Jump to content
Dogomania

Mirabelka, duchem wielka, czeka na dom! Mirabelka ma dom.


Rybka_39

Recommended Posts

  • Replies 334
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='__Lara']Właśnie, trzeba się wziąć poważnie za ogłaszanie Mirki :mad:

ana666, dane kontaktowe mogą być na mnie albo na Jaszę, moje:

506-493-005
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Co do tekstu to wiemy tyle ile jest na pierwszej stronie... ale można coś posklecać?[/quote]

Ok. W ciągu najbliższych dni ja ogłosze bo dziś nie dam rady.

Link to comment
Share on other sites

Sunia jest dość żywiołowa. Na pewno nie nadaje się dla starszych/spokojnych ludzi ani do domu z małymi dziećmi (mogłaby by im przez nieuwagę zrobić krzywdę). To wulkan energii. Nosi ją po boksie w prawo i lewo. Może po długich spacerach i zabawach by trochę opadła z sił, ale lepiej nie polecać jej do domu, który chce psa spokojnego. Najfajniej by było, gdyby trafiła do domu z ogrodem, ale nie jest to warunek konieczny. Myślę, że mogłaby mieszkać w kojcu, ale buda musi być dobrze ocieplona (ma średnią sierść).
Z psem z boksu dogaduje się bez problemu. Siedziała z samcem (wykastrowanym), teraz jest chyba z suką.
Do ludzi nastawiona bardzo łagodnie i przylepnie.
Trzeba będzie ją wielu rzeczy nauczyć. Znaczną część młodości spędziła w schronie - zapewne nie umie chodzić na smyczy, może się na początku załatwiać w domu, może jeszcze jakieś inne rzeczy...
Więcej już nie potrafię powiedzieć...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...