Jump to content
Dogomania

LAZY(') i IDA(') z piekła rodem :-)


LAZY

Recommended Posts

[I][B]:evil_lol:przepis na ciasteczka leży na biurku
3 jaja
1/3 szkl.oleju
0,5 kg wątroby/ surowej/
1 ząbek czosnku
ok 2 szkl.maki


Ubijamy jajka, dodajemy olej, czosnek i zmix. wątrobę , dodajemy do tego mąkę i mieszamy .Konsystencja ma być niezbyt płynna .
Pieczemy na nasmarowanej blaszce w temp.220stopniok 15-30 minut/ jeżeli wkłuty patyczek w środek ciasta jest suchy to wyciągamy/Kroimy na małe kawałki .:p[COLOR=Green]Smacznego
[/COLOR][/B][COLOR=Green]ja próbowałam zjadliwe :p
[/COLOR][/I]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja moim suszę wołowinkę w paseczkach. Kroję wołowinę na paski suszę na suszarce do owoców/warzyw (czyt. suszarka do psiego żarcia). Potem kroję na malutkie kwadraciki i mam bombowe smaczki.


[SIZE=1]...tylko dla ON może drogo wyjść...i na krótko starczyć[/SIZE] :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska'][I][B][COLOR=green]Smacznego [/COLOR][/B][/I][COLOR=green]
[/COLOR][I][COLOR=green]ja próbowałam zjadliwe :p[/COLOR][/I][COLOR=green]
[/COLOR][/quote]Pasztetowe lepsze :cool3:

Mnie pół kilo wątróbki (waga wyjściowa, po ususzeniu jest jej oczywiście dużo mniej) starcza na około trzy sesje szkoleniowe dwóch burków, ale to chyba tylko dlatego, że przestawiam je na piłkę, a smaczków używam okazjonalnie :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ja Ci mogę wysłać na maila calutką "instrukcje obsługi szczeniaka " :) Taka jaka dawałam nowym właścicielom szczeniąt :) Tylko okroję ciut bo jednak psiak mniejszy i potrzebuje nieco innej diety :) Ale przysiade i ja opracuję jak chcesz :) Chociaz pewnie taka " instrukcje" dostaniesz od hodowcy :)
Matko!! Koniec świata !! Normalnie przez Ide zachciało mi się znowu szczeniaczków :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Jutro mnie nie będzie ale w niedziele pierwsze co zrobie jak przyjadę do domu to będzie galeria i to ta ;)
Trzymaj się cieplutko :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Jade na 'wiesie"- i sie ciesze, bo Gtutek znow bedzie biegal, i toche nie - no bo wiadomosci dopiero jutro przeczytam - ale Paulinka - myslami bede z Wami i dzis wypije przy grillu Wasze zdrowie - i popatrz- znow zyc sie chce!!! A wszystko przez ta malutka grubiutka istotke. znow zasiusiane podlogi, znow trzebA BEDZIE CHRONIC MEBLE PRZED OBGRYZANIEM, ZNOW UCZENIE WSYSTKIEGO OD POCZATKU, ZNOW ZAPACH MALUCHA - ECH ZYCIE....WYMIZIAJ MALUCHKA ODE MNIE, A OD JEJ STARSZEGO "BRATA'- GUCIA Z CHORZOWA PRZESYLAMY WESOLE SZCZEKANIE :):):) _

Link to comment
Share on other sites

[B]Paulinko[/B] Ty pewnie już w drodze po maluszka :razz:

[quote name='Cimi']Ja jakoś wątróbkowych nie spróbowałam, bo dla mnie śmierdziały, pasztetowe dobre ale boczkowe lepsze :lol: i [B]pies dostawał kuku jak je widział[/B] :lol:.[/quote]
Biedny piesek, mogl se tylko popatrzeć na takie pyszne ciasteczka :shake: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pysia']Ja Ci mogę wysłać na maila calutką "instrukcje obsługi szczeniaka " :) Taka jaka dawałam nowym właścicielom szczeniąt :) Tylko okroję ciut bo jednak psiak mniejszy i potrzebuje nieco innej diety :) Ale przysiade i ja opracuję jak chcesz :) Chociaz pewnie taka " instrukcje" dostaniesz od hodowcy :)
Matko!! Koniec świata !! Normalnie przez Ide zachciało mi się znowu szczeniaczków :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Jutro mnie nie będzie ale w niedziele pierwsze co zrobie jak przyjadę do domu to będzie galeria i to ta ;)
Trzymaj się cieplutko :loveu:[/QUOTE]


Jeszcze nie wyjechałam po mała:) Dzisiaj rano staneło jej drugie uszko a Pani Marysia płącze ze u siostry bedzie do poneidziałku i nie zobaczy zdjec małej odarzzu po przyjezdzie do mnie. Kochana kobieta.
Dawaj Pysia swoja instrukjce. Na pewno nei zaszkodzi:)
Ciasteczka bede piec pewno i jedne i drugie;)
odezwe sie po powrocie:)

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za przepisy i wsparcie:)

Za niecała godiznke jade! Najpierw w Gorzowie odwiedze siostrzyczke Idy a potem prosto po mojego maluszka. postaram sie tutaj zajrzec po powrocie, ale nie gwarantuje ze mi sie to uda. Jakby mnie nie było to znaczy ze psiak pochłonął mnie bez reszty:cool3:
Chciałam Wam powiedziec ze mamy dzisiaj bajeczna pogode! Jest bardzo ciepło i tak wiosennie. Wiem, nie mam wątpliwosci, ze to za sprawa Lazy mamy taki ładny dzien dzisiaj.
Dziękuje Ci kochana...(')

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LAZY']Dzięki za przepisy i wsparcie:)

Za niecała godiznke jade! Najpierw w Gorzowie odwiedze siostrzyczke Idy a potem prosto po mojego maluszka. postaram sie tutaj zajrzec po powrocie, ale nie gwarantuje ze mi sie to uda. Jakby mnie nie było to znaczy ze psiak pochłonął mnie bez reszty:cool3:
Chciałam Wam powiedziec ze mamy dzisiaj bajeczna pogode! Jest bardzo ciepło i tak wiosennie. Wiem, nie mam wątpliwosci, ze to za sprawa Lazy mamy taki ładny dzien dzisiaj.
Dziękuje Ci kochana...(')[/quote]
oj coś myśle że cie tak pochłonie że nie będziesz tu zaglądać przez przynajmnij tydzień ;) pewnie będziesz psiaczkowi toważyszyła nawet gdy będzie spał ;D
ide z psem i kolezanką na rolki :D
[FONT=Century Gothic][SIZE=3][COLOR=plum][B]pozdrawiamy ciebie i nowego psiaka :D[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pagaj']O kurczę kurczę kurczę!!!!!!!!
[B]Paulina słońce ty moje, ty prze GORZÓW będziesz WRACAŁA z IDĄ!!!!!!!!!![/B]

Rany rany rany - gdzie ja mam do Ciebie telefon???[/quote]:lol::multi::multi::multi:dzwoń rób fotki i zaraz wrzucaj foty na dogo ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pagaj']Już zadzwoniłam - w drodze powrotnej mają zatrzymać sie u mnie na kawce :multi: :multi: :multi:
Więc jakby co - jesteście świadkami, że obiecali, w razie, gdyby przyszło im do głowy się rozmyślić...:angryy:[/quote]:p[COLOR=Green][B][I]ok a jakby co to :mad:po doopskach dostaną ;)

Marta , pamiętaj o foteczkach :multi:
[/I][/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...