Jump to content
Dogomania

Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja


malawaszka

Recommended Posts

[quote name='asher']Waszka, no kurde, naprawdę strasznie nie chciałam ci nic w galerii pisać, no ale nie mogę, hahahahahahaahahahahah :megagrin: :megagrin: :megagrin:[/quote]

a czemu nie chciałaś mi nic pisać??? fochasz sie na mnie??? :hmmmm: no i rozumiem, że to zdjęcia Cię tak ubawiły - cóż są troszke rozmazane :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']a czemu nie chciałaś mi nic pisać??? fochasz sie na mnie??? :hmmmm:[/quote]
Bo jestem mściwa i zawzięta :grins: Ty nie piszesz u mnie, ja nie piszę u ciebie :diabloti:

[quote name='maLawaszka']no i rozumiem, że to zdjęcia Cię tak ubawiły - cóż są troszke rozmazane :diabloti:[/quote]Oczywiście :megagrin: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jo-jo']Skunksy,? :crazyeye:
Chyba nie masz na myśli moich dwóch ZmorSzlemek :razz: :lol:[/quote]
Twoje dwie Zmoroszelmy pachniały tak że nawet same muchy padały przelatujac blisko nich :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Weszka - Zmorka właśnie zajęła moje miejsce na kanapie :placz: Koniecznie jutro muszę kupić łóżko do sypialni bo na kanapie za licho nie zmieszczę się z dywanami :placz::placz::placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='HankaRupczewska']O zwłokach w tych licznych alarmach, które teraz masz w swojej posiadłości ??? :cool3:[/quote]
u....dolił mnie komar i go zakatrupiłam na monitorze ;) I teraz opowiadam Weszce jak on wygląda :evil_lol: A ona jest strasznie tym zainteresowana :crazyeye: Chyba ma doła :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...