Jump to content
Dogomania

Szarik wieczny tułacz już bezpieczny w hotelu marzy o DOMU tylko dla siebie!


bazylowa

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Szarcio będzie miał umawiane RTG łapek i kręgosłupa, bo pani Joasia ma podejrzenie, że nie tylko łapki go bolą. Dziś dostanie leki na rankę przy uchu. Szarcio pchał się do domu po przyjeździe, ale Hera mu jakoś nie przypadła do gustu, wyjadł tylko całe jedzenie z misek i poszedł sobie na dwór ;) Ja myślę, że to nie tyle Hera niefajna, co Kasetka ma w sobie TO COŚ :D

Kolejne informacje wkrótce :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mal_2']Szarcio będzie miał umawiane RTG łapek i kręgosłupa, bo pani Joasia ma podejrzenie, że nie tylko łapki go bolą. Dziś dostanie leki na rankę przy uchu. Szarcio pchał się do domu po przyjeździe, ale Hera mu jakoś nie przypadła do gustu, wyjadł tylko całe jedzenie z misek i poszedł sobie na dwór ;) Ja myślę, że to nie tyle Hera niefajna, co Kasetka ma w sobie TO COŚ :D

Kolejne informacje wkrótce :)[/QUOTE]:) Czyli już mu sie ciepełko spodobało?
No i tęskni za Kasetką, lgnie do niej
może tez dlatego, ze ją zna.
Pewnie razem niejedną bójkę stoczyli;)

Link to comment
Share on other sites

Ciepełko ma w domku hotelowym. A pchał się do domu pani Joasi :D No ale jako, że chciał wyjść to na razie mieszka z Kasetką. Jak dalej będzie zobaczymy ;)
Patrząc na Szarikowe uszki to widzę, że niejedną bójkę stoczył, jeszcze u Agi miał uszy całe. Teraz poharatane. Ale to nic w porównaniu z innym psiakami w "hospicjum", którym i pół ucha brakuje..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mal_2']Ciepełko ma w domku hotelowym. A pchał się do domu pani Joasi :D No ale jako, że chciał wyjść to na razie mieszka z Kasetką. Jak dalej będzie zobaczymy ;)
Patrząc na Szarikowe uszki to widzę, że niejedną bójkę stoczył, jeszcze u Agi miał uszy całe. Teraz poharatane. Ale to nic w porównaniu z innym psiakami w "hospicjum", którym i pół ucha brakuje..[/QUOTE]
Tak, własnie.
dzis w nocy ktoś zamieścil na wątku hospocjum sporo cytatow Cz z innego wątku.
W kazdym niemal opisie, bójka:(
Kara za bójkę,lanie/ "klapsy w doope że aż ręka ścierpła".
Jakby sie wszystkie zebrało wpisy
to okazałoby sie,
ze bójka to tam była "chlebem powszednim":(
Niektore były na oczach
ale wiele było domniemanych przez samą Cz po efektach widocznych na psach.
Horror. No horror:(
Ciekawe ile tam umarlo a ile zostało zagryzionych.

Link to comment
Share on other sites

Fotek Szarcia mam więcej, wrzucę je pod wieczór. Na pozostałych ma typową dla siebie minę "a mnie nikt nie kocha.." ;) Na razie jak widać uśmiech też na jego pysiu gości :D A jeszcze chwila i będzie się cieszył pełną gębusią!

Bardzo się cieszę, ze nasz Szar już bezpieczny i zadbany będzie. Jeszcze kilka psiaków trzeba do jutra wyciągnąć!!

Link to comment
Share on other sites

Bardzo chętnie obejrzę dalsze foteczki Szarika.
Chłopak musi się przyzwyczaić do nowego miejsca, pomaga mu w tym Kasetka, i vice versa, pewniej się razem czują psiaki kochane :).
Teraz powinno być już tylko lepiej, Może znajdzie się też ten prawdziwy DOMEK z Twoim Człowiekiem, to byłoby wspaniałe.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mal_2']Fotek Szarcia mam więcej, wrzucę je pod wieczór. Na pozostałych ma typową dla siebie minę "a mnie nikt nie kocha.." ;) Na razie jak widać uśmiech też na jego pysiu gości :D A jeszcze chwila i będzie się cieszył pełną gębusią!

Bardzo się cieszę, ze nasz Szar już bezpieczny i zadbany będzie. Jeszcze kilka psiaków trzeba do jutra wyciągnąć!![/QUOTE]
żeby się udało je zabrać z tego piekła...!!!

Link to comment
Share on other sites

Szarik już po manicure (tak się pisze?) wszystkie pazurki dokładnie przycięte. Łapy stawia od razu pod lepszym kątem, może chociaż trochę mu ulży. Rana przystrzyżona i przemyta, wet umówiony. Na moje oko stawy łokciowe sztywne, pogrubiałe i bolesne. Jeżeli będą potrzebne zdjęcia- doktor skieruje,jutro może coś się wyjaśni.

Link to comment
Share on other sites

Super, że już po manicure i pedicure :). Na fotach było widać niezłe "szpony" - za długie pazurki, z pewnością łatwiej mu będzie chodzić. Czekam na wieści po oględzinach weta, ciekawe, co z tymi bolesnymi łapeczkami Szariczka.
Proszę go wygłaskać ode mnie
Kika i Czaki :)

Link to comment
Share on other sites

Szarik i Kasetka były dzisiaj ładnie wygłaskane. Grzeczne psiaki.
Bardzo lubią siedzieć na dworze. Po otwarciu włazu na wybieg nie chciały wyjść (oczywiście nie wypycham ich, kiedy chcą to idą), ale jak już wyszły to siedziały i siedziały.
Posłanie trzeba było im rozdzielić bo mimo, że było duże to Szarik całym sobą rozwalił się na nim, a Kasetka musiała się zadowolić sztuczną trawką. Teraz mają oddzielone łóżeczka i każdy leży na swoim.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Penny']Szarik i Kasetka były dzisiaj ładnie wygłaskane. Grzeczne psiaki.
Bardzo lubią siedzieć na dworze. Po otwarciu włazu na wybieg nie chciały wyjść (oczywiście nie wypycham ich, kiedy chcą to idą), ale jak już wyszły to siedziały i siedziały.
Posłanie trzeba było im rozdzielić bo mimo, że było duże to Szarik całym sobą rozwalił się na nim, a Kasetka musiała się zadowolić sztuczną trawką. Teraz mają oddzielone łóżeczka i każdy leży na swoim.[/QUOTE]
Bardzo się cieszę!
dziękujemy za informacje
Pewnie, ze psiaki bedą lubily na dworze, bo tak nauczone
zreszta to chyba fajnie
zwlaszcza jak sie robi cieplo
Na szczescie noce i wieczory
nie muszą marznąć.
Jak ich sierść i zapach?
Mocno zaniedbana, czy ujdzie?
Będzie jakas pielegnacja?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Penny']Szarik i Kasetka były dzisiaj ładnie wygłaskane. Grzeczne psiaki.
Bardzo lubią siedzieć na dworze. Po otwarciu włazu na wybieg nie chciały wyjść (oczywiście nie wypycham ich, kiedy chcą to idą), ale jak już wyszły to siedziały i siedziały.
Posłanie trzeba było im rozdzielić bo mimo, że było duże to Szarik całym sobą rozwalił się na nim, a Kasetka musiała się zadowolić sztuczną trawką. Teraz mają oddzielone łóżeczka i każdy leży na swoim.[/QUOTE]

No pięknie, a ja Szarego jako gentlemana reklamowałam a on taki.. nieokrzesany :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Szariczek lubi wygodę, ot co ;).
Jeszcze zobaczymy jaki z niego gentelmen :evil_lol:, on po prostu używa luksusu :multi:.
Dzięki za wieści - proszę o wygłaskanie Szariczka i Kasetki [IMG]http://www.owczarek.pl/forum/smileys/smiley31.gif[/IMG] [IMG]http://www.owczarek.pl/forum/smileys/smiley31.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Penny']Szarik i Kasetka były dzisiaj ładnie wygłaskane. Grzeczne psiaki.
Bardzo lubią siedzieć na dworze. Po otwarciu włazu na wybieg nie chciały wyjść (oczywiście nie wypycham ich, kiedy chcą to idą), ale jak już wyszły to siedziały i siedziały.
Posłanie trzeba było im rozdzielić bo mimo, że było duże to Szarik całym sobą rozwalił się na nim, a Kasetka musiała się zadowolić sztuczną trawką. Teraz mają oddzielone łóżeczka i każdy leży na swoim.[/QUOTE]
bo może nie są jeszcze na etapie wspólnego łóżka ;) ale fakt że nieładnie , to Szarik powinien spać na podłodze :)

Link to comment
Share on other sites

Kochani, zajrzyjcie do Sokoła - to wczorajsza, zabrana z hospicjum bida.
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/195738-ONek-Sok%C3%B3%C5%82-ju%C5%BC-w-nowym-awaryjnym-DT-PILENIE-POTRZEBNE-DEKLARACJE-I-HOTEL."]Sokół[/URL]
Potrzebny choćby banerek, którego nie umiem zrobić. O funduszach nie wspomnę, bo po co - wszyscy wiedzą.

Link to comment
Share on other sites

Wstawiłam w post rozliczeniowy najświeższe rozliczenie. Jak zwykle proszę o sprawdzenie czy wszystko gra.
Zmieniłam też trochę treść pierwszego posta, ale nie umiem zmienić tytułu. Moe jakiś mod mnie poratuje. Zmieniłam tytuł pierwszego posta, ale całego wątku już nie potrafię.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...