Jump to content
Dogomania

Fafik-hodowla


isska

Recommended Posts

Mam do Was pytanie czy znacie hodowle GAZENO lub suczke z tej hodowli BULLKA de Presa Awanagarda. Widzial ja ktos na zywo?Mozecie mi cos wiecej powiedziec np. o jej wygladzie, jak ja oceniacie lub np. cos o psach ktore ma w rodowodzie. Prosze Was o to bo nie znam sie na tej rasie tak jak wiekszosc z Was. Strona hodowli to [url]www.gazeno.republika.pl[/url].
Za pomoc serdecznie dziekuje :D

Link to comment
Share on other sites

Ja tam się nie znam, ale czy to trochę nie dziwne, że po zółtej suczce i białym piesku urodziło się 9 szczeniaczków czarnych z białymi znaczeniami ? :o
Chyba że oglądając stronę nie zrozumiałem "co autor miał na myśli".
Ale kurcze - jakbym to ja robił stronę to na buttonie "szczeniaki" pod informacją o kryciu byłyby te pieski o które chodzi, a nie jakieś inne...

Ale to takie moje prywatne "Marceli Szpak dziwi się światu"... :wink:

Link to comment
Share on other sites

Szczerze mowiac ja tez sie zdziwilam,ale tlumaczylam sobie ten fakt przodkami, tzn ze wystepowalo wczesniej takie umaszczenie i ujawnilo sie u tych szczeniakow. Ale nie wiem czy sobie dobrze to tlumacze, czy faktycznie cos tu jest nie tak.....

Link to comment
Share on other sites

Blaira, a co z tym fafikiem, że jest niewystawowy ? :wink:

Isska, jeśli nie chcesz wystawiać psa, to zorientowałbym sie na twoim miejscu w kwesti pieska polecanego przez blairę.

Jeśli jednak chcesz wystawiać - polecam duże, renomowane hodowle. Musisz też poszukac dobrego krycia - przejrzeć rodowód rodziców i osiągnięcia wystawowe. Jakkolwiek by to nie brzmiało - dobrze przemyśl swój wybór, pies to nie zabawka. Nie mozna go tak po prostu oddać bo się przestał podobać... Jeśli chcesz psa wystawiać - wg. mnie kieruj się raczej rozumem niż sercem. Co nie znaczy że nie masz pieska pokochać.

Link to comment
Share on other sites

Miałam przyjemność oglądać szczeniaka z tego miotu , i miałam też przyjemność oglądania przeróżnych szczeniąt po Benie( które jednak są dosyć specyficzne) , jednak ten piesek którego widziałam nie miał po prostu zupełnie nic ze swojego tatusia , a i do mamusi specjalnie nie był podobny . Poza tym ten kolor u tych szczeniąt też mi sie nie podoba. BŁękitny , czerwony , biały,który Ben bardzo mocno przekazuje ???? I miot w przewadze czarnych szczeniąt ???

Link to comment
Share on other sites

Dopiero teraz przyjrzalam sie zdjeciom - to sa na pewno faffiki? :o Maja cos z dogue de bordox :roll: I nie wiem w jakim wieku sa na fotkach, ale sa gigantyczne - klaty szerokie i glebokie i to, co zauwazyla Alojzyna - nadmiar skory.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tufi']Dopiero teraz przyjrzalam sie zdjeciom - to sa na pewno faffiki? :o Maja cos z dogue de bordox :roll:[/quote]

Cóż Tufi - Na upartego moznaby chyba doszukiwać się w nich jakichś cech molosowatych... Swego czasu poszukiwałem szczeniąt boksera, i jak mówię - na upartego - można by tutaj szukać wspólnych cech.

Ale to raczej mało prawdopodobna teoria... :wink: [b]Nie wierzę[/b], żeby członek ZKwP będąc przy zdrowych zmysłach pozwoliłby sobie na taki obciach ... :wink:

Poza tym - w przecież pewnym wieku wszystkie szczeniątka są takie podobne... :wink:

Link to comment
Share on other sites

szczeniak ten został kupiony z krzywicą ( był bardzo zaniedbany) i jak sądząc po zmianach jakie zaszły w wyglądzie , należy stwierdzić , że choroba była dosyć zaawansowana , niestety wiadomo jak to bywa z leczeniem krzywicy , nawet gdy wet bardzo sie stara może niedobrać na tyle odpowiedniego zestawu witamin , aby dalszy rozwój następował prawidłowo . Poza tym piesio miał jeszcze kilka innych problemów . jeżeli tak wygląda cały miot to nie wiem nawet z czym to graniczy ???
mnie sie to w każdym razie niepodoba !

Link to comment
Share on other sites

Teżwczoraj przegladałam tę stronę, ale bardziej pod katem matki Bulli, czyli tej błękitnej IRINKI RADOST PRADA. Może wiecie gdzie mozna ja zobaczyć (fotki)? Bardzo intryguje mnie to umaszczenie u fafiorów, nie ukrywam, że marzę o nabycie w przyszłości tak umaszczonego psiaka, dlatego przyjrzałbym się chętnie tej suczce. Co prawda widziałam fotki jej córek, też błękitnych (hodowla Con Passione), ale niespecjalnie się mi spodobały, takie jakieś amstafowate...
Broń Boże, żeby nie było, że nie lubię amstafów - bardzo mi się podobaja, załaszcza jakie??? Błękitne oczywiście.

Link to comment
Share on other sites

Szukałam IRINKI RADOST PRADA (Irinki Radost - hodowla w Rosji) i jedyne co udało mi się znaleźć to sunie z kojarzenia tych zamych rodziców [url=http://268rusf422978.dogterminal.com/]Olivie[/url] niestety black&brindle.
Te maluchy są faktycznie skórzaste ;) chociaż nie cały miot. Przydomek matki De Presa Awangarda to hodowla canarrio i napolitano, może w młodości napatrzyła się na nie i tak się udzieliło maluchom ;). [size=2](To tak dla śmiechu, żeby nikt nie pomyślał, że coś insynuuje.)[/size]

Link to comment
Share on other sites

wielkie potknięcie to zrobił hodowca dopuszczając do tego że po świecie będą biegały teraz kalekie psy , bo niechby one sobie były dalekie od wzorca , ale taką krzywice , z takimi przebudowanymi klatkami i rozjechanymi jak u żaby palcami to chyba trzeba specjalną szkołe ukończyć zeby wyhodować i dopuścić do tego.
BIEDNE SZCZENIACZKI !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...