Jump to content
Dogomania

psie rodzinki


Darkstorm

Recommended Posts

FUKA: wiem,że ktos bardzo zdecydowany zawsze może ukraść psa. Tyle,że kiedys Tequila a teraz Hexa po prostu drą papy gdy tylko ktos sie im zbyt długo przygląda.. :evil: .A ja jestem szczegolnie wyczulona na te odgłosy i poznaję dokładnie kazdy rodzaj szczekania swoich psów. Juz mi się nie raz zdarzało,że zakupy na ladzie zostawały,a ja ze sklepy wypadałam zobaczyć, co sie dzieje. I okazywało się,że to zaprzyjażniona pani pieski zbyt długo oglądała, więc juz byl alarm. :evilbat: O rozmaitych pijaczkach odskakujących w popłochu nie wspomnę. :evilbat: :evilbat: :evilbat: Jednak airedale to spory pies i jego "uśmiech" nie postawia watpliwości...Co i tak nie zmienia faktu,ze nie zostawiam psów w ogrodzie podczas swojej nieobecności a przed sklepami sa tylko wyjątkowo, dosłownie na moment. Własnie dlatego,żeby dmuchać na zimne.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Flaire']Wydzieliłam Wam tę dyskuję Waszych psich rodzinek - a potem kradzieży - z topiku o wspólnym trymowaniu, coby jednak jakieś minimum porządku utrzymać... :wink:[/quote]
Tak sie własnie zdziwiłam,jak ten topik zaczęłam czytać, że chyba coś się zmieniło, gdzie indziej były te posty :D :D Ale ja ostatnie dni strasznie zakręcona byłam , więc myslałam,że mi sie zdawało :roflt:

Link to comment
Share on other sites

[b]Darkstorm z Pomorza, a ścislej spod Szczecina... Ale rzecz chyba nie w tym skad tylko w moich modlitwach :lol: Bo jej mamusia i tatuś są normalni, a mi sie marzył naprawdę duży at... Nie bardzo wierzyłam, ze to mozliwe żeby ich dziecko mogło miec odpowiadajace mi gabaryty, ale codziennie sie modliłam żeby była wieksza od rodzicow i zeby miała siersc taka jak oni. I udało sie jest wieksza od mamusi, od tatusia, od siostr, od braci i od własnych dzieci, z wyjatkiem jednego syna, ktory wdał sie w mame - a siersc ma piekna! :D [/b]

[b]A tak w ogole - miłosci nie mierzy sie na centymetry :D [/b]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martini***']Fuka napisz coś więcej o jej gabarytach, ciężko mi jest wyobraźić sobie taaaaaaaaaaaak dużego AT :) .
Mój waży teraz 25 kg i to się już chyba nie zmieni.[/quote]
Juz kiedyś napisałam, ze mam jedną zasade - na wszelki wypadek nie mierze Fuki w kłebie, w ogóle tego nie robiłam z żadnym z moich i nie moich psow - nigdy nie wiem , ktore miejsce jest najwłaściwsze :roll: A co do wagi - prosze bardzo - normalnie wazyła zawsze 28kg, teraz hmmmmm - troszke chyba przytyła, no i do tego jest zarosnieta, a włos szczegolnie wilgotny tez waży - w każdym razie wazyłam ja tydzien temu przed znieczuleniem do szycia łapy i było 30kg....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='INA']Fuka - na te AT które wydziałm to Sasza wydawał mi się duży :roll:
To Ty musisz mieć postawną psią przyjaciółkę :P z taką to nie strach iść[/quote]
Fakt ja sie z Fuką nie boje, ale z moja poprzednia - troche mniejsza i drobniejsza, wazyła 24-26kg tez sie nieczego nie bałam. A nasza pierwsza 19-21 kg potrafiła nas zawsze obronić!


[quote name='zachraniarka']Fuka
czy to oznacza, że w sprawie rozmiarów AT modły pomagają? Muszę się zastanowić czy to nie czas bym zaczęła krzyżem leżeć.. [/quote]
Nie mam zielonego pojecia :lol: - moja mama twierdzi, że to efekt mojego przesadnego karmienia wszystkich moich psow w dziecinstwie. Dostają najlepsze żarcie jakie można sobie wymyslic + dużo ruchu i w efekcie nie idzie to w sadło ale w psa. I czasami sie zastanawiam, że może moja mama ma racje - bo Atut - najwieksze dziecko Fuki - był z nami najdłużej, bo aż 8mcy... Chciałam go zatrzymac, ale niestety przez mój długi pobyt za granica - musiałam sie z nim rozstac :(

Link to comment
Share on other sites

[b]Zachraniarka[/b], ja wiem, że nie wszyscy maja tak jak ja :lol: Ale z moich postow wynika, że każda z moich at była innej wielkości, wiec chyba jest tylko jedno wyjscie - poczekac i zobaczyć co nam sie trafiło - a Tobie dopiero sie ma trafic, z tego co wiem :D
A'propos mam dla Ciebie link [url]http://www.airedale-terrier-vom-erfurther-hof.de/[/url] bardzo miła hodowla, niestety dogadac sie można tylko po niemiecku :(

Link to comment
Share on other sites

[b]Ramir [/b]:lol: Otella też nie potrafie przebić, nie ważyłam go, ale wystarczy mi go miec koło Fuki - chociaz raz nie mozna miec watpliwości, ktore z nich jest malutką i drobniutką suczką :D A Fuczke musze doprowadzic do jej 28kg. Wole ja taka :roll:

Link to comment
Share on other sites

[b]Zachraniarka [/b]wiesz to nie tylko fajna strona, ale tez fajni ludzie i psy. Troszku - korzystajac z tłumaczenia internetowego - pisywałam z nimi i podobali mi sie. Do tego - z rozmow z inymi hodowcami niemieckimi - wynikaloa, że to jak oni pracuja z psami ma sens, maja podejscie.
A podobno roznie z tym bywa - tzn pracujacych airedali jest w Niemczech sporo - ale ludzie, ktorzy to robia i sposoby w jaki to robia - sa bardzo rożne.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...