Jump to content
Dogomania

Szarik wieczny tułacz już bezpieczny w hotelu marzy o DOMU tylko dla siebie!


bazylowa

Recommended Posts

Tak sobie dziś policzyłam, ile wynosi dzienna stawka Szarikowa.
Karma - 209 zł na 3 tyg -> 9,95 zł
Antybiotyk - 4 zł 1 tabl, 3 tabl/dobę -> 12 zł
Kerabol - 38 zł butelka na ~2tyg -> 2,71 zł
Szampon - 48 zł butelka na ~1,5 tyg (to optymistyczna wersja) -> 4,57 zł
Dermanorm - 0,7 zł kaps, 2kaps/dobę -> 1,40 zł
Canor - 18 zł butelka na 3 tyg -> 0,86 zł
Aurizon - 30 zł butelka na 4 tyg -> 1 zł
Co daje nam razem: 32, 49 zł
Miesięcznie: 975 zł

Pocieszające, że wg wszelkich znaków na niebie i ziemi tylko ten jeden miesiąc będzie tak kosztowny. Potem antybiotyki będą mocno zmniejszone, zapewne większość dopalaczy będzie można odstawić. W końcu w tej karmie jest tyle cudów, że ho ho :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='pietrucha204']hehehe z tego co wiem to powinnaś użyć rękawiczek przy nakładaniu:cool3: innej metody nie znam;):evil_lol: w najgorszym wypadku zostaną ci takie na zawsze ;)[/quote]

Taa, użyłam rękawiczek, ino potem mało przytomnie je zdjęłam i wzięłam w paluchy fioletowy wacik :eviltong: Okazuje się, że schodzi pod drobnym pumeksem :eviltong: nie do końca, ale zawsze coś ;) teraz mam trupiosine paluchy i pazury..

Link to comment
Share on other sites

Fakt, gorzej się nie dało :evil_lol: Sok z cytryny wywabił resztę plamek, dzięki :loveu:

A Szariś uczy się stróżowania :diabloti: Zaczyna skubaniec wtórować mojemu burkowi w oszczekiwaniu przechodniów.. A liczyłam, że to Wegas zmądrzeje przy Szarikosławie :roll:

Ładuje się kamera i jak uda mi się odnaleźć kabelek do PC to wrzucę nagrania tego łobuza fioletowego :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mal']Fakt, gorzej się nie dało :evil_lol: Sok z cytryny wywabił resztę plamek, dzięki :loveu:
[/quote]

Nie ma za co:) Mi też ktoś kiedys polecił cytrynę,na co parsknęłam śmiechem,a potem było mi łyso kiedy zadziałało:) I tak cytrynę uzywam dosłownie do wszystkiego :)

Wyczochraj Szarika ode mnie:)

Link to comment
Share on other sites

Nawet jeśli zejdzie to mam go jeszcze spory zapasik :diabloti: Jak chcesz to dla ciebie umaluję Szarosława od stóp do głów. Na pewno mu nie zaszkodzi..

Tak sobie myślę, że mam kilka rzeczy, które mogłabym wystawić na bazarek bądź allegro dla Szarika. Kilka końskich figurek, używane ogłowie. Tylko muszę wszystko odszukać ;)

Edit: Odszukane

[IMG]http://www.wegas_tensor.republika.pl/fo1.jpg[/IMG]
[IMG]http://www.wegas_tensor.republika.pl/fo2.jpg[/IMG]

Sorry za jakość fotek, aparat zostawiłam w pracy i dysponuję chwilowo jedynie telefonem :-?
[IMG]http://www.wegas_tensor.republika.pl%5Cfo1.jpg[/IMG] [IMG]http://www.wegas_tensor.republika.pl%5Cfo2.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Pietrucha - oglądaj :razz:

Szaruś się do filma przystroił :diabloti: Taki szpaner chciał być, że zdrowy styl życia itepe :cool3:

Wczoraj sobie pooglądałam jego ząbki trzonowe. No i stwierdzam, że chłopak jest starszy niż te 7 latek. Kły ma w nie najgorszym stanie, ale tylne ząbki już są mocno żółte, starte, połamane. Siekacze też niekompletne. Szarikosław może mieć nawet 9-10 latek. Możliwe, że się mylę, w końcu wetem nie jestem, ale kilka ONków w wieku lat 7 oraz 10 widziałam..

Link to comment
Share on other sites

Dziś w ramach oszczędności czasowych zabrałam oba psy na wspólny spacer :lol: Szariś wypuszczany z kojca został przywitany jak jego poprzednik Tort - bęcka łapkami po głowie :mad: Szarcio początkowo próbował odpędzać młodego ode mnie :diabloti: ale dosłownie 2-3 napomnienia i przestał zupełnie. W trakcie spaceru jeszcze dwukrotnie Wegas się rozpędził z traktowaniem Szarusia i zaprosił go łapkami do zabawy. Szarik co prawda na zabawę skusić się nie dał, ale wyraźnie się ożywił ;) Chłopaki raczej starały się zachować uprzejmy dystans. Jak jeden coś wąchał to drugi grzecznie metr obok czekał, aż pierwszy zwolni zapachową miejscówkę. Ogólnie można rzec, że spacer z innym psem nie stanowi problemu. Pewnie po dłuższym czasie mieszkanie również :razz:

Pietrucha - jak masz czas i ochotę to zapraszam jutro :lol:

Link to comment
Share on other sites

[B]Wilczyca - [/B]przesyłka już w drodze? :Rose:

[B]Nati [/B]- po Szariku od razu widać, że to kochane i łagodne stworzonko :-)

Szarusia dziś odwiedziła Pietrucha i twierdzi, że chłopak lepiej wygląda :D :multi:
Fakt, brzuszek i szyja mu porastają powoli sierścią, już nie wygląda tak źle ;)
Łobuz dalej się drapie, ale i to opanujemy :evil_lol: Jutro trzecia kąpiel.

Zastanowiła nas za to bladość Szarusiowego klejnociku, to chyba nie jest normalne? :???: Znalazłam też coś na kształt tętniaka na lędźwiach, wystająca, wyczuwalna żyła. Trochę bolesna, Szarik robi uniki jak się chce jej dotknąć. Zobaczymy, czy to groźne. Jutro odwiedzę wetów to się wszystkiego dowiem.

Poza tym Szarcio cieszy się dobrym humorem i apetytem, jest coraz żywszy i żwawszy :loveu: Komu, komu kochanego psiaka?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...