Jump to content
Dogomania

Finał Pucharu Polski, Warszawa, 3-4.10.2009


Sajko

Recommended Posts

[quote name='Bzikowa']Już miesiąc do zawodów więc warto by się zorganizować - to co, może by tak sztafeta westowa??
Akurat 4 się już zgłosiły, 2 openowe (Gabi i Bezik) i 2 zerówkowe (Bryndza i Wena). My będziemy na sztafecie na 100% a co z resztą? Halo, reszta westikowców, co Wy na to? :razz: Może macie jakieś niebanalne propozycje nazwy? :cool3:[/quote]

Tak tak dla westowej sztafety! :D Ja bardzo chętnie wchodzę. Narazie pomyslu na azwe brak, ale skład już prawie jest ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 767
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Bzikowa']Już miesiąc do zawodów więc warto by się zorganizować - to co, może by tak sztafeta westowa??
Akurat 4 się już zgłosiły, 2 openowe (Gabi i Bezik) i 2 zerówkowe (Bryndza i Wena). My będziemy na sztafecie na 100% a co z resztą? Halo, reszta westikowców, co Wy na to? :razz: Może macie jakieś niebanalne propozycje nazwy? :cool3:[/QUOTE]

Niech reszta z wyżej wymienionych potwierdzi chęć udziału i mamy drużynę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sylwia i Roxi']Czyli jeśli są na liście i w jednej i w drugiej klasie to zostaną przesunięte automatycznie przy starcie czy wcześniej ?
Dzięki za odpowiedzi :lol:[/quote]

Nigdzie nie zostaną przesunięte. Każdy pies startuje w takiej kategorii wzrostowej, jaka wynika z jego wysokości kłębie. Psy tej samej rasy mają różny wzrost i są rasy, w których te "widełki" wzrostowe wypadają w 2 kategoriach wzrostowych. Np. sheltie masz w kategorii M i S. Psa się mierzy przed pierwszymi zawodami i wpisuje wzrost do książeczki, i zgodnie z tym wpisem potem startuje w określonej kategorii wzrostowej. Psy zaczynają starty w takim wieku, że już później wzwyż nie rosną, wzrost im się nie zmienia, najwyżej waga. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Marysia, Andrzej - no to super!:) Kinga od Weny z tego co pamiętam też była zainteresowana taką sztafetą.

[SIZE=1]Jeśli chodzi o nazwę to ja bym nas nazwała 'może nie szybcy ale wściekli':evil_lol:[/SIZE] [SIZE=1]ale to chyba nie do każdego westa z naszej sztafety pasuje:razz:
[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Bardzo się staramy, ale niestety strona, jak wszystko jest na naszym serwerze, na którym przyczaił się wirus gdzieś... z tego co wiem Lidka zrobiła aktualizację, teraz walczy tylko z serwerem;) w ciągu max 2 dni najwyżej powiesimy aktualną listę na innym serwerze.

Link to comment
Share on other sites

Chciałam poinformować, że aktualna lista już wisi gdzie wisiała:razz: czyli

[url=http://www.cavano.pl/zawody_2009.html]Cavano- klub agility[/url]

Jednocześnie bardzo prosimy i przypominamy o:

- dokonywaniu wpłat i przysyłaniu do nas potwierdzeń (dziękujemy wszystkim, którzy już to zrobili!)

- Prośbie o jak najszybsze informowanie nas o nieobecności na zawodach- uzyska się wdzięczność całej listy rezerwowej:cool3: (bardzo prosimy o to zarówno osoby znajdujące się na liście przyjętych jak i na liście rezerwowych- pozwoli nam to podejmować dalsze decyzje:cool1:).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sajko']Chciałam poinformować, że aktualna lista już wisi gdzie wisiała:razz: czyli

[URL="http://www.cavano.pl/zawody_2009.html"]Cavano- klub agility[/URL]

[/quote]
O dzieki wielkie. :lol: Bo już dwiema nogami jestem w Warszawie, znaczy psami. :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sajko']
Jednocześnie bardzo prosimy i przypominamy o:

- Prośbie o jak najszybsze informowanie nas o nieobecności na zawodach- uzyska się wdzięczność całej listy rezerwowej:cool3: (bardzo prosimy o to zarówno osoby znajdujące się na liście przyjętych jak i na liście rezerwowych- pozwoli nam to podejmować dalsze decyzje:cool1:).[/quote]

Nobel sie pisze jak najbardziej a $$$ za skakanie moge przelac za 5 min tylko dajcie zielone swiatlo :p W innym wypadku pokibicujemy konkurencji z domu :razz: Coz, skleroza nie boli :evil_lol:

Pzdr

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...