Jump to content
Dogomania

Nugat - Wreszcie ma dom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


marlenka

Recommended Posts

  • Replies 692
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='marlenka']ten " robaczek " dziś na spacerku wytarzał się w goowienku i będzię pierwsza kąpiel .[/quote]

Czekamy zatem na relacje jak się sprawował w kąpieli:cool3:


[SIZE=1]A mi dzisiaj wpadł pod nogi malutki szary kociak:placz: i właśnie leży na kolanach. Podobno malota przez 4 dni biegała po ulicy. Centrum miasta i nikt nie zareagował.
[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mgie']Czekamy zatem na relacje jak się sprawował w kąpieli:cool3:


[SIZE=1]A mi dzisiaj wpadł pod nogi malutki szary kociak:placz: i właśnie leży na kolanach. Podobno malota przez 4 dni biegała po ulicy. Centrum miasta i nikt nie zareagował.
[/SIZE][/quote]


No to już pisze . Zdjęc z kąpieli nie ma bo mały Chomik zmoczył siebie , mnie , TZ-a i całą łazienkę . Boi się wody strasznie , ale już nie śmierdzi jak skunks. Ale teraz biega z 10 razy większa od siebie Korsą po pokoju ( chyba się chłopak nam zakochał :evil_lol:)
Tadek nad wszystkim panuje więc nic się nie stanie - ja to panikara jestem i najchętniej bym go na rękach nosiła żeby go Korsa nawet ogonem nie musnęła .
Ale to dobra sunia nic mu nie zrobi.


Mgie rozumiem ze Ty masz nowe zwierzątko w domu :evil_lol: zrobiłaś jak ja z Kazikiem :cool3:

Link to comment
Share on other sites

No to fajnie,że Chomiś znalazł sobie koleżankę.
Swoją drogą,nigdy nie widziałam Korsy:cool3:

--
kotek jest miniaturką Kazika(dosłownie).
Tylko u Ciebie Kazik został na stałe a u mnie ... Ozzy chętnie by go skonsumował:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mgie']No to fajnie,że Chomiś znalazł sobie koleżankę.
Swoją drogą,nigdy nie widziałam Korsy:cool3:

--
kotek jest miniaturką Kazika(dosłownie).
Tylko u Ciebie Kazik został na stałe a u mnie ... Ozzy chętnie by go skonsumował:diabloti:[/quote]

Zaraz zobaczysz zdjęcie Korsy i reszty :evil_lol: Ty mnie nie podpuszczaj bo ja mam ich troszkę , i będe Cię zarzucać mmsami


A co do Kazika to Korsa tez chciała , ale jej zwiał :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marlenka']Mgie już znasz wszyskich :evil_lol: jak będzie coś nowego dam Ci znać :lol:[/quote]


Masz superowe stadko:lol: Faktycznie ta Korsa coś za duża dla naszego Chomiczka :cool3:Czarny kocur jest ogromny!

[SIZE=1]Mój maluch okazał się kocicą:diabloti: Już widzę tę kolejkę chętnych na burą kocice.
Byłam z nią u weta;ma ok 2 miesiące.
Jest przesłodka..[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

a nugat mnie w sobote odwiedził!

hopnął na kanapę i powarkiwał na zoskę z góry. raz sie nawet ostro pokłócili. słodki jest, uszy mu dodsają bardzo duzo uroku, i ogonek też. niby zwykły "kundel bury", a jest w nim cos takiego ( oprócz namietnego miziania, o wygląd mi chodzi), ze czyni go to przeslicznym, przeuroczym psiakiem.
tylko jest za tłusty, ale to kwestia czasu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sleepingbyday']a nugat mnie w sobote odwiedził!

hopnął na kanapę i powarkiwał na zoskę z góry. raz sie nawet ostro pokłócili. słodki jest, uszy mu dodsają bardzo duzo uroku, i ogonek też. niby zwykły "kundel bury", a jest w nim cos takiego ( oprócz namietnego miziania, o wygląd mi chodzi), ze czyni go to przeslicznym, przeuroczym psiakiem.
tylko jest za tłusty, ale to kwestia czasu.[/quote]


Ciotka a gdzie zdjęcia Chomiczka , pstrykałaś , pstrykałas , a tu pustki jak nie iwem co

Link to comment
Share on other sites

A język tak wywalam jęzor jak sie meczę

[IMG]http://images38.fotosik.pl/207/9d69d0caaaaa3a86med.jpg[/IMG]

A tak Nugat demoluje łózko mojego dziecka :diabloti:

[IMG]http://images38.fotosik.pl/207/251403c84ce09d9emed.jpg[/IMG]


I jeszcze udaje że się nic nie stało
[IMG]http://images39.fotosik.pl/208/99bf5a0a1db430d4med.jpg[/IMG]

A tu zerka na Baraka i woła " barak pomóz mi ona krzyczy":angryy:

[IMG]http://images43.fotosik.pl/211/35981547997aa731med.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sonikowa']Ależ słodki zajączek tłuściutki :-) Czy wyobrażącie sobie jak on się czuje w tym łóżku - spokój, bezpieczeństwo, ciepło?? Płakać się chce jak się pomyśli o tych co tam zostały..[/quote]


A wyobrazasz sobie jak ja się czuję jak wczodzę do domu i widzę gąbkę wykruszona z łóżka :evil_lol: . Nugat załapał że ak wychodzimy na dwór to się robi sisiu ( w domu jeszcze się zdarza) ale z koopą za cholerę . Tylko w domu , na dworzu jest za dużo rzeczy do obwąchania , obsikania rozprasza się chłopak na maxa . Wczoraj strasznie padało więc nici z długiego spaceru , ale dziś kluski to nie minie znowu będzie jęzorek tarł po ziemi ze zmęczenia:evil_lol:
I jeszcze czego się Nasz słodziak nauczył to w środku nocy koty ganiac :angryy: już dzis z Barakiem taki ochrzan dostali że do rana bali się z łózka zejśc:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mgie']Grubas...
Jak Ty go brzydko nazywasz,[B]marlenka[/B]. :shake::eviltong:[/quote]


No przecież jest gruby :oops: . A wiecie że wczoraj wieczorem sam zawołał na koopę , od razu zadzwoniłam do SBD żeby się pochwalić , a ona na to że nikt mi nie uwierzy :angryy: Może się wkońcu przekona że fajnie jest zrobić "coś" na trawkę niż na panele :evil_lol: Nugaś jest u mnie 2 tygodnie i strasznie się do niego przywiązałam i boję się że jak kiedys nadejdzie ten dzień że będę musiała go oddać będzie znowu płacz i lament . A z ogłoszeń nikt nie dzwoni cisza , a chomiczek grzeje tłuściutki tyłeczek na moim parapecie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...