Jump to content
Dogomania

Nugat - Wreszcie ma dom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


marlenka

Recommended Posts

  • Replies 692
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='mgie']4 lata hmm nigdzie nie znalazłam takiej uwagi :lol: ale to niccc.. powiedzmy,że taki chwyt marketingowy :cool1: Jak ogłoszenia wygasną to wtedy zamienię.

A propos marlenka wygasło już allegro:mad:
W sobotę szukałam,szukałam i nic.[/quote]


Bo Nugacikowi wygasło jedno a drugie jest . Pies wielkości kota czy coś takiego :evil_lol: cwaniara ze mnie co ??? I wejśc na to ogłoszenie ma 120 i ku....rczę nic się nie dzieje . Ale co tam , znajdzie facet fajowy domek zobaczysz .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mgie']No to spoko jak jest. :cool3:No ja myślę,że znajdzie... nie po to pół soboty zarwałam.:p

Ja dzisiaj właśnie aktywowałam konto na allegro i muszę je jakoś wypróbować. :bigcool:[/quote]

To kochana masz szansę się popisać nowa sunia potrzebuje ogłoszeń :evil_lol:
Ja jutro się biorę za ogłoszenia lub dzis wieczorkiem , w pracy mam urwanie główki . Donacja wrzuci resztę zdjęc Sary to zobaczysz nie nadąże telefonów odbierać a cioteczki będą śmigały na wizyty przedadopcyjne . Wszystkie psy od p. Marzeny zabierzemy :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Dziś miała się odbyć wizyta przedadopcyjna dla Nugata , ale się nie odbędzie bo Pani powiedziała że do Warki sa korki i ona jest tak zapracowana że pojada na paluch bo tam takich Nugacików jest dużo .
Wiecie w sumie mogłabym dowieźć psa do warszawy ale .... to jest tylko około 70 km ldzie mają auto i sory jak nie mają czasu przyjechać po swojego psa to czy będą mieli czas się opiekowac 2 psami w domu ???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sleepingbyday']dobra, dobra, nie wiem, co się tak burzysz, przeca nie odpowiadało ci, ze nugat tak szybko się zawinie do nowego domu :evil_lol:. no to masz, co chciałaś....

a dla sary to pwinnas wykupic partię ogłoszeń (a raczej tadek) na bazarku ogłoszeniowym mgie :eviltong:[/quote]


Na watku Sary zaraz się pojawi cos ładnego - zobacz

Link to comment
Share on other sites

Spadam do domciu cieszyć sie Chomisiem dzis idziemy na ciasto truskawkowe do cioci :evil_lol::evil_lol::evil_lol: i oczywiście na spacerek . SBD masz rację że się ciesze że Nugat u mnie narazie zostaje , miziak skaczący , a wczoraj miałam chętnego na Chomisia ale nieletni był ( 3,5 roku ) leciał za mną i darł się " ciocia zostaw mi tego pieska " ale jego tata lubi chińskie a to u mnie dyskwalifikuje potencalny DS :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mgie']No tak :evil_lol: ale pamiętaj,że po Chomiczku będziesz mogła wziąć inną bidę.
W Boguszycach ich dostatek.[/QUOTE]


Wiem , wiem . Ale on jest taki malutki , że mało miejsca w łóżku zajmuje a przytula się jak dziecko w nocy . i wogole jest słodziak no i z moimi wielkopsami sie dogaduje

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sonikowa']Razem biegają? Czy było kontrolowane zapoznanie? :cool3:

A, zapomniałam, że Nugacik nie przepada za bieganiem ;-)[/QUOTE]

Nie biega , bo masz rację nie lubi biegać . Ale jakoś jest bardzo pozytywnie nastawiony że go nie ruszają . Zresztą są zdjęcia z Korolką jak sobie z nią siedzi , lezakuje na łóżku , łazi i wącha ją pod ogonem ( a dziewczyny mam po sterylce) z Korsą jest tak samo , a Dudka w pysk wącha , nie jest źle ,

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marlenka']Nie biega , bo masz rację nie lubi biegać . Ale jakoś jest bardzo pozytywnie nastawiony że go nie ruszają . Zresztą są zdjęcia z Korolką jak sobie z nią siedzi , lezakuje na łóżku , łazi i wącha ją pod ogonem ( a dziewczyny mam po sterylce) z Korsą jest tak samo , a Dudka w pysk wącha , nie jest źle ,[/QUOTE]

Ha, może one go jako psa nie traktują :cool3: Mój "morderca" tez tak ma, że jak go kiedyś niuchał jakiś miko ratlerek to miał taką minę pt: "A co to za strworzenie??" ;-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...