Jump to content
Dogomania

Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja


malawaszka

Recommended Posts

[quote name='PIKA'][B]Waszka[/B] dlaczego wybralas mi akurat tego szczeniora a nie tego drugiego? :evil_lol:[/quote]

BO TAK!!! mam przeczucie że to właśnie TEN JEDYNY!!! :loveu:

[quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]Waszeczko, Ty lepiej sprawdz czy aby na bank kazdy ma co trzeba...no wiesz nie zakupuj kota w worku......:eviltong:[/B][/quote]

moja droooga - ależ nigdy w życiu nie zakupię kota w worku :evil_lol:

[quote name='AnkaG']Monia
To zdjęcie ze strony schroniska:[URL="http://www.szczecin.schronisko.net/images/adopcje/3696.jpg"][IMG]http://www.szczecin.schronisko.net/images/adopcje/hmimage/3696.jpg[/IMG][/URL][/quote]

no to sznaucer jest 100% i chyba tak jak mówiłaś średniak:loveu: chociaż co do rozmiaru nie jestem pewna - no dobra zasięgnęłam rady u specjalistki od średniaków - Elitesse i wg niej to minik :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sznaucerka16']Cześć Waszka!
Czy listę prezentów ślubnych masz już opracowaną? Bo wiesz, musimy się przygotować na wydatek....:cool3:[/quote]

[B]sznaucerka16 - byłabym wdzięczna, gdybyś nie traktowała moich wpisów jako swoich!!!![/B]

Link to comment
Share on other sites

Chciałam sobie Bolka pooglądać, a tu cały czas o cieciu z łopatą, ale przyznam też interesująco:evil_lol: :evil_lol:, bardzo, i wesoło, i jak zwykle poplułam to i owo (znaczy monitorek w pracy). I widzę nowi dogomaniacy chętnie u Waszki po fotoblogu szaleją:cool3: :cool3:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AlKil'][B]sznaucerka16 - byłabym wdzięczna, gdybyś nie traktowała moich wpisów jako swoich!!!![/B][/quote][B][I];)[COLOR=LemonChiffon][SIZE=1]Ewciu ja wymiękam już od wczoraj:evil_lol:[/SIZE][/COLOR][/I][/B][I][COLOR=LemonChiffon][SIZE=1][SIZE=2]


[COLOR=DarkRed]Cześć Waszeczko ....to ja już nie wiem ..z kim ma być ten ślub i kiedy , bo nie wiem na kiedy klajt szykować;)[/COLOR]
[/SIZE][/SIZE][/COLOR][/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sznaucerka16']Cześć Waszka!
Czy listę prezentów ślubnych masz już opracowaną? Bo wiesz, musimy się przygotować na wydatek....:cool3:[/quote]

Waszka dyplomatycznie milczy...
;)[COLOR=LemonChiffon] wczoraj przyglądałam się zdumiona, dzisiaj mi ciśnienie skoczyło....dobrze, że z reguły mam niskie....:lol:[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...