Jump to content
Dogomania

Szarik wieczny tułacz już bezpieczny w hotelu marzy o DOMU tylko dla siebie!


bazylowa

Recommended Posts

Witam serdecznie, nie bywam zbyt często na dogo, chciałm zapytać kochane Cioteczki czy mam zmieniać konto do przelewu, bo ie bardzo nawet mogę zrozumieć o co chodzi, w związku ze zmianą miejsca zamieszkania Szarika.Węc skromnie tylko proszę o potwierdzenie czy konto, na które przelewam swoje skromne 10 zł jest ok czy mam coś zmienić w zleceniu? pozdrawiam Ania

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie było mnie przez chwilę, a tu takie wspaniałe wieści o Szariku!
Oby tak dalej - Przystojniak Szarik poprawia sie ruchowo z dnia na dzień - widać ogromny postęp. Fajnie, ze udało się go uratować razem z Kasetką. Filmiki bardzo fajne - dzięki !
Ciekawe, co dzieje się z pozostałymi pieskami z "hospicjum"?
Ogromne miziaki dla Szarika i Kasetki
Pozdrawiamy
Kika i Czaki :)

Link to comment
Share on other sites

Paczuszka doszła :)

Przesyłam Wam e-mail'a od weterynarza, który pobierał krew Szarikowi (wybrałam z tego mail'a to co najważniejsze):

"W badaniu morfologicznym u wszystkich trzech piesków (Szarik, Kasetka i Lolek) są lekko podwyższone leukocyty co może świadczyć o przewlekłym stanie zapalnym. Takie parametry biorąc pod uwagę wiek pacjentów nie odbiegają znacznie od normy.
Badania biochemiczne krwi w normie.
U piesków starszych, tak jak już wspominałem, warto przeprowadzać co jakiś czas przeglądowe badania krwi i badanie USG celem wcześniejszego wykrycia ewentualnych schorzeń."

Wyniki badań krwi Szarika:

[IMG]http://nataly7.webd.pl/Pieski/Hotelik/Inne/Wyniki%20bada%f1%20krwi%20Szarika.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Przeczytalam wiadomość juz u Kasetki:(
Można sie było tego spodziewać.
Dobrze, że psiaki już bezpieczne.
Czytałam na FB , że szarik ma powodzenie
i przybyło mu trochę nowych sponsorów!
Cudnie, na pewno kasa będzie potrzebna na leki i suplementy również/

Link to comment
Share on other sites

Pewnie, że kasa będzie Szarikowi potrzebna, żal psiaka...na pewno przydadza mu się suplementy. Staramy się, żeby zwiększyć jego ruchliwość, masuję mu łapki, czasem wydaje mi się, że przynosi mu to ulgę. Ten pies ma w oczach tyle miłości, że wprost nie sposób minąć go i nie przytulić, sam zresztą często sie tego dopomina :-) Postaramy się zrobić wszystko, żeby choć trochę ulżyć biedaczkowi...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NadiaH']Pewnie, że kasa będzie Szarikowi potrzebna, żal psiaka...na pewno przydadza mu się suplementy. Staramy się, żeby zwiększyć jego ruchliwość, masuję mu łapki, czasem wydaje mi się, że przynosi mu to ulgę. Ten pies ma w oczach tyle miłości, że wprost nie sposób minąć go i nie przytulić, sam zresztą często sie tego dopomina :-) Postaramy się zrobić wszystko, żeby choć trochę ulżyć biedaczkowi...[/QUOTE]

Szarik jest ogromnie fajnym starszym panem... sam pokazuje,że w pełni warto mu pomóc i tej pomocy możemy mu udzielić... pomózmy!

Link to comment
Share on other sites

Na fb jest taki wpis [B]

"[/B]J[B]est też gorąca prośba Ireny, aby któraś z opiekunek Szarika zadzwoniła do niej. Zgłosił się chętny domek do adopcji ".

[/B]Anna Maria Jakimowicz: GDYBY OPIEKUNKI NIE ZNAŁY NR TELEFONU IRENY, PROSZE O WIADOMOŚC NA PW- PRZEŚLE NR. KONTAKT BARDZO PILNY. IRENA WSZYSTKIE NR DO OPIEKUNEK MA NA POCZCIE, NA KTÓRĄ NIE MOŻE SIE DOSTAĆ A PROPOZYCJA DOMKU WYDAJE SIE BARDZO ROZSĄDNA.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='betka']Na fb jest taki wpis [B]

"[/B]J[B]est też gorąca prośba Ireny, aby któraś z opiekunek Szarika zadzwoniła do niej. Zgłosił się chętny domek do adopcji ".

[/B]Anna Maria Jakimowicz: GDYBY OPIEKUNKI NIE ZNAŁY NR TELEFONU IRENY, PROSZE O WIADOMOŚC NA PW- PRZEŚLE NR. KONTAKT BARDZO PILNY. IRENA WSZYSTKIE NR DO OPIEKUNEK MA NA POCZCIE, NA KTÓRĄ NIE MOŻE SIE DOSTAĆ A PROPOZYCJA DOMKU WYDAJE SIE BARDZO ROZSĄDNA.[/QUOTE]To jest super wiaodomośc!
Byłam teraz poczytać i fajnie, żeby ktos się do Ireny odezwał.
Zauwazyłam też, że Szarik bogaty jest!
Na fb nie piszą nic ale wysyłają kasę dla psiaków.
Ciekawe, jak z kasa stoi Sokól
Oby dom dla Szarika sie sprawdził i wypalił!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pietrucha204']z tego co mi właśnie mal powiedziała - sprawa powinna się rozstrzygnąć w ciągu kilku dni :) ludzie konkretni, zdecydowani ale wiadomo - trzeba wszystko sprawdzić na spokojnie ;) oby się udało!!![/QUOTE]
No to pora zaciskać kciuki!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pietrucha204']z tego co mi właśnie mal powiedziała - sprawa powinna się rozstrzygnąć w ciągu kilku dni :) ludzie konkretni, zdecydowani ale wiadomo - trzeba wszystko sprawdzić na spokojnie ;) oby się udało!!![/QUOTE]
Wow a ja nic nie wiedziałam ,ze to tak szybko :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...