Jump to content
Dogomania

Finał Pucharu Polski, Warszawa, 3-4.10.2009


Sajko

Recommended Posts

Postarajcie się w miarę możliwości mieszać w sztafetach psy openowe i zerówkowe. Oczywiście nie ma takiego obowiązku, ale chciałybyśmy uniknąć sytuacji, gdzie psy openowe stworzą kilka sztafet, a zerówkowicze zostaną bez slalomującego elementu :p.

Pati, a jakiej wielkości zawodników poszukujesz?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 767
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A ja mam taką małą prośbę - możecie wrzucić info, że formularz zgłoszeń już działa i linka do tegoż formularza do pierwszego, informacyjnego posta....? :cool3:
Albo chociaż link do waszej strony, że tam on jest ;-)

ów formularz tak szybko utonął w sztafetowych dywagacjach, że przegapiłam, że jest już w ogóle czynny :oops: (tak sobie czekam, przecież miał być 22 czerwca...;-) ) - a za chwilę w ogóle go nie będzie można odkopać.

No chyba że to o to chodzi, żeby nie wszyscy go zauważyli :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Meguś']Sztafeta tak, a może każdy z psów z innej klasy od 0 do A 3, jedynie wzrostowe ograniczenia.[/quote]

Meguś, tak, dowolna liczba zawodników z dowolnej klasy. Jeden pies musi poradzić sobie ze slalomem, 2 ze strefówkami. Nie będzie zupełnie huśtawki.

Wafelek- zrobione;)

Jak się zgrupujecie w sztafety już po zgłoszeniu ale przed zawodami- bardzo prosimy o info mailem, żebyśmy mieli jak najwięcej info przed zawodami:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...