Jump to content
Dogomania

karygodne zachowania charciarzy!


anna1

Recommended Posts

nie wiem gdzie Wam to wkleic bo poprostu rece mi opadaja jak takie newsy slysze; rzecz dotyczy chartow a nie mojej grupy 9 i gdyby bylo potweirdzenie i dowod czarno na bialym ze ta osoba wysyla takie smsy do innych hodowcow to dla mnie sie kwalifikuje do sadu zarowno kolezenskiego jak i normalnego za obraze i szkode na rzecz hodowli;
jak w ogloe cos takiego moze ludzim przychodzic do glowy;albo sa chorzy psychicznie albo calkiem niedowartosciowani;
cytuje:

" suka pusta gówniana suka to i pusta z gównianej hodowli u gówna (tu wykonywany zawod)dorównaj mi to pogadamy"

"gorący news bo pęknę ze śmiechu, lepszego newsa być nie mogło, gówniane krycie u gówna (tu nazwa hodowli)"

nie miesci mi sie to w glowie!!!!!!!!!!! jesli tak wyglada srodowisko charciarzy to serdecznie wspolczuje;dzieki Bogu to nie moja grupa!

Link to comment
Share on other sites

Anna1 wypraszam sobie takie uogólnianie!Obrażając nas sama o sobie wydajesz wspaniałą opinię.
Jesli chodzi Ci o ośmieszenie czy potepienie karygodnego zachowania jakiejś osoby, to miej chociaż odwagę napisać co to za hodowla o której wspomina ktoś w smsie,albo w ogóle zaprzestań takich to "dziwnych posunięć".Żenada

Link to comment
Share on other sites

anna2: moj kolega ma whippeta od niedawna!!!to co sie w chartach dzieje to dla mnie SZOK!!!Owszem,moze nie w calych chartach tak sie dzieje, moze i sa normalne osoby jak Ty anniu2,ale sorki jest w grupie 10tej przerazajaca ilosc ludzi zawistnych!W zadnej innej grupie nie spotkalam az tylu takich ludzi!
Chetnie bym Ci napisala kto wysyla te smsy!ale sa one wysylane z internetu,wiec mimo,ze wiemy od kogo to nie napisze Ci bo to juz byloby znieslawienie, gdyz fizycznych dowodow nie ma. Ale sama przyznaj , ze ta osoba jest niezrownowazona psychicznie?Wpadlo by Ci do glowy nekanie kogos smsami?albo wpisywanie sie w ksiege gosci z bluzgami????bo mi NIE :evil:

Link to comment
Share on other sites

a poza tym anniu 2 przeczytaj pierwszego posta ani1-GDZIE jest napisane,ze charciarze sa tacy?tylko,ze sie to zdarza w grupie charciarzy,a to juz chyba zdecydowana roznica???i mowie-jakos nie slyszalam o podobnych przypadkach w innej grupie. A pisanie obrazliwych postow na temat coniektorych charcich hodowlii to jest na charcim forum-wiec nie pisz,ze sie nie zdaza, bo sama sie kiedys wlaczylam w obrone niezlusznie opluwanej mojej kolezanki hodujacej przepiekne whippety wlasnie :evilbat: :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

anna2- a jak myslisz dlaczego nie napisalam o jaka hodowle chodzi i ktora konkretnie rase- wlasnie chodzi o to co by palcami nie wskazywac jak to ma miejsce w tej rasie a jak widze i w whippetach i podejzewam i w innych chartach;
zenada???- nie wydaje mi sie; pozwalanie na takie zachowanie i jeszcze przyklaskiwanie mu to jest wlasnie zenada! i tego dowiodlas wlasnie tym postem!
skoro uwazasz wysylanie sms-ow o takiej tresci za normalne i wypisywanie w ksiedze gosci takich epitetow Bogu ducha winnej osobie ktora ma poprostu piekny egzemplarz wystawowy z ktorym wygrywa i kryje z rozsadkiem zeby miec extra potomstwo to cos tu jest nie tak;
a moze udezylam w czuly punkt?
czy moze reszta charciarzy uwaza taka sytuacje za rzecz oczywista????
brak mi slow;

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']...albo wpisywanie sie w ksiege gosci z bluzgami????bo mi NIE :evil:[/quote]

hmm no to jak juz ta "inteligentna" osóbka wpisała sie do ksiego gosci to macie jej IP komputera i teraz: jak uzywa kompa w domu to mozna cos z tym zrobic, a jak w pracy to troche gorzej, ale rowniez to jest do sprawdzenia i co najwazniejsze udowodnienia!!! :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

anna1, oczywiście, że te smsy i takie wpisy do księgi gości są jak najbardziej nienamiejscu :evil:
...ale zapewaniam, że w Świecie charciarzy nie jest źle, jest mnóstwo wspaniałych ludzi; zawiść też niestety jest, ale nie powiedziałbym, aby się bardzo wyróżniała na tle innych grup.

Link to comment
Share on other sites

Anna1,nie pojmuje Twojej niekonsekwentności.Z jednej strony wszczynasz alarm-(nie pisze ,że popieram tego typu zachowania jakim jest opluwanie czyjejś osoby-daleka jestem od tego typu posunięć), drugiej jednak strony bardzo wzbraniasz się przed ujawnieniem tejże persony .Pytam więc???Po co w ogóle o tym piszesz???
Co chciałas w ten sposób osiągnąć?
Wzbudzic tanią sensację jaką wzbudziła autorka smsów?Dla mnie takie smsy świadczą o nadawcy i zupełnie nie przejmowałaby się taką konstruktywną opinią :wink:

Link to comment
Share on other sites

Anna1 ,jeszcze raz pisze:nie przypisuj mi czy charciarzom tego typu epitetów,bo nas po prostu obrazasz!Znasz nadawcę smsów,to do niej pisz swe skargi i wnioski a nie bombarduj nas tu oskarżeniami,że tylko w naszej grupie takie rzeczy się dzieją.Mam i ja wilczarza i mam whippeta,ale od takich osób (niezrównowazonych jak mniemam) stronie po prostu,bo kto przejmowałby się takim chamstwem?Ignorancja najbardziej boli :roll:

Link to comment
Share on other sites

anna2- przeczytaj soboie dokladnie wypowiedz orsini a dowiesz sie dlaczego nie pisze o nazwie hodowli czy osoby wypisujacej takie smsy; i nie chodzi o wzbudzanie taniej sensacji tylko o wrazliwosc na takie zachowanie; uwazam ze ignorowanie takich zachowan wlasnie do nich prowadzi; jeszcze raz mowie -przeczytaj dokladnie wypowiedz orsini a wszystko powinno byc dla ciebie jasne;
ja nie wystawiam opinii o sobie i ciesze sie ze sa normalni charciarze ale dlaczego mam cos takiego przemilczec- nie widze powodu; a ty widzisz?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']anna2: moj kolega ma whippeta od niedawna!!!to co sie w chartach dzieje to dla mnie SZOK!!!Owszem,moze nie w calych chartach tak sie dzieje, moze i sa normalne osoby jak Ty anniu2,ale sorki jest w grupie 10tej przerazajaca ilosc ludzi zawistnych!W zadnej innej grupie nie spotkalam az tylu takich ludzi![/quote]

Najwidoczniej w nieodpowiednich kręgach (Xgr) sie obracasz, Orsini. :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chimera'][quote name='orsini']anna2: moj kolega ma whippeta od niedawna!!!to co sie w chartach dzieje to dla mnie SZOK!!!Owszem,moze nie w calych chartach tak sie dzieje, moze i sa normalne osoby jak Ty anniu2,ale sorki jest w grupie 10tej przerazajaca ilosc ludzi zawistnych!W zadnej innej grupie nie spotkalam az tylu takich ludzi![/quote]

Najwidoczniej w nieodpowiednich kręgach (Xgr) sie obracasz, Orsini. :wink:[/quote]

moze masz racje:))mialam peca w takim razie:)))
ciesze sie,ze nie jest w Waszej grupie az tak tragicznie:))ze to tylko incydenty

Link to comment
Share on other sites

Anna1 - można wiedzieć po co całożyłaś taki temat? Czy jeśli ktoś posiadający/hodujący psy rasy x powei mi coś niemiłego mam lecieć na forum tej grupy i założyć temat na zasadzie "coponiektórzy owcarkarze/od ozdobnych/czy jacykowliek inni są tacy-owacy, bo mi jeden (ale nie powiem kto) powiedział... " ?? Co za pomysł zakładać taki temat? A co kogo to za przeproszeniem obchodzi? Załatw to z tą osobą i po sprawie.

mam nadzieję, że jak Wirka wyjdzie ze szpitala szybko wywali ten temat.

Link to comment
Share on other sites

Też zastanawiam się po co taki temat, żeby wzbudzić tanią sensację? Nie wiem. Jeśli ktoś jest niezrównoważony psychicznie i wypisuje jakieś bzdury sms owe, wpisując się do księgi gości itp to w jaki sposób my możemy temu zaradzić? Zawiśc ludzka nie zna granic i tylko dziwi fakt, że naprawdę nie spotkałyście się z taką lub podobną sytuacją w innych grupach FCI? Mam charta od niedawna, może za krótko żeby spotkać się z takim chamstwem o jakim pisze anna 1? Ale mam też husky więcej już lat i akurat w szpicach niestety zdarzają się różne ataki zawiści i zazdrości. Może lepiej robić swoje, nie mieszać się w decyzje innych, nie krytykować, nie obrażać i tak jak pisze chimera nie obracać się w nieodpowiednich kręgach?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Wiecie co????
Muszę to napisać!
POSIADACZE PONÓW (niektórzy) TO PROSTAKI, CHAMY I ZŁOŚLIWE SIKSY!!!!

A tak naprawdę to ja osobiście pożarłam sie wczoraj na wieczornym spacerku z jakąś posiadaczka sznaucerka miniaturki i jamnika, bo babka zapytała, czy nastepnym razem przechodząc obok niej i jej psów (sznaucer był bez smyczy), mogę trzymać swoje psy z daleka.
Moje sunki tylko sie powąchać chciały, więc powiedziałam, że nie, nie mogę, niu teraz, ani nastepnym razem trzymac swoich psów z daleka (i tak były na smyczy)! :evil:
Nawrzucałysmy sobie (bardzo mało grzecznie) i koniec historyjki...

A więc NIEKTÓRZY WŁAŚCICIELE PONÓW SĄ....!!!!
Załużcie nowy topik, na ponach, bo mi samej głupio (skromna jestem!).

Pozdrówka! :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maga18']hmm no to jak juz ta "inteligentna" osóbka wpisała sie do ksiego gosci to macie jej IP komputera i teraz: jak uzywa kompa w domu to mozna cos z tym zrobic, a jak w pracy to troche gorzej, ale rowniez to jest do sprawdzenia i co najwazniejsze udowodnienia!!! :evilbat:[/quote]

A słyszałaś o programach do ochrony prywatności :question:
Ich główną funkcją jest ukrywanie prawdziwego adresu IP użytkownika podczas korzystania z internetu. Zapewnia to anomimowość. Za pomocą tych programów nasz adres IP zmienia się co kilka sekund. :D

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Taigan, masz rzeczywiście rację. W końcu nie zalezy od tego jakiego mamy psa jakim jesteśmy człowiekiem... Mozliwe ze tak sie złożyło, ze osoby które takie są zakochały się w chartach.
Lub inna sprawa, od kiedy kupili charty woda sodowa uderzyła im do tego stopnia...
W każdym razie, szkoda, zę utożsamiłaś grupę 10 z takimi ludźmi... Znam kilkoro charciarzy i jak dla mnie są to świetni ludzie.
I nie mówicie, ze w innych gruoach tych ludzi nie ma, bo an pewno są ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...