Jump to content
Dogomania

Uwaga jamniki.... i reszta


bianka0

Recommended Posts

[quote name='bianka0']Na razie nie pytajcie :shake:
Powoli rozglądam się za inną biedą z innego schronu, może tam dają szansę psom.
Szkoda małej.[/QUOTE]

Dla mnie to skandaliczna psrawa. Wiem ze Edyta pytała przedwczoraj dlaczego to tak trwa i rzekomo mieli przyspieszyć. I jeszcze mówiła zę Jaga ma dobrze bo jest w biurze ale przyspieszać bedzie. Smutne.

Link to comment
Share on other sites

Teraz mam trochę mniej czasu, wczesnowiosenne prace ogrodowe.
Właśnie przygotowałam córce narzędzia pracy : szczota, ścierki, wiadro i drabinę. Będzie szorowała altankę( wolałabym to zrobić sama, niż tracić nerwy przy jej pracy, ale mam świadomość tego że nie tędy droga :diabloti:)
Mąż mi podpadł, kolejny rok zmarnował mi 40 bulw begonii. Stwierdził że w trocinach mają za wilgotno i w styczniu je wysuszył na piecu. Uratowało się 8.
Czeka mnie miły :cooldevi:dzień z rodzinką.
Dobrze że pieski są kochane i asystują przy każdym moim kroku, mam świtę wierniejszą niż wszystkie królowe razem wzięte.
Do lasu pojedziemy jutro, chyba że jeszcze dzisiaj zdążymy z robotą przed wieczorem.

Od dwóch dni cały czas myślę o tym, że Jaga mogła być już z nami, leżeć w mięciutkim kojcu, jeść gotowane jedzonko, biegać po ogrodzie a jutro mieć wycieczkę do lasu. Okropna jest ta bezsilność,

Zrobię w tym roku psiakom niespodziankę.:p
Zamówiłam na allegro specjalne oczko wodne, płytkie ze odpowiednim pofałdowaniem dna i malutką fontanną. Będą mogły w upały wchodzić sobie do niego i chłodzić się w wodzie.

Edited by bianka0
Link to comment
Share on other sites

Ale super robaczki będą miały - willa z basenem, żarełko świeżo gotowane, wycieczki do lasu, ja chyba zmienie się w jamnika i do raju Biankowego ruszę:eviltong::loveu::multi: ( tylko nie wiem czy w szorściaka czy krótkowłosego?:eviltong::p )

Link to comment
Share on other sites

Niespodzianka :cunao:

Miałam przed chwilą telefon ze schroniska w Łodzi.
[B]Jutro przyjeżdża do mnie JAGA !!!!!


[/B][quote name='malawaszka']pokaż to oczko [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/Hail.gif[/IMG] zdjęcie pokaż proszę proszę, marzy mi się dla moich tez coś do taplania[/QUOTE]

A oczko dopiero w drodze, od poniedziałku Joosef będzie kopał dół, jak już je przygotujemy to na pewno wstawię zdjęcia. Ze względu na małą działkę nie będzie duże, ale za to bezpieczne dla psiaków.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wieso']O rany !!!!! jakie wiesci.....cudnie....szczesliwa JAGA......do najlepszego wellnessu jedzie......no to moze my sie tez zalapiemy, cio ? pozdrawiamy cieplutko z deszczowej krainy....[/QUOTE]

Wieso, a jak z adopcją Twojego jamniczka, masz już jakieś wieści ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bianka0']Wieso, a jak z adopcją Twojego jamniczka, masz już jakieś wieści ?[/QUOTE]
nie, jeszcze nic nie wiem, ten z Jastrzebia jest sliczny , podobno leczony bo chory wiec nie wiem.....ale w miedzyczasie pomoglam wyciagnac mixika Drobcia z Nowego Tomysla...jest teraz w hoteliku domowym.......zaraz podesle linka, popatrz sama....tez cudo....

Link to comment
Share on other sites

[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225378-Kopniaki-często-brak-jedzenia-takie-było-ich-życie-Teraz-proszą-o-pomoc[/url]
wiec sa dwie opcje jamniczkowe....na tego z NT mialabym od razu transport ale musi byc wykastrowany.....i chyba ma mniejsze szanse na adopcje niz ten z drugi....

Link to comment
Share on other sites

A tu popatrz jakie jest cudo w Olkuszu, dzisiaj dostałam jej zdjęcia na PW i cały dzień próbuję coś wygłówkować. Ale mam teraz 3 w hotelach, jest szansa że mała Lalka szybko pójdzie do domu, ale to nigdy nie wiadomo do końca.


[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/223045-Pieski-wyciągnięte-z-olkuskiej-mordowni-pod-moją-opieką-pilnie-szukają-domów?p=18984859#post18984859"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/223045-Pieski-wyciągnięte-z-olkuskiej-mordowni-pod-moją-opieką-pilnie-szukają-domów?p=18984859#post18984859[/URL]

Drobcio jest świetny, jak troszkę przytyje to nóżki optycznie zrobią się bardziej jamnicze. Ale właściwie to nie ma większego znaczenia.

[quote name='malawaszka']oj jak dobrze, że Jagusia przyjedzie [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/love.gif[/IMG][/QUOTE]

Ja też się bardzo cieszę, Jaga jest z charakteru podobna do Polci.
Tinka ze swoją łagodnością była niepowtarzalna, bardzo za nią tęsknię, ale szkoda kolejnej staruszki, niech sobie troszkę jeszcze z życia skorzysta.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...