Jump to content
Dogomania

Zmierzch :)


fizzy

Recommended Posts

[quote name='smallpati']a bo ja wiem, miałam okazję spotkać paru aktorów i nie poturbowałam ich z wrażenia :evil_lol: z dwoma spotkałam się na imprezie więc jakby nie było tez mogłam im coś zrobic z wrażenia ale jednak nie ;) chyba jestem dziwna[/QUOTE]

a ja mialam trochę odwrotną sytuację :evil_lol:
bo zostałam ''poturbowana'' przez joannę liszowską :evil_lol:
wpadła na mnie, menda, jak z pirógiem gadała :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 651
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote]jakich aktorów spotkałaś? polskich? :eviltong: ( widziałaś Marka z M Jak MIłość? :crazyeye:):evil_lol: ja bym ich raczej nie poturbowała... ale takiego Roba czy hmmm... Brada Pitta to chętnie :razz:[/quote]Polskich też ale o nich to nawet nie wspominam, bo że tak powiem nie są dla mnie gwiazdami :evil_lol: (ale widziałam np. Mroczka :eviltong:)
ale widziałam np. Johna Travoltę i całą obsadę filmu "Gang dzikich wieprzy", wpadłam na premierę filmu jak robiłam zakupy w Londynie :evil_lol: Albo spotkałam Hrithik Roshan'a (jak ktoś ogląda Bollywood to wie kto to jest). Pottera tzn. Daniela Radcliffe tez widziałam przelotnie (znów mi się na premierę trafiło :eviltong:) i tam paru innych, ale nie zgwałciłam, poturbowałam, wyściskałam itd. ich mimo wszystko :evil_lol:

[quote]a ja mialam trochę odwrotną sytuację :evil_lol:
bo zostałam ''poturbowana'' przez joannę liszowską :evil_lol:
wpadła na mnie, menda, jak z pirógiem gadała :diabloti:[/quote]współczuje, jak przez Liszowską to musiało bolec :evil_lol: kawał baby z niej jest



Wracając do tematu :mad:
Myślę że NM będzie o wiele lepszy niż Zmierzch jeśli chodzi o efekty spejalne, tak przynajmniej się zapowiada w trailerach :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='smallpati']
współczuje, jak przez Liszowską to musiało bolec :evil_lol: kawał baby z niej jest
[/QUOTE]

a wiesz że nie? jest dosyć wysoka ale szczupła, i wcale nie wygląda na taka wielką jak w telewizji ;) przynajmniej rok temu, teraz nie wiem :diabloti: po prostu reszta tych aktoreczek jest malutka :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sunshine']Też mi się tak wydaję.... ta przemiana w wilkołaka:cool3:. Ale z kolei zauważyłam że w zapowiedziach często są pokazywane najlepsze sceny a reszta lipa...oby tu tak nie było:razz:[/quote]

no w sumie racja, ale i tak uważam że efekty sa o niebo lepsze niż w Zmierzchu, w końcu zmienili reżysera, na takiego który miał już doświadczenie z filmami fantastycznymi (że tak powiem).
Oby film był lepszy, bo z całą moją miłością do sagi to film był marnej jakości :evil_lol:

[QUOTE] wiesz że nie? jest dosyć wysoka ale szczupła, i wcale nie wygląda na taka wielką jak w telewizji ;-) przynajmniej rok temu, teraz nie wiem :diabloti: po prostu reszta tych aktoreczek jest malutka :cool3:[/QUOTE]

możliwe...
Mandaryna w rzeczywistości też jest w sumie 3 razy szczuplejsza i taka drobna że bałabym się jej dotknąć, podobnie Doda :p

Link to comment
Share on other sites

ja wpadłam w Zmierzch :evil_lol: a zarzekałam się że będzie dla mnie tylko zwykła książką, a nie jak teraz twierdzę, zajebistą :diabloti:

czytam właśnie zaćmienie, księżyc w nowiu i zmierzch przeczytane, jeszcze tylko przed świtem muszę zamówić :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monia_psiara']Ja też "choruję" na Zmierzch, przeczytałam wszystkie cześci, obwjrzałam Zmierzch no i czakam na kolejną fiulmowa wersje która ukaże się 20 listopada :lol: mama mówi że jestem uzależniona ;)[/quote]

Ja tez ide do kina z przyjaciółką na premiere z ciekawosci. Jeżeli chodzi o pierwszą część to ksiazka duzo, duzo lepsza byla .
Znowu do "dentysty" pojedziemy. Takie nasze małe usprawiedliwienie jeśli chodzi o nieobecność :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jmw']jaka tam paskudna, ja się cieszę że mnie dopadło :evil_lol: :diabloti:
w new moon Jane mnie zafascynowała :evil_lol: :cool1:[/quote]
Jane to mała paskudna menda :diabloti:. Mnie bardziej fascynuje zdolność Belli (skończyłam czytać zaćmienie i czekam na przed świtem) już po przemianie :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']Że tak zapytam, a kto to Jane? :hmmmm: bo nie pamiętam :diabloti:

czytam znowu harrego pottera od początku, jestem przy 5 części, także jakby mnie trochę wywaliło z akcji w temacie zmierzchowym:roll::evil_lol:[/quote]

Jane to młoda paskuda z 2,3 i 4 części (o ile dobrze pamiętam). To wampirzyca z Volturi, która potrafiła obezwładnić innych, zalewała ich falą bólu (jak to poetycko napisałam :evil_lol:) Wszyscy jej się bali.
W 4 części - to głównie przed nią broniła się tarczą Bella

Link to comment
Share on other sites

[quote name='smallpati']Jane to młoda paskuda z 2,3 i 4 części (o ile dobrze pamiętam). To wampirzyca z Volturi, która potrafiła obezwładnić innych, zalewała ich falą bólu (jak to poetycko napisałam :evil_lol:) Wszyscy jej się bali.
W 4 części - to głównie przed nią broniła się tarczą Bella[/QUOTE]

aa, ta menda :razz: dobra, czytam was dalej :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...