Jump to content
Dogomania

Sosnowiec-Blacky,SZNAUCER minatura , WROCIŁ DO DOMU


kmonika

Recommended Posts

  • Replies 67
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dziewczyny, kroi sie moze domek z Katowic:multi:
jedziemy na przyszla sobote na zapoznanie..
jak sie pani spodoba, to bedzie mial fajny domek..
pani bardzo sympatyczna i bardzo kocha psy, tylko nie chce za duzego psiaka, co by nie ciagnal na spacerze..wiec dla tego chce go zobaczyc..
wedlug mnie Blacky'ego trzeba wykastrowac bo lubi dziewczyny:pi obawaim sie czy przez to nie zostal bezdomny..moze polecial za jakas..
potrzebne fundusze, napisze pozniej ile, bo moze fundacja sos pomoze w zdobyciu jakeigos rabaciku, tak jak przy Cudku:)
bardzo prosze o deklaracje pieniezne, trzeba jak najszybciej zalatwic kastracje, a u mnie susza w portfelu, musze jeszcze za Cudka oddac..

Link to comment
Share on other sites

napisz jak będziesz wiedziała jaki będzie koszt kastracji - no i poszukajmy jeszcze własciciela bo jakby mi psiak zginął to nie chciałabym, żeby tak od razu bez poszukiwań trafił gdzies indziej :shake: szperałam dziś po necie i nie natknęłam się na to żeby ktoś go poszukiwał, ale może gdzieś po lecznicach wiszą ogłoszenia?

Link to comment
Share on other sites

powiedzialam pani, ze psiak do adopcji bedzie po uplywie 14 dni od momentu znalezienia, do schronu nikt nie dzwonil, bylam tam dzisiaj i pytalam, a poza tym zostawilam moj nr tel i zgosilam rowniez w pobliskiej lecznicy, nie liczac ogloszen

Link to comment
Share on other sites

[quote name='__Lara']Śliczny, Śliczny... [U][B]wciąż potrzebny sponsor na wyróżnione allegro...[/B][/U][/quote]

Zgłosiłam się kilka postów wyżej :razz: ale chciałam miec dane kontaktowe do podania. Skoro jednak jest jakiś widok na domek to nie wiem czy robić czy nie?
Kastracja rozumiem że też dopiero po 14 dniach :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='weszka']Zgłosiłam się kilka postów wyżej :razz: ale chciałam miec dane kontaktowe do podania. Skoro jednak jest jakiś widok na domek to nie wiem czy robić czy nie?
Kastracja rozumiem że też dopiero po 14 dniach :cool3:[/quote]

Ale ja zrobię allegro, ale kasa potrzebna na wystawienie :razz:

Jasne, wstrzymajmy sie, bo domek jest na horyzoncie :)

Link to comment
Share on other sites

Jutro mój sznaucerek jedzie do swojego nowego domu. Nie dodzwoniłam się do p. doktor, której klientka chciała sznaucerka. Jutro tam bedę. Czy gdyby to było aktualne, to dać namiary na Waszego sznaucerka?
Jesli tak, to proszę o tel. kontaktowy na PW do osoby zajmującej się pieskiem. To dom w 100% sprawdzony przez p. doktor, wiec można dać go tam nie kastrowanego i najwyżej w umowie adopcyjnej zaznaczyć konieczność kastracji.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...