Jump to content
Dogomania

Dogi w potrzebie


Paulinasnake

Recommended Posts

  • Replies 752
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='tu_ania_tu']Aniu to my :-)
niezłe jaja

a ogłoszenia u waderci robiłaś?

prześlij mi proszę w takim razie maile na adres [email][email protected][/email] i jesli masz to numery telefonu.


A ja sobie z wadercia załatwię sprawę ;-)[/QUOTE]

Ano u waderci :) Aniu Ty mi podaj numer poprawny to będę ludzi od razu przekierowywać :)
Mail już idzie :)

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://img706.imageshack.us/img706/5245/dscn6558.jpg[/IMG]
[quote name='tu_ania_tu']umaszczenie ma takie jakie dog może mieć, ale co do reszty to chyba nie bardzo. A nie ma szansy na inne foty?[/QUOTE]

no właśnie przez to umaszczenie pomyślałam, że taki dogopodobny... postaram się o inne foty jak najszybciej

Link to comment
Share on other sites

[quote name='terierfanka'][IMG]http://img706.imageshack.us/img706/5245/dscn6558.jpg[/IMG]


no właśnie przez to umaszczenie pomyślałam, że taki dogopodobny... postaram się o inne foty jak najszybciej[/QUOTE]


foty to dopiero bedzie można zrobić jak wyjdzie z kwarantanny, czyli na dniach. To taki "mniejszy dog" ale dość w typie. Bardzo miły do ludzi:)

Link to comment
Share on other sites

[IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/Dagmara/USTAWI%7E1/Temp/moz-screenshot-10.png[/IMG][IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/Dagmara/USTAWI%7E1/Temp/moz-screenshot-11.png[/IMG]Oddam 1 rocznego psa doga niemieckiego z rodowodem

Numer 15202889

* Facebook.pl
* Wykop.pl
* Gadu-gadu.pl
* Blip.pl
* Flaker.pl
* Google.com/buzz
* Twitter.com
* Śledzik.pl

Pokaż znajomym
Dodaj do notatnika Dodaj do notatnika Powiadom znajomego Powiadom znajomego Drukuj Drukuj
Cena: 0,00 zł
Ogł. z dnia: 2011-07-21

Szukamy domu dla naszego rocznego doga niemieckiego - ślicznego arlekina.
Pies jest ułożony, bardzo grzeczny i posłuszny , zna podstawowe komendy, pieknie chodzi na smyczy, nie brudzi i nie niszczy w domu.Posiada metryczke i książeczkezdrowia z aktualnymi szczepieniami.
Był wybrany jako najlepiej rokujace szczenię z miotu.Jest jeszcze młody i napewno szybko zaklimatyzuje się w nowym domu.
Pies JEST WYKASTROWANY!.
Pies przejawia silny terytorializm, jest bardzo czujny , swietnie pilnuje swojego terenu i rodziny.
Bardzo nie ufny do obcych (musi dobrze poznać osobę zanim pozwoili sobie na czułości).
Pies wychowany z dziećmi i innymi psami.
Oddam psa za darmo TYLKO osobie która zna rasę, będzie wiedziała jak zaklimatyzować psa w nowym miejscu , osobie która zapewni mu dobry dom do końca zycia.(Umowa adopcyjna)
Psa oddaje z powodu jego drobnej wady w uzębieniu która automatycznie wyklucza go z bycia reproduktorem i brania udziału w wystawach.Ponieważ chce rozwijać moje plany hodowlane w stosunku do dogów, podjęłam decyzje że lepiej będzie jak pies trafi do osoby która chce mieć pięknego doga tylko dla siebie i nie zależy jej na wystawach i hodowli.
Więcej informacji udzielę telefonicznie.
514-930-151
W przypadku kontaktu ze sprzedającym, prosimy o powołanie się na serwis Alegratka.pl. Dziękujemy.

Miejscowość: ŁÓDŹ
EMAIL Wyślij e-mail

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fundacja Medor'][IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/Dagmara/USTAWI%7E1/Temp/moz-screenshot-10.png[/IMG][IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/Dagmara/USTAWI%7E1/Temp/moz-screenshot-11.png[/IMG]Oddam 1 rocznego psa doga niemieckiego z rodowodem

Numer 15202889

* Facebook.pl
* Wykop.pl
* Gadu-gadu.pl
* Blip.pl
* Flaker.pl
* Google.com/buzz
* Twitter.com
* Śledzik.pl

Pokaż znajomym
Dodaj do notatnika Dodaj do notatnika Powiadom znajomego Powiadom znajomego Drukuj Drukuj
Cena: 0,00 zł
Ogł. z dnia: 2011-07-21

Szukamy domu dla naszego rocznego doga niemieckiego - ślicznego arlekina.
Pies jest ułożony, bardzo grzeczny i posłuszny , zna podstawowe komendy, pieknie chodzi na smyczy, nie brudzi i nie niszczy w domu.Posiada metryczke i książeczkezdrowia z aktualnymi szczepieniami.
Był wybrany jako najlepiej rokujace szczenię z miotu.Jest jeszcze młody i napewno szybko zaklimatyzuje się w nowym domu.
Pies JEST WYKASTROWANY!.
Pies przejawia silny terytorializm, jest bardzo czujny , swietnie pilnuje swojego terenu i rodziny.
Bardzo nie ufny do obcych (musi dobrze poznać osobę zanim pozwoili sobie na czułości).
Pies wychowany z dziećmi i innymi psami.
Oddam psa za darmo TYLKO osobie która zna rasę, będzie wiedziała jak zaklimatyzować psa w nowym miejscu , osobie która zapewni mu dobry dom do końca zycia.(Umowa adopcyjna)
Psa oddaje z powodu jego drobnej wady w uzębieniu która automatycznie wyklucza go z bycia reproduktorem i brania udziału w wystawach.Ponieważ chce rozwijać moje plany hodowlane w stosunku do dogów, podjęłam decyzje że lepiej będzie jak pies trafi do osoby która chce mieć pięknego doga tylko dla siebie i nie zależy jej na wystawach i hodowli.
Więcej informacji udzielę telefonicznie.
514-930-151
W przypadku kontaktu ze sprzedającym, prosimy o powołanie się na serwis Alegratka.pl. Dziękujemy.

Miejscowość: ŁÓDŹ
EMAIL Wyślij e-mail[/QUOTE]

skąd to??????????

Edit: widze, Alegratka

Link to comment
Share on other sites

[SIZE="4"]błagam zajrzyjcie , sam tytuł mówi wszystko :[/SIZE]

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/211543-10-kg-psa-5-kg-ran-wygryziony-odbyt-i-bezdomno%C5%9B%C4%87-zwyk%C5%82ego-czarnego-kundelka-!!!!?p=17298501#post17298501"][SIZE="3"][B][COLOR="blue"]10 kg psa , 5 kg ran , wygryziony odbyt i bezdomność zwykłego czarnego kundelka[/COLOR][/B][/SIZE][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tu_ania_tu']skąd to??????????

Edit: widze, Alegratka[/QUOTE]
Taką ambitną hodowlą z planami jest Sławkodore: [URL]http://www.slawkodore.republika.pl/[/URL]
która ewidentnie ma pecha do arlekinów, poprzedniczka Pokera też zdążyła znaleźć bardziej odpowiedni dom.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='blacky']Taką ambitną hodowlą z planami jest Sławkodore: [URL]http://www.slawkodore.republika.pl/[/URL]
która ewidentnie ma pecha do arlekinów, poprzedniczka Pokera też zdążyła znaleźć bardziej odpowiedni dom.[/QUOTE]

dzięki blacky. Strasznie smutne :-(

Link to comment
Share on other sites

Witam Wszystkich serdecznie!
Od dawna śledzę forum, ale dopiero teraz zdecydowałam się zalogować. Od zawszę moim marzeniem jest posiadanie doga. Z chęcią dowiedziałabym się czegoś więcej na temat tego rocznego arlekina-piękny pies. Proszę się nie bać rozpisywać jaki ma charakter, temperament, w jakich warunkach aktualnie mieszka, czy już potrafi zachować czystość w domu i chyba najważniejsze w jakim stopniu jest dominujący?? Wiem, że dużo pytań, nie zdecydowałam się jeszcze na drugiego psa, ale może warto by było się poważnie zastanowić i pomóc marzeniom:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

DZIWNA PROŚBA
Pilnie potrzebny byłby DOG w sobotę - w Warszawie - do sesji zdjęciowej, profesjonalnej, do kalendarza Fundacji Animalia. Oczywiście będzie to jakaś reklama psiaka, ale poza tym pomoc dla innych zwierzaków w potrzebie. Zdjęcie będzie ze znanym człowiekiem - czekam na potwierdzenie z kim.
Ewentualnie wyżeł - prosze pomóżcie - kto może udostępnic psiaka, albo dać nam namiar do Kogoś, kto ma takowego czworonoga.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...