Jump to content
Dogomania

Hej białostoccy dogomaniacy...


Niktusia

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Iwona&Wiki']
W [B]piatek od 14 do 18[/B]
i w [B]sobotę od 10 do 15[/B].[/quote]
Ja w tym tyg odpadam :cool1:
W pt właśnie w tych godzinach mam chemie, a w sb swoją Sucz musze zabrać na dłuższy spacer, bo potem ją ciacham, a poza tym nie wychodziłam już z nią od miesiąca :shake: (bez obawy reszta członków rodziny sie nią zajmuje:eviltong: )

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

[quote name='Iwona&Wiki']Na pewno wyslę jeszcze PW do zainteresowanych,
ale może ktoś jeszcze będzie chetny.
W tym tygodniu edukujemy i zbieramy [B]w Auchanie[/B].
W [B]piatek od 14 do 18[/B]
i w [B]sobotę od 10 do 15[/B].

[B]Spotkanie[/B] w sprawie akcji w [B]piatek o godzinie 11[/B]
[B]w TOZ-ie ul Świętojańska 24/7[/B]
[B]albo[/B] (jeśli przyjdzie więcej niż 10 osób)
[B]w Centrum Współpracy OPP[/B] - budynek obok TOZ-u na parterze,
bo tam więcej miejsca.:p[/quote]

A mnie nikt nie poinformował na PW :placz:


Jak dziś poszło tyle samo co w piątek czy więcej ??
Pewnie więcej co ??

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

[quote name='Iza13']Kiedy następna akcja ? za tydzień?
jeśli byłoby za tydzień to może udałoby mi się wpaść.
Mam w końcu ma wolne i małego nie będę musiała pilnować :D[/quote]

Następna akcja 9-10 listopada w hipermarkecie Carrefour
co do godzin musi wypowiedzieć się Iwonka ja nie jestem zorientowana ;)
ale być napewno będę :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monia3a']Następna akcja 9-10 listopada w hipermarkecie Carrefour
co do godzin musi wypowiedzieć się Iwonka ja nie jestem zorientowana ;)
ale być napewno będę :evil_lol:[/quote]
Moniu, Ty wszystko przecież wiesz :eviltong::)

Własnie wróciłam przed chwilą,
na wątku Cezara wyjasnie dlaczego,
dlatego jeszcze nie przepisałam dzisiejszego protokołu,
ale porównując liczbę koszy, to trochę wiecej:eviltong:
Ale dzis były lepsze warunki - ludzi więcej i jacyś tacy spokojniejsi.
Sobota - więc na luzie.
I z tego, co mówiły dziewczyny, to wystarczyło być,
sami przynosili.:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Jeśli w sobotę nazbierało się tyle samo albo i więcej niż w piątek, to naprawdę sporo tego będzie :razz:.

W piątek również możemy przyjsc. Tylko będziemy znowu na 15, albo troszkę przed i [B]tym razem z dużym plakatem[/B] [B]:oops: :lol:...[/B]

[B]EDIT:[/B] O już patrzę wszystko podliczone ;) Ej, to my chyba się nie przydamy w poniedziałek, nie :cool3: ? To już może się zgadamy przez forum, PW, GG i takie tam :p co do piątku w Carefurze (czy jak to tam się pisze)? Jak myślicie? Czekam z niecierpliowścią na odpowiedź xD

Link to comment
Share on other sites

O Matko, własnie dopiero dziś zajrzałam na DGM.
Bakteria, byłam pewna, ze wszystko ustaliłysmy na gg:)
nic nie wiedziałam o Twoich rozterkach.:shake: :)

Co do liczenia, to wszystko jest zawsze
liczone, zapisywane i układane od razu po przywiezieniu do TOZ-u.
Spis, choć bardzo dokładny jest taki na brudno,
a protokół sporządzam w domu.
I chciałam, żebyście sprawdziły, czy nie ma w nim pomyłki,
bo przepisuję sama i po prostu mogę sie pomylić.
Dlatego potrzebne jest dodatkowe sprawdzenie.
Dlatego byłyscie potrzebne, naprawdę nie wiedziałam,
że potrzebne jeszcze dodatkowe zapewnienie. Przepraszam.:)

I jeszcze jedno moje zaniedbanie:oops:, w niedzielę z pospiechu nie podziekowałam wszystkim za pomoc w zbiórce,
co niniejszym czynie teraz.
[SIZE=3][COLOR=blue][B]Dziękuję pięknie za pomoc:[/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=blue][B]:Rose:Moni,[/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=blue][B] :Rose:Bakterii, [/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=blue][B]:Rose:Kasi (koleżance Bakterii) i[/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=blue][B] :Rose:Kluseczce[/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=blue][B]oraz spoza DGM: :Rose:Mariolce i :Rose:jej wnuczkowi, :Rose:Kamilowi, :Rose:Julicie, :Rose:Bognie, :Rose:Beacie, :Rose::Rose:dwóm Ankom i :Rose:Ewie![/B][/COLOR][/SIZE]
Waszyscy spisali się wspaniale!:ylsuper::ylsuper::ylsuper::ylsuper::ylsuper:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bakteria']W piątek również możemy przyjsc. Tylko będziemy znowu na 15, albo troszkę przed i [B]tym razem z dużym plakatem[/B] [B]:oops: :lol:...[/B]
[/quote]
To super!:multi:
Już wpisuję Was na piatek!:multi:
I z plakatem - pięknie!:multi:

A w tym tygodniu jesteśmy, tak jak mówiłam, w Carrefourze, ul. Wrocławska 20:):
piątek 14 - 18
sobota 10 - 15

Zapraszam wszystkich chętnych do pomocy.:)
Piszcie na PW, gg-2785512 lub [EMAIL="[email protected]"]maila[/EMAIL].

Link to comment
Share on other sites

Oj tam, nie ma za co przepraszac :lol:. Ja zawsze mam takie rozterki... :shake:

No, ale trudno, było minęło...;) :oops:

W piątek będziemy od mniej więcej 15, może troszkę przed, zależy jak nam autobusy podpasują.

A na plakacie to ma byc napisane tylko co zbieramy, czy też jakiś dodatek (np. pomóż nam pomagac, dziękujemy, czy coś w ten deseń), czy tylko zbieramy: ratata i koniec :cool3:? I lepiej żeby był

p
i
o
n
o
w
y czy p o z i o m y?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iwona&Wiki']
I chciałam, żebyście sprawdziły, czy nie ma w nim pomyłki,
bo przepisuję sama i po prostu mogę sie pomylić.
Dlatego potrzebne jest dodatkowe sprawdzenie.
Dlatego byłyscie potrzebne, naprawdę nie wiedziałam,
że potrzebne jeszcze dodatkowe zapewnienie. Przepraszam.:)
[/quote]
Trzeba było mówić, bym liczyła jak byłam w pn w TOZie :lol: ;)

Link to comment
Share on other sites

Hey!
Dałam informację o zbieraniu jedzenia psiakom na innym forum, mam nadzieję, ze miłośnicy przyjdą.
Zeby nie natłok zajeć i brak czasu, to juz dawno zawitałabym w schronisku, bo planowałam karmę i może jakiś kocyk kupić.
Postaram się tak zorganizować, zeby jednak czas znaleźć i pomóc Wam. Jak coś, to Iwonko mam już Twój numer gg wpisany, odezwę się jak będę już wiedzieć kiedy i czy na pewno będę]
coś od siebie i moich pieseczków dorzuce :lol:

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=black][FONT=Arial][SIZE=3]Uwaga! [/SIZE][/FONT][/COLOR][/B]
[B][FONT=Arial][COLOR=black]BARDZO Ważne! I BAAAAARDZO PILNIE![/COLOR][/FONT][/B]
[B][FONT=Arial][COLOR=#339966]Jeszcze ciągle można uratować wspaniałą, śliczną i wyjątkowo łagodną sunię Azę![/COLOR][/FONT][/B]
[FONT=Arial][B][COLOR=red][SIZE=3]Potrzeba TYLKO Domu Tymczasowego[/SIZE][/COLOR][/B][COLOR=black], w którym Aza mogłaby spokojnie powrócić do zdrowia[/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial][COLOR=black]i osoby, która się Nią zaopiekuje przez czas rekonwalescencji.[/COLOR][/FONT]

[FONT=Arial][COLOR=black]Aza bardzo pilnie potrzebuje operacji stawu biodrowego, bo główka kości jest poza stawem,[/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial][COLOR=black]a w drugiej łapie ma dysplazję. Dlatego potrzebna jest jak najszybsza operacja.[/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial][COLOR=black]A rokowania są bardzo dobre - Aza ma dużą szansę na to,[/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial][COLOR=black]że będzie mogła sprawnie i bez bólu poruszać się.[/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial][COLOR=black]Pokryjemy wszystkie koszty związane z leczeniem i utrzymaniem Azy![/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial][COLOR=black]Pomóżcie nam Jej pomóc![/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial][COLOR=black]Aza ma dopiero rok i jeszcze całe wspaniałe psie życie przed sobą.[/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial][COLOR=black]Dajmy Jej szansę![/COLOR][/FONT]

[FONT=Arial][COLOR=black]Aza jest bezdomną sunią, którą przed niespełna dwoma tygodniamni[/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial][COLOR=black]przygarnęła pewna kobieta. Niestety Pani nie potrafi się nią odpowiednio zająć.[/COLOR][/FONT]
[B][FONT=Arial][COLOR=black]Najchętniej by ją teraz uśpiła. Poza tym nie wiem co ona może zrobić suni, coś przebąkiwała o wywiezieniu do lasu !!!! [/COLOR][/FONT][/B]
[FONT=Arial][COLOR=black]Sunia przez ten czas bardzo zmizerniała - w tej chwili widać Jej wszystkie żebra.[/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial][COLOR=black]Ma już około 8 kilogramów niedowagi. [/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial][COLOR=black]Sunia przebywa na swoim podwórku, bez budy czy schronienia.[/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial][COLOR=black]Często biega po ulicy. [/COLOR][/FONT]
[B][FONT=Arial][COLOR=black]Nawet bez choroby Aza nie powinna zostać u tej kobiety ani dnia dłużej.[/COLOR][/FONT][/B]
[FONT=Arial][COLOR=black]Niestety, w Jej przypadku schronisko, to wyrok śmieci.[/COLOR][/FONT]

[FONT=Arial][COLOR=black]Dlatego prosimy - zastanów się chwilę. Może możesz pomóc Azie?[/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial][COLOR=black]Jeśli nie, to może znasz kogoś, kto mógłby Jej pomóc.[/COLOR][/FONT]

[FONT=Arial][COLOR=black]I trzeba działac bardzo szybko,[/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial][COLOR=black]bo Aza nie powinna przebywać w tym w obecnym miejscu ani chwili dłużej![/COLOR][/FONT]

[FONT=Arial][COLOR=black]Bardzo prosimy![/COLOR][/FONT]

[COLOR=black][FONT=Arial]Iwona Kulesza - 602-648-997, [/FONT][EMAIL="[email protected]"][FONT=Arial][email protected][/FONT][/EMAIL][FONT=Arial], gg: 2785512, skype: iwona_kulesza[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Karina Zaborowska - 608-426-684, [/FONT][EMAIL="[email protected]"][FONT=Arial][email protected][/FONT][/EMAIL][FONT=Arial], gg: 3147656[/FONT][/COLOR]
[FONT=Arial][COLOR=black]Towarzystwo Opieki nad Zwierzetami Oddział Białystok[/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaskaSz']Hej! Będę jutro w Białymstoku i chciałabym się dowiedzieć czy gdzies w pobliżu ulicy Malmeda jest jakiś fajny sklep zoologiczny? Chodzi mi o jakies ładne obroże/szelki, mogą być z rogza, hiltona itp. Z góry dzięki za odpowiedź.[/quote]

Proponuję wpaść na Legionową :cool3: :lol: to dotychczas jeden z bardziej lubianych przeze mnie sklepów zoo. jeśli chodzi o obróżki etc. ;)
((już chyba przesyłałam adres :evil_lol: ) (jakby co to na pw lub ewentualnie gg :)))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...