanazję kłopotu"[/B]. Przysłowiowym, ostatnim rzutem na taśmę to [B]inteligentne[/B],[B] wierne[/B] i[B] śliczne stworzenie[/B] wygrało wyścig ze strzykawką. Znalazł się bowiem ktoś, kto poświęcił się dla niego i postawił wszystko na jedną kartę. Pomimo dodatkowego obowiązku w postaci Harleya, dał mu dach nad głową do czasu znalezienia docelowego domu. To stworzyło sposobność zarówno poznania psa (jego wad i zalet) jak i dźwignięcia go z apatii. Czterołapek dzielnie znosi bolesność wiecznej rozłąki ze swym pierwotnym opiekunem. Do nowego, krok po kroku, przywiązuje się coraz bardziej. Jest to wystarczającym sygnałem, że należy czym prędzej postarać się o stworzenie mu sposobności na znalezienie się we właściwych, ludzkich ramionach, by oszczędzić dowolnej ze stron kolejnych, przykrych przeżyć. Każde przecież, takie rozstanie rani duszę i ludzką i zwierzęcą. [B]W jakim domu Harley odnalazłby się znakomicie?[/B] Wymarzonym, o ile w takiej sytuacji można pokusić się o marzenia, jest[B] dom bez maleńkich dzieci (lub ze straszymi latoroślami) za to z odpowiedzialnym człowiekiem, który[/B] [B]poprowadzi Harleya w sposób konsekwentny (co bynajmniej nie oznacza konieczności rządów silnej ręki), pokazując mu reguły, jakich należy przestrzegać. Nie ma najmniejszych przeszkód, by psiak dołączył do kociego, czy, po uprzednim zapoznaniu się, psiego towarzystwa.[/B] [B]Harley w pełni przystosowany jest do [/B][B]warunków mieszkaniowych. Jest zdrowy, odrobaczony, zaszczepiony (przeciw wściekliźnie i chorobom), wykastrowany i zachipowany. Niczego nie niszczy, zachowuje czystość, sygnalizuje potrzebę wyjścia, chodzi na smyczy, idealnie znosi podróż samochodem. Jego uroda, gracja z jaką się porusza, [/B][B]wspaniałe proporcje postury są bezsprzeczne.[/B] [B]Niesamowitym spojrzeniem bursztynowych oczu przyciąga niczym magnes, [/B][B]budząc nieukrywany zachwyt.[/B] [B]Czy to jednak wystarczy, by do [/B][B]Harleya uśmiechnęło się szczęście? Na to pytanie odpowiedź [/B][B]zna tylko przeznaczenie...i może ktoś z Państwa, czytających to [/B][B]ogłoszenie. [/B][/CENTER]


[LEFT][B][I]Osoby zainteresowane adopcją Harleya proszone są o kontakt,[/I][/B]
[I][B]dzwoniąc na numer 0-886096123 lub pisząc na adres mailowy [/B][/I][EMAIL="[email protected]"][B][I][COLOR=#000000][email protected][/COLOR][/I][/B][/EMAIL][/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']Napisz Helgo, czy jutro, w przedziale czasu 17.00 - 18.00 (może 18.00 z minutami) zastanę Ciebie lub kogoś z Twoich domowników, by móc zostawić 100zł. Będę akurat przejeżdżać.[/quote]
Ponawiam pytanie, jak w cytacie.
Basiu, kiedy tylko Helga wpisze zaksięgowania wpłat, dodam je do obecnej, podanej na wątku kwoty.

Link to comment
Share on other sites

Wracając od mamy (wieczorem z psami) podjechałam do Helgi. Mąż wysiadł i pozostawił wiadomą stówkę od Gibon.
Helga dała mi znać na mail, że był zainteresowany dom z Katowic. Przesłała tam ankietę. Co dalej, tzn., czy została ona odesłana, nie wiem.
Miałam pomysł, o ile to wykonalne, by adopcję zrobić na umowę fundacyjną, wstępnie rozważałam poproszenie o to Joli od jadzi ale Helga miała pomysł na skontaktowanie się z Moriaaa. Pomysł ów, jeśli dojdzie do sytuacji, że dom i konkretna adopcja pojawi się na realnym horyzoncie, uważam za trafiony, bo Moriaaa to szefowa FNiZ.
Uda się z taką postacią pomocy fundacyjnej - dobrze, nie uda się - nie ma co płakać, umowa zostanie wtedy zawarta między Helgą a chętnymi na Harleya.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Helga&Ares']Uważam, że to najlepsze rozwiązanie, przede wszystkim dla dobra psa.[/quote]
Tylko pewno wtedy trzeba będzie najpierw zrobić zrzeczenie się psa u Helgi na rzecz fundacji, a dopiero potem umowa między fundacją, a domkiem. Nie mam tu pewności. Wstępnie było to zrobione tak, że zrzeczenie się psa nastąpiło na Helgę.
Dziękuję Domiś, że zaglądasz do Harleya! :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']Tylko pewno wtedy trzeba będzie najpierw zrobić zrzeczenie się psa u Helgi na rzecz fundacji, a dopiero potem umowa między fundacją, a domkiem. Nie mam tu pewności. Wstępnie było to zrobione tak, że zrzeczenie się psa nastąpiło na Helgę.
Dziękuję Domiś, że zaglądasz do Harleya! :loveu:[/quote]

Masz rację, psiak musiałby być "własnością" fundacji.

Link to comment
Share on other sites

juz jestem sorki szukałam sobie roboty i jakiegos mieszkanka dla siebie i psiarni i kociarni ciężko idzie ale zobaczymy .Wszystkie pieniążki wpłynęły wielkie dzieki Harley trzyma wszystko w skarpecie i bardzo wszytkim dziekuje :loveu: niedawno wróciłam z urodzin od teściowej na tacce miałam ogromny kawał tortu wiecie taki własnej roboty , puszysty z kremem i malinami i jeżynami i właziłam do domku nie chciałam kotka nadepnąć i tak się potknełam ,że torcik wyladowal na podłodze ku uciesze Harleya :eviltong: nic z torcika nie zostało nawet malinki chłopak sie zrobił kwadratowy czy ma ktoś maskę pgaz bo jak mi w nocy puści baka to rano mogę się nie obudzić :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...