Jump to content
Dogomania

Szarik wieczny tułacz już bezpieczny w hotelu marzy o DOMU tylko dla siebie!


bazylowa

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Rozmawiałam z Agnieszką z hoteliku i przy okazji wypytałam o Szarika... Ponoć przez te 2,5 miesiąca jak go nie widziałam to Szariczke bardzo się "posunął"... Widać,że chodzenie sprawia mu coraz większy problem, nawet jaki micha idzie to Szarik nie podbiega jak to miał w zwyczaju , ale powoli łapka za łapką dochodzi do miski. Już nawet szczekanie ma inne takie bardziej zmęczone... Nadal "patrolowanie" sprawia mu przyjemność, ale nie ma już na to tyle sił. Ponoć pyszczek tez już siwiutki ...
Starzej się nam Szariczek i szybciej niżbyśmy chcieli :(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='pietrucha204']bazylowa coś wspomniała, że Szarika trzeba przenieść bo Aga likwiduje hotel:( ma ktoś jakieś wieści na ten temat?[/QUOTE]

Tak, to ja w tej sprawie pisałam do bazylowej. Szarik to chyba ostatni jej podopieczny. Aga powoli z tego co się dowiedziałam będzie zamykać hotelik z powodu braku czasu na tego typu działalność oraz najprawdopodobniej będzie sprzedawać dom i działkę na której znajduje się hotel. Powoli trzeba się za czymś rozlgądać. Zasugerowałam Czarodziejkę ,bo ma słabość do starych onków i jest tez tańsza. Może warto do niej napisać z zapytaniem.

Link to comment
Share on other sites

słuchajcie, jestem dosłownie z doskoku. Julia odebrałam pw od Ciebie, dzięki wielkie za info. Ja nie mam kontaktu z hotelem Szarika, nie wiem więc nic ponad to co napisano tutaj. Jak skontaktować się z czarodziejką? Ona ma dokładnie taki login na dogo? czarodziejka? Jak będę miała namiar mogę pisać/dzwonić, cokolwiek :)
Szkoda, że Szarik - staruszek musi znów zmieniać miejsce zamieszkania :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bazylowa']słuchajcie, jestem dosłownie z doskoku. Julia odebrałam pw od Ciebie, dzięki wielkie za info. Ja nie mam kontaktu z hotelem Szarika, nie wiem więc nic ponad to co napisano tutaj. Jak skontaktować się z czarodziejką? Ona ma dokładnie taki login na dogo? czarodziejka? Jak będę miała namiar mogę pisać/dzwonić, cokolwiek :)
Szkoda, że Szarik - staruszek musi znów zmieniać miejsce zamieszkania :([/QUOTE]

Daj mi chwile a skombinuje numer telefonu i wyślę na pw . Nick to Czarodziejka to wspaniała osobą prowadzi hotelik dla staruszków.

EDIT:

telefon do Czarodziejki wysłany.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bazylowa']Szarik ma wstępnie zaklepane miejsce u Czarodziejki!! Potrzebujemy transportu!! Potrzebujemy transportu w okolice Wielunia.[/QUOTE]

Super! Może warto by zmienić tytuł, że szukamy transportu ? Jęsli nie znajdzie się darmowej opcji można napisać do Nikusa on za zwrot kosztów paliwa na pewno by się zgodził.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pietrucha204']Julia myślę, że napisz od razu... niech nam wyceni trasę. Szkoda czasu, żeby Szarik dłużej samotnie w Czarkowie siedział...[/QUOTE]

Napiszę.
Co ciekawe zmiana hotelu jak obliczyłam ratuje Szarika. U Czarodziejki jak się nie mylę koszt wynosi 300 zł z jedzeniem, a Szarik ma tyle deklaracji. Bazarki które wcześniej były na łatanie dziury można przeznaczyć na np. witaminy czy preparaty na stawy dla staruszka, które będą mu potrzebne.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nikus']Witam pięknie:) Jeżeli będą Wam odpowiadać warunki(szczegóły zna Julia) to Szarik może już jutro zmienić miejsce zakwaterowania:)[/QUOTE]


Witaj ;) przekazałam propozycję bazylowej, jest więcej niż zadowolona. Dałam jej również Twój numer telefonu w celu ustalenia szczegółów.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...