Jump to content
Dogomania

Nuka oraz Stefcio [*] w sercu <3


vege*

Recommended Posts

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A weź mi nie mów... ja się zupełnie nie mogę przestawić na nowy czas.

Chodzę niewyspana i jakaś przymulona. Aron też nie wie, dlaczego nie wychodzimy na spacerki "w naszych porach".

Tylko wszystko z godzinnym opóźnieniem i weź tu psu wytłumacz, że zegarki przesunięte. :nonono2:

Link to comment
Share on other sites

Cześć i czołem :D

 

 

Hej :D
Ja też przymulam, mogłabym spać cały dzień :roll:

No cześć wam :loveu: 

Dziś jest taki zamulający dzień, że chyba zaraz idę spać. Dopiero do domu wróciłam z uczelni. Taki dziś tłok, że masakra. Miałam być w domu o 12.40 a przyjechałam o 14.40 -.-

Link to comment
Share on other sites

No hej :) 

Niuf będzie za kilka lat jak już mówiłam ;)

 

Z drukowanym nadrukiem? Czy chodzi ci o tą ze sponge bobem? Wygląda tak samo jak wyglądała bo Nuka miała ją na sobie może kilka razy na smyczowe spacery, schowałam ją dla szczeniaka :p 

Nie mam już jakiegoś parcia na psie akcesoria, Nuka chodzi na dwóch obrożach (jedna przypięta do codziennej smyczy, druga do flexi) i tak jest od dłuższego czasu :p

Link to comment
Share on other sites

No hej :)

Niuf będzie za kilka lat jak już mówiłam ;)

 

Z drukowanym nadrukiem? Czy chodzi ci o tą ze sponge bobem? Wygląda tak samo jak wyglądała bo Nuka miała ją na sobie może kilka razy na smyczowe spacery, schowałam ją dla szczeniaka :P

Nie mam już jakiegoś parcia na psie akcesoria, Nuka chodzi na dwóch obrożach (jedna przypięta do codziennej smyczy, druga do flexi) i tak jest od dłuższego czasu :P

 

 

Skąd ja to znam :evil_lol:
Pixel też, ciągle w tej samej obrozy, na tej samej smyczy, a reszta sie kurzy w szufladzie :roll:

Link to comment
Share on other sites

Oj tak, portfel jest coraz szczęśliwszy :D

 

Chyba się rozchorowałam :( Połamało mnie, czuję się jakbym miała gorączkę ale jej nie mam bo mierzyłam temp i mam 35.2 st :look3:

Ale musiałam się zwlec z łóżka bo muszę zrobić na piątek projekty kostiumów na zajęcia :p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...