Jump to content
Dogomania

Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja


malawaszka

Recommended Posts

juhu:hand:

jakie masz Monisiu piekne nowe kotki:loveu:
nie pakowac:crazyeye:!!!!!
juz mi raz zapakowalas:diabloti:................:loveu::loveu:

te zapakowane rosna jak na drozdzach i po nocach urzadzaja gonitwy po schodach tupiac jak slonie:evil_lol:. Ostatnio obsr...ly mi koldre bo zapomnialam rano wyczyscic kuwety i moj pan malzonek sie w to goowno polozyl:diabloti:.... chcial amputowac ta ubrudzona noge:roll:.....:evil_lol:.

juz niedlugo udowodnie, ze nie ukatrupilam kociatych, zdjeciami;)

pozdroweczki z dziwnego miasta:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']to zobacz ...u Ciebie też każdy piesek ma własnego ;)[/QUOTE]

ale... to ja tu widzę pewną nieścisłość :hmmmm: skoro piesków jest trzy a kotków fefnaście tooo....

[quote name='lolka75'] j:.... chcial amputowac ta ubrudzona noge:roll:.....:evil_lol:.

[/QUOTE]

omajgot... jakie te chłopy delikatne... mój ostatnio odtańczył taniec indiański klnąc siarczyście i prawie se skóre starł z twarzy ręcznikiem po tym jak sie Aron otrzepał po piciu wody

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']Ona chce mieć własnego kotka - ja Ci to mówię :lol:[/QUOTE]
Ale Jadzia w sensie? :no-no-no: Ona to niech sobie najpierw dom i ludzi znajdzie, a potem zajmie się kotami :evil_lol: Ten kot to chyba w celu realizacji planu "eksterminacja własnego gatunku", bo jakby normalnego kota obsiadły te wszystkie wirusy, pierwotniaki i robale, to padły po tygodniu :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']to zobacz ...u Ciebie też każdy piesek ma własnego ;)[/QUOTE]

tylko chwilowo :)

[quote name='lolka75']juhu:hand:

jakie masz Monisiu piekne nowe kotki:loveu:
nie pakowac:crazyeye:!!!!!
juz mi raz zapakowalas:diabloti:................:loveu::loveu:

te zapakowane rosna jak na drozdzach i po nocach urzadzaja gonitwy po schodach tupiac jak slonie:evil_lol:. Ostatnio obsr...ly mi koldre bo zapomnialam rano wyczyscic kuwety i moj pan malzonek sie w to goowno polozyl:diabloti:.... chcial amputowac ta ubrudzona noge:roll:.....:evil_lol:.

juz niedlugo udowodnie, ze nie ukatrupilam kociatych, zdjeciami;)

pozdroweczki z dziwnego miasta:p[/QUOTE]

Lolka :laola: biedny A :lol: to ciekawe co by zrobił jakby mu kotek wyrzygał niedawno przeżutą mysz na klawiaturę :shock: ja miałam problem...

[quote name='jambi_']ale... to ja tu widzę pewną nieścisłość :hmmmm: skoro piesków jest trzy a kotków fefnaście tooo....



omajgot... jakie te chłopy delikatne... mój ostatnio odtańczył taniec indiański klnąc siarczyście i prawie se skóre starł z twarzy ręcznikiem po tym jak sie Aron otrzepał po piciu wody[/QUOTE]

gdzie ta nieścisłość? :lol:

[quote name='zerduszko']Ale Jadzia w sensie? :no-no-no: Ona to niech sobie najpierw dom i ludzi znajdzie, a potem zajmie się kotami :evil_lol: Ten kot to chyba w celu realizacji planu "eksterminacja własnego gatunku", bo jakby normalnego kota obsiadły te wszystkie wirusy, pierwotniaki i robale, to padły po tygodniu :shake:[/QUOTE]

noo jadźka jadźka :lol: trzeba jej znaleźć drugiego takiego terminatora :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']gdzie ta nieścisłość? :lol: [/QUOTE]

no wiesz, mi wychodzi, że Ci jeszcze do pełni szczęscia brakuje 13 psów... to tak z prostych obliczeń, wtedy będzie po równo 1 kotek na 1 pieska, bo tera pieski moga nie dać rady jak na jednego przypada 5,3333 kota...

serio Ci kot wyzewnętrznił zużytą mysz na klawiaturę? :shock: i co zrobiłaś? wyrzuciłaś? czy używasz nadal? oczywiście mówie o klawiaturze

Link to comment
Share on other sites

wyrodna matka jestem :cry: znowu zapomniałam o Lunkowych urodzinach :oops:

ale ognisko wypadło tak jakby było w tej właśnie okazji i tego się będę trzymać - Luna pomaszkieciła więc jakby i torcik był :oops:

100 lat maleńka moja kochana Ssmanko - to już 8 lat jesteśmy razem :loveu:

Twoje zdrówko laLunia :drinking:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']wyrodna matka jestem :cry: znowu zapomniałam o Lunkowych urodzinach :oops:

ale ognisko wypadło tak jakby było w tej właśnie okazji i tego się będę trzymać - Luna pomaszkieciła więc jakby i torcik był :oops:

100 lat maleńka moja kochana Ssmanko - to już 8 lat jesteśmy razem :loveu:

Twoje zdrówko laLunia :drinking:[/QUOTE]

100 lat LaLuna :multi:

[IMG]http://demi.zwierzetaludziom.pl/wp-content/uploads/2009/12/tort.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnkaG']Sto lat Luniasta- męcz Pańcię jeszcze długo :)

A Wasia już za chwileczkę, już za momencik będzie obchodzić 18 - tkę :)[/QUOTE]


taaa... właśnie... i to kolejną ;)

a Lunecie - życzę wielu lat wesołego brykania po Waszkowym królestwie :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Navy][B]To Lunka też urodzinowa ....wow


[SIZE=3]Luniasta ....100 LAT w zdrowiu :multi::multi: pod opieką Wasi ;)[/SIZE][/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]

taaa urodzinkowa była 13 sierpnia... tylko ja sobie przypomnioaam dopiero jak zobaczyłam Ozzulkowe urodziny :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']taaa urodzinkowa była 13 sierpnia... tylko ja sobie przypomnioaam dopiero jak zobaczyłam Ozzulkowe urodziny :oops:[/QUOTE]


nie martw się - pomimo megaolbrzymiej mądrości i inteligencji mimo wszystko Luna na kalendarzu się nie zna :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bliss']nie martw się - pomimo megaolbrzymiej mądrości i inteligencji mimo wszystko Luna na kalendarzu się nie zna :diabloti:[/QUOTE]

oh! wiem wiem, ale nie zna się TYLKO dlatego, że żaden kalendarz nie wisi na ścianie, bo jakby widział to ona by siedziała i studiowała :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']oh! wiem wiem, ale nie zna się TYLKO dlatego, że żaden kalendarz nie wisi na ścianie, bo jakby widział to ona by siedziała i studiowała :roll:[/QUOTE]


kurczaki - to może kup jej taki mały kieszonkowy żeby jej łatwo było kartki przewracać? :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bliss']oj tam - [B][SIZE=4][COLOR=Red]szybciorem[/COLOR][/SIZE][/B] rób doktorat! zanim ona dojdzie do tego etapu Ty się już będziesz habilitować! :razz:[/QUOTE]

:roflt:

tak bardzo nie wierzysz w Lunę czy tak bardzo wierzysz we mnie po tym jakim to szybciorem zrobiłam mgr :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']:roflt:

tak bardzo nie wierzysz w Lunę czy tak bardzo wierzysz we mnie po tym jakim to szybciorem zrobiłam mgr :evil_lol:[/QUOTE]

w Ciebie wierzę - Ty nawet góry przenosisz - a że ten doktorat może potrwać ... cóż - Luna będzie miała czas na nauki :razz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...