Jump to content
Dogomania

Wirtualne cojones czyli Książę Dyzmin i yorki :o)


Gioco

Recommended Posts

[quote name='Alicja']no ja wysiąść z auta nie chcialam jak dojechaliśmy do domu a trzeba było jeszcze odpryskać Ozzulka[/QUOTE]

U nas rano była tragedia. Tak mi się kompletnie nie chciało wyleźć na mróz, że musiałam tłumaczyć Dyziowi, że posprzątam, że może sobie iść na balkon ale nie będziemy narażać Jego płucek na mroźne powietrze. Uwierzył i na taki porządny spacer poszliśmy koło 10. Akurat jak sąsiedzi z Kościółka sobie smutni wracali. Ponieważ od wczoraj rządzimy się (jeszcze ze 2 godziny) sami, czyli Dyź, Fretka, Ryjo i ja, poprawiliśmy sąsiadom humor puszczając im rozweselającą muzyczkę :evil_lol:

[quote name='Izabela124.']Ja też wolę upalne lato od tej okropnej zimy[/QUOTE]

:lol::lol::lol:

[quote name='Alicja'][COLOR=navy][B]
wrześniówki fajne som jak mój Kuba i Grosia [/B][/COLOR][/QUOTE]

Chyba mogę już oficjalnie sprostować. Nie będzie wrześniówek a sierpniówki, tak w okolicach 7.08. :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gioco']U nas rano była tragedia. Tak mi się kompletnie nie chciało wyleźć na mróz, że musiałam tłumaczyć Dyziowi, że posprzątam, że może sobie iść na balkon ale nie będziemy narażać Jego płucek na mroźne powietrze. Uwierzył i na taki porządny spacer poszliśmy koło 10. Akurat jak sąsiedzi z Kościółka sobie smutni wracali. Ponieważ od wczoraj rządzimy się (jeszcze ze 2 godziny) sami, czyli Dyź, Fretka, Ryjo i ja, poprawiliśmy sąsiadom humor puszczając im rozweselającą muzyczkę :evil_lol:

[COLOR=navy][B]biedne sąsiady ...smutne :glaszcze: ale ty dobra kobieta jesteś że ich rozweseliłaś :roflt:[/B][/COLOR]



:lol::lol::lol:



Chyba mogę już oficjalnie sprostować. Nie będzie wrześniówek a sierpniówki, tak w okolicach 7.08. :-)[/QUOTE]
[COLOR=navy][B]
sierpniowe też niezłe :lol: ...wszystkie fajne ...To jeszcze troszkę lata łykniesz ;)[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']a mi zamarzło auto , nie mogę go otworzyć :diabloti:[/QUOTE]

Na Twoim miejscu poprosiłabym o pomoc Franciszka, jakąś drobną sugestią, że w środku utknął boomer ;-)
Mój samochód wczoraj miał też fanaberię - otwierał się z pilota ale za nic nie chciał się zamykać. Elektronika od mrozu głupieje :evil_lol:

[quote name='Alicja'][COLOR=navy][B]biedne sąsiady ...smutne ale ty dobra kobieta jesteś że ich rozweseliłaś [/B][/COLOR][/QUOTE]

Jakby nie patrzeć to chyba można podciągnąć pod chrześcijański obowiązek :diabloti:
Wolność się skończyła... Tz i Smerfa wrócili :razz:

[quote name='Vectra']lipcówki są fajne i zacne , patrząc na moją Lalkę i chrześnice :)[/QUOTE]

Mój Tz jest lipcownik. Rak taki. I dobrze... spokojny to i ze mną wytrzymuje :evil_lol:

[quote name='Alicja'][COLOR=navy][B]
sierpniowe też niezłe :lol: ...wszystkie fajne ...To jeszcze troszkę lata łykniesz ;)[/B][/COLOR][/QUOTE]

Termin jest termin ale jak będzie to wyjdzie z czasem.
Niby takie fasolki a od południa dają już popalić :evil_lol: Więc nie ma co wierzyć, że trafią w termin ;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gioco']Generalnie w słusznej sprawie, więc czy istotne jest dlaczego? ;-)[/QUOTE]

nerwa mnie ponoszą ....tym bardziej że mnie dziś jedna matka polka doprowadziła do tego że odpowiedziałam z ironią ...



Wpada mamuśka prawie 3 dzieci ( 5, prawie 2 i termin za 2 miesiące ) i pyta czy synuś zachowuje się w taki sposób ( tu opis zachowania w domu : układanie sie na koleżance bądź ona na nim , dotykanie , łaskotanie itp ) bo zauważyła że tak w zabawie w domu robi ....oj ....powiedzialam mamusi że ...W przedszkolu na pewno tego nie widział , a sypialnia rodziców i TV dostępne dla dziecka 24h/dobę to skarbnica wiedzy .... Mama oniemiała .... no i się mamuni działka dostała , ze odkrywanie seksualności dziecka i różnic płci to rola rodzica nie moja , więc musi się z tym sama uporać , ja mogę tylko dać znać czy coś się wydarzyło w przedszkolu . Mamunia syna zapisała do psychologa :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']Mamunia syna zapisała do psychologa :)[/QUOTE]

Właściwie sama powinna sobie poradzić. Ale różni są ludzie i jeżeli nie czuła się na siłach to dobrze, że chociaż szuka pomocy gdzie indziej :-)

Mnie dobija stan w którym przebywam. Od wczoraj, pomimo że to jeszcze nie czas, jest mi ciężko, cwaniaczki fundują mi już ucisk i wciąż niewidoczne ale przez mnie odczuwalne wybrzuszenie. Doszłam do genialnego wniosku (rychło w czas), że jestem za stara i koniec końców nabyłam sobie zestaw krzyżówek (jak geront) i wzięłam się za ich rozwiązywanie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gioco']Właściwie sama powinna sobie poradzić. Ale różni są ludzie i jeżeli nie czuła się na siłach to dobrze, że chociaż szuka pomocy gdzie indziej :-)

[B]ano powinna ...ale skoro szukała przyczyny ,,kłopotów,, w przedszkolu ...to chyba psycholog lepszym rozwiązanie :lol:[/B]

Mnie dobija stan w którym przebywam. Od wczoraj, pomimo że to jeszcze nie czas, jest mi ciężko, cwaniaczki fundują mi już ucisk i wciąż niewidoczne ale przez mnie odczuwalne wybrzuszenie. Doszłam do genialnego wniosku (rychło w czas), że jestem za stara i koniec końców nabyłam sobie zestaw krzyżówek (jak geront) i wzięłam się za ich rozwiązywanie.[/QUOTE]

oj tam oj tam ..krzyżówka dobra sprawa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']ano powinna ...ale skoro szukała przyczyny ,,kłopotów,, w przedszkolu ...to chyba psycholog lepszym rozwiązanie [/QUOTE]

Dokładnie :lol:

[quote name='Alicja']oj tam oj tam ..krzyżówka dobra sprawa[/QUOTE]

Tak, tak - rozwija logiczne myślenie ;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Ja juz od szkoly podstawowej rozwiązywałam (głónie na lekcjach) krzyóki. I nadal to robię, szczególnie w kuchni, hahaha.... I o dziwo - lubie to nadal:)

pzdr.[/QUOTE]

Kilka lat nie rozwiązywałam ale dopadła mnie taka wewnętrzna potrzeba i znowu rozwiązuję ;-) Też lubię :evil_lol:

[quote name='Alicja']WYGRALIŚMY :bigcool:[/QUOTE]
Pierwsza rzecz jaką rano sprawdziłam ;-) :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gioco']Kilka lat nie rozwiązywałam ale dopadła mnie taka wewnętrzna potrzeba i znowu rozwiązuję ;-) Też lubię :evil_lol:


Pierwsza rzecz jaką rano sprawdziłam ;-) :multi:[/QUOTE]

ja zaspałam i rano nie zdążyłam włączyć kompa i dzwoniłam do Fioneczki po wiadomości :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']dokładnie o to , ale inni mają dziwne spojrzenie na świat

ichniejsze syte muszą być sytsze ....nie ichniejsze głodne mogą z głodu paść[/QUOTE]

Taaak... puenta nasuwa się jedna:

[CENTER][video=youtube;jmMm2GEFx2w]http://www.youtube.com/watch?v=jmMm2GEFx2w[/video][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Kolejny dramat, w którym przez 21 stron ocenia się przeszłość, ludzi już nieżyjących zamiast czynnie pomóc psom, które tej pomocy potrzebują:

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/222109-Dramat-kilkadziesi%C4%85t-ps%C3%B3-z-g%C5%82odu-zacz%C4%99%C5%82o-zjada%C4%87-zw%C5%82oki-opiekuna-pilnie-dt%21"]http://www.dogomania.pl/threads/222109-Dramat-kilkadziesi%C4%85t-ps%C3%B3-z-g%C5%82odu-zacz%C4%99%C5%82o-zjada%C4%87-zw%C5%82oki-opiekuna-pilnie-dt%21[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...