Jump to content
Dogomania

Kielce 2005


nice_girl

Recommended Posts

  • Replies 626
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='nice_girl']Nas sędziuje Grzegorz Robak. Czy ktoś zna tego sędziego? Ja pierwszy raz spotkałam sie z tym nazwiskiem. :o[/quote]

Pewnie dlatego że to chyba bardzo 'świeży' sędzia :) . Hoduje pony i podhalany pod przydomkiem "Kontekst".

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chimera'][quote name='nice_girl']Nas sędziuje Grzegorz Robak. Czy ktoś zna tego sędziego? Ja pierwszy raz spotkałam sie z tym nazwiskiem. :o[/quote]

Pewnie dlatego że to chyba bardzo 'świeży' sędzia :) . Hoduje pony i podhalany pod przydomkiem "Kontekst".[/quote]
Własnie przed chwilą się tego samego dowiedziałam. Myślę, że do Kielc zawitamy. Bardzo lubię kieleckie wystawy. :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='nice_girl'][quote name='Chimera'][quote name='nice_girl']Nas sędziuje Grzegorz Robak. Czy ktoś zna tego sędziego? Ja pierwszy raz spotkałam sie z tym nazwiskiem. :o[/quote]

Pewnie dlatego że to chyba bardzo 'świeży' sędzia :) . Hoduje pony i podhalany pod przydomkiem "Kontekst".[/quote]
Własnie przed chwilą się tego samego dowiedziałam. Myślę, że do Kielc zawitamy. Bardzo lubię kieleckie wystawy. :D[/quote]

Justynko - Grzegorz jest ,przemiłym i sympatycznym mezczyzna,młodym i zawsze usmiechnietym i przystojny tez jest :) - jako kumpel SUPER :wink:
A jakim sie okaze sedzia to sie juz przekonasz :wink: :) - mam nadzieje,ze bedzie wiedział CO ROBI sie w ringu od środka :wink: :lol:
i pozostawi po sobie miłe wspomnienie z kileckiej wystawki :angel:

Link to comment
Share on other sites

No i nie ma już klasy baby w Kielcach. Jak pojawił się folder na stronie oddziału kieleckiego to klasa baby była. Tylko przez kilkanaście dni. Dzisiaj zaglądam tam, no i proszę - już nie ma. Taki sam numer jak w Jarosławiu. Dlaczego maluszki mają przechlapane?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='AnkaW']A my chyba nie pojedziemy :( bo nie znalazłam transportu.[/quote]

Ostatnio jechałam na wystawę z Chrzanowa (między Krakowem a Katowicami) do Nowego Dworu Mazowieckiego (za Warszawą) [b]pociągami[/b] - pierwszy raz.

I teraz stwierdziłam, że na dalsze trasy będę się wybierać tylko pociągiem.

1. Człowiek nie jest zmęczony prowadzeniem samochodu

2. Podróż trwa o wiele krócej - pod warunkiem wybrania skorelowanych ze sobą połaczeń, w których przeważają pociągi pośpieszne.

3. Koszty - bilet dla psa kosztuje "grosze", a dla siebie można kupić bilet turystyczny (55 zł), który uprawnia do przegazdów wszystkimi osobowymi i pośpiesznymi na terenie całego kraju.

4. Pies wygodnie śpi w pociągu, konduktorzy nie wymagają kagańców (mniejsze psy)

[img]http://img253.echo.cx/img253/222/28023xd.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...