Jump to content
Dogomania

Nugat - Wreszcie ma dom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


marlenka

Recommended Posts

  • Replies 692
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pojechałam do Boguszyc zobaczyć Gwiazdkę jakim jest psem na wielkość no i się okazało niestety że jest duża wiec obejrzałam sobie pozostałe psiaki .
Widziałam śliczną malutką rudą sunię- Donacja ma jej zdjecia . Jest tam tez śliczna mała suńka czarna , młodziutka , ona się nadaje chyba do wszystkiego , jest radosna , śmiała , bawi sie piłeczką . Mi się bardzo spodobała ta ruda sunia , ale jak wziełam na ręce Nugacika to już go nie oddałam.

Dzis byliśmy na sisiu pół godziny Nugat wąchał wszystko zanim się odsiusiał :multi: bo wczoraj odsikał mi szafkę w pokoju , ale ja go naucze na dwór, on wącha wszystko tak się interesuje ze jego potrzeby zostają na samym końcu , ale chłopak jest świetny i w mig pojmie gdzie trzeba się załatwiać . W nocy grzał mi plecy , wtulał sie tak że oddychać nie mogłam bo z drugiej strony to samo Barak robił , Nugat chrapał aż Olek się śmiał pół nocy z niego , jeszcze nic nie chce jeść tylko pije ja się tym jedzeniem za bardzo nie martwię bo jak troszkę doopci zgubi to mu to na zdrówko wyjdzie . Mój mąż jak go zobaczył to zapytał "co to jest?" ale mimo to lubi psiaka zresztą Nugat nie da się nie lubic .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anna_33']Heh, no przylepa z niego straszna))) Przy chipowaniu robilam mu mnostwo zdjec, polowa do kosza, tak sie wiercil)) Spragniony milosci :-)
A tu juz grzecznie lezy :-) juz czuje, ze dobrze trafil :-)[/quote]

Żeby za bardzo się nie wczuł :mad: domu mu szukajmy bo sa jeszcze 2 upatrzone przeze mnie bidy w Boguszycach .
Mgie rozumiem że ogłoszenia aktualne? A allegro ma? Bo ja nie widziałam go tam . Ale mu zrobię i tak najwyżej mi wykasują .

Nugat upatrzył sobie jedno miejsce do siusiania na dworzu :evil_lol: musimy iśc jego tempem około 5 minut ( z Barakiem idę 2 minuty ) robi siusiu i zaraz potem pakuje sie na rece .

Hmmmm a gdzie są ciotki od Nugacika widze tu mały ruch jest .:mad: Ide rozsyłac wątek .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='donacja']Widzę, że Nugacik-Klopsik odnalazł się w Twoim domu bardzo szybko:)
PS
Jak tylko obrobię zdjęcia i umieszczę je na fotosiku to przyślę Ci linki.[/quote]

Czekam na zdjęcai tych dwóch suniek . Mówiłam Olkowi o tej czarnej to aż mu się oczy zaswieciły . I czeka aż mu zdjęcia ma maila wyśle .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sonikowa']Jestem i będę, jakoś mnie wciągają te boguszyckie biedaki ;-) Nugacik słodki, a zdjęcie z synem przy kompie - rewelacja :-) Mój kundel też tak ze mną "pracuje" a ja ledwo wisze na brzegu fotela ;-)[/quote]


On wskakuje na kolana wszędzie gdzie sie siedzi , jakby zostawić drzwi do WC otwarte to nawet wys... by się nie dał :evil_lol:.

Ponawiam pytanko czy ktoś posiada zbędne szeleczki na chomiczka?

Link to comment
Share on other sites

Chomiś dzis troszkę narozrabiał , ale to chyba bardziej koty jak on :evil_lol:. Bylismy na spacerku który skończył się wskakiwaniem na ręce jak tylko coś się działo ( jechał samochód, ktoś szedł ) . Nugacika dziś chciał pożreć owczarek niemiecki , szedł z tyłu na smyczy i na kolczatce:angryy: rzucił się na mojego psiaka i Pan owczarka tak go pociągnął ( na tej kolczatce) że biedny psiak aż zawył . Co za durni ludzie , szkoda mi sie zrobiło tamtego psa ten głupi chłopak niech sam sobie na szyję założy kolczatke i się na niej szarpnie cymbał .

Nugacik troche dzis pojadł karmy , rozwalając przy tym po całej kuchni , ale koopę zrobił znowu wodnistą i bardzo brzydko pachnącą . Teraz spi na krześle w kuchni , sapie i dyszy jak lokomotywa :evil_lol: tyle wrażeń na tak małego chomiczka

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=4][COLOR=Red][B]ALARM PILNE
[/B][/COLOR][/SIZE]

[B]Maly, 5 letni brazowy piesek.Waga ok 7 kg.
W tej chwili ratowany przez CoolCaty w Boguszycach.
Ma na wierzchu oko po urazie.
Ania wlasnie go szyje i leczy tam [/B][B]na miejscu.
[/B][B]Natychm[/B][B]iast musi trafic do Domu Tymczasowego.
Nie moze zostac w Boguszycach.!
Do hoteliku tez nie powinien, bo oko musi byc zakraplane.
Ania bedzie w Boguszycach do godz 14.

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...