Jump to content
Dogomania

psie rodzinki


Darkstorm

Recommended Posts

[quote name='Fuka'][b]Zachraniarka [/b]wiesz to nie tylko fajna strona, ale tez fajni ludzie i psy. Troszku - korzystajac z tłumaczenia internetowego - pisywałam z nimi i podobali mi sie. Do tego - z rozmow z inymi hodowcami niemieckimi - wynikaloa, że to jak oni pracuja z psami ma sens, maja podejscie.
A podobno roznie z tym bywa - tzn pracujacych airedali jest w Niemczech sporo - ale ludzie, ktorzy to robia i sposoby w jaki to robia - sa bardzo rożne.[/quote]

Zgadzam się w 100% :)
Dlatego uważam, że warto zobaczyć wcześniej na żywo psy z takiej hodowli, porozmawiać z ich właścicielami, odwiedzić hodowlę, popatrzeć, posłuchać i wtedy można podjąć decyzję. Oczywiście trzeba też wiedzieć czego się szuka, by to znaleźć.. :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

Darkstorm, czy masz już rodowód Argosa ???
Ja się nie śpieszę z wyrobianiem swojemu bo wystawy jeszcze hen hen przed nami :) ale bardzo chciałabym poznać linię matki ( jak kupowałam piecha to się o to nie zatroszczyłam :-? ). Pisałeś, że wybierasz się na wystawę więc jeśli masz już rodowód to przoszę prześlij mie na priv albo tutaj jego treść.

Daj koniecznie jeszcze jakieś zdjęcia Argosa do galierii, fajnie się ogląda braciszka :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

borsaf, nie wysłałam drugiego priva bo zgubiłam gdzieś dokumentecję, przeszukuję cały dom :evilbat: to musi potrwać...

Darkstorm, będziesz w Sopocie więc prawdopodobnie masz już rodowód Argosa vel Gin :) Napisz mi kilka słów o Prima RUMBA bo ja dalej jestem nieuświadomiona co to za suczka jest, po kim, kiedy urodzona :)
Z góry dziękuję i życzę powodzenia w Sopocie :thumbs:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...